Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Ice Settlement

Pet Dec 25, 2020 2:03 pm
First topic message reminder :

Ice Settlement - Page 2 1009570-snow-village-settlement-the-vikings-at-home-art-michael-davini

Malo naseljeno mesto kroz koji prolazi glavni put. Ovo je jako mirno mesto, ljudi su pristojni i navikli su život u hladnom predelu.

Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 1:02 am
Dok je Dante gledao u pravcu osobe bele kose, Sakura je gledala okolinu za slučaj da ih je više. Iz razgledanja ju je trgao Danteov glas.

"Ovaj... izvini. Gledam da nas neko ne napadne sa leđa. Možda je ovaj samo diverzija. Uglavnom, o meni nema mnogo šta da se kaže. Dolazim iz mesta koje se zove Arakus. Volim zvezde i to je to... Kako je kod tebe?"

Pitala ga je te nastavila da gleda okolinu.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 1:32 am
Slusao je Sakuru sa dobrim procentom paznje no ipak nije mogao da joj se posveti u potpunosti. Odjednom su dva generala iznela naredjenje, malo se uplasio u pocetku ali kada je cuo o cemu se radi znao je da ne treba vise toliko da brine, ali ipak poslovati sa potencijalnim neprijateljom i nije bas da se spusti gard. Okrenuo je pogled ovaj put na Sakuru i rekao.

"Volim sve i svasta, ne znam nista o proslosti.. to je moj glavni cilj ulaska u vojsku. Slazem sa tim da je mozda diverzija ali po recima ovih generala moramo da saradjujemo. Ostacemo za sada ovde i cekati prvo njihov kontakt."

Rukom je prebrojavao broj senbona i surikena koje je imao u maloj torbici.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 11:42 am
'Stigao sam na vreme! Dobro je!' prosaputao sam kada se govor zavrsio.

Tu su se nalazili i Sakura koju sam upoznao u Kotou i neki beli lik.Licio je na Nagita ali nije bio Nagito.

'I Kawamatsu je stigao. Dobro je da imam bar nekog meni dovoljno poznatog ovde.'prokomentarisao sam dok mi se zabac priblizavao.

'Zdravo!Ides samnom ili idemo odvojeno? 'odmah sam presao na stvar.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 12:14 pm
Oh konacno sam stigao u ovo selo, prilicno je bio dug put zar ne Dororo ali da predjemo na misiju, Vukorece ja i Dororo krecemo zajedno sa tobom, ali sta cemo sa onim tamo nepoznatim osobama.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 1:32 pm
'U sve njih zajedno ja nemam uopste poverenja.Gledacemo da budemo nezavisni od njih. Ako je ikako moguce da ih uopste ne srecemo. Znaci ides samnom?'krenuli smo zajedno ka hramu.

Usput sam samo cutao.Nisam pokretao nikakv razgovor. Pokusao sam da se skoncentrisem na zadatak.

Cilj mi je da prodje sa sto manje nezeljenih i nepredvidjenih situacija i problema.

Ubrzo smo stigli do stepenista hrama.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 3:50 pm
Video je kako su ova dvojca otisla putem hrama nakon toga uz odredjenu socijalnu distancu krenuse i Dante. Isao je koracima kuda su oni gazili za svaki slucaj.

"Idemo Sakura, drzi se uz mene."

Posmatrao je njihove figure koje su se odmicali sve vise i vise ali Dante se nije trudio da ih stigne tek toliko da ih ima na vidiku da ne mogu nesto da pokusaju.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Ned Feb 07, 2021 4:14 pm
Kada je saslušala njihov zadatak nije bila baš srećna jer mora da radi sa protivnicima ali je ipak to ćutke prihvatila. Čula je Dantea te klimnula glavom i pošla sa njim.

"Naravno, vidim da ovi ne žele da sarađuju ali ti i ja definitivno idemo zajedno."

Dok su odlazili gledala je ravno u žabu i osobu bele kose. Nije želela da ih izgubi iz vida za svaki slučaj.
Sponsored content
Level: 10

Ice Settlement - Page 2 Empty Re: Ice Settlement

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu