Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Icy Road

Pet Dec 25, 2020 4:12 pm
Icy Road 3df158505473b3f371942345ea22eb3f

Ledeni put koji spaja druge oblasti sa ovom. Na ovom putu se nalaze razne ledene kreacije za koje niko ne zna odakle su se stvorile.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Ned Jan 17, 2021 10:15 pm
Ahh kako prelepa noc da vidim sta ce se desiti, kad ono Kawamatsu cuje neki glas kako ga poziva, ah to je jedan covek koji trazi da za njega upecam 20 riba a nagrada je 200 golda rece Kawamatsu u sebi, U redu gospodine spreman sam nakon tih reci Kawamatsu lomi rupu u ledu te peca sa stapom koji mu je dao tamo neki covek.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Ned Jan 17, 2021 10:15 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Ned Jan 17, 2021 10:28 pm
Uh kako je ovo tesko kako cu po noci upecati ribu, ali necu odustati rece Kawamatsu u sebi, nakon nekoliko trenutaka potapsa me covek po ramenu i rece:

mozes ti to te mi pokazuje vrecu za zlatom, te se Kawamatsu uozbiljuje , stavlja dobar mamac na udicu i zabacuje u malo dalje nego obicno i peca.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Ned Jan 17, 2021 10:28 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Ned Jan 17, 2021 10:34 pm
Uh Konacno sam ih upecao svih 20 riba, dao sam svih 20 coveku a on meni dao gold, ja sam se zahvalio i otisao kuci sav srecan taman mogu mirno da spavam ne razmisljajuci o novcu, nakon tih reci Kawamatsu se uputio prema svojoj kuci.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:30 pm
Eh sta da radim ako ne sretnem onog coveka, hmmm ali nakon tih reci cu poznati glas koji mu se priblizava kad ono to je covek koji ga je prosli put unajmio da upeca 20 riba da vidimo sta ce se dalje desiti, nakon sto je uvideo coveka on se pozdravi i zapita ga da li ima neki zadatak za njega,aha razumem sad zelite da upecam 5 hobotnica za 200 zlatnika sto se mene tice moze ali pre nego sto pocnem da pecam da li imate stap za pecanje,ooo lepo vraticu vam ga cim upecam 5 hobotnica, nakon tih reci Kawamatsu razbija rupu u ledu, stavlja mamac na udice i zabacuje jos dalje nego obicno.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:30 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:33 pm
Auu ovo ce biti teze nego sto sam mislio, hmm trebalo bi da je ovde negde aha pronasao sam ga, moj specijalni mamac za hobotnice nakon svega ja sam iz ribarskog sela rece Kawamatsu , te stavlja svoj specijalni mamac na udicu i zabacuje jos dalje nego obicno i nada se najboljem, hajde hajde hajde.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:33 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:40 pm
Ne vredi ni moj najbolji mamac nije uspeo, hmm da razmislim. A setio sam se mozda ako spojim moj specijalni mamac sa obicnim parcetom hleba onda ce upaliti barem mislim pa hajde da probamo, nakon tih reci Kawamatsu vadi iz svojih gaca mrezu za pecanje i zabacuje u vodu, sad se Kawamatsu moli da upeca 5 hobotnica hajde hajde hajde.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:40 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:44 pm
Ahhh ja cu ovde ostati veoma dugo ali da ne odugovlacim previse stavlja u mrezu svoj specijalni mamac i zabacuje te gleda u vodu da povuce mreze kad hobotnice zagrizu mamac hajde hajde hajde, Kawamatsu u sebi prica da ne odustaje i da hobotnice pozure jer mu je dosadno, Nakon tih reci oseti nesto kako uzdrmava mrezu te brzo povlaci i gleda sta je upecao svojom mrezom.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:44 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:53 pm
Aaaaaaa to je bila samo obicna ribica Kawamatsu se nervira odlucuje da zaroni u vodu i sam pronadje tih 5 hobotnica nakon sto je to cuo covek koji mu je i dao taj zadatak pokusa da ga spreci ali vec bilo kasno,Kawamatsu je vec zaronio u vodu sa svojom mrezom, da vidimo sta cu sad upecati kad sam zaronio, hmmm kad ono Kawamatsu ugleda nesto sto se krije u mraku, Kawamatsu rece:Aha mozda je to to nakon sto je to video Kawamatsu ubrzava najjace sto moze i zgrabi sa svojom mrezom to sto je bilo u mraku ali nakon toga shvati da mu nije preostalo jos mnogo vazduha te odluci da brzo ispliva na povrsinu i da vidi sta je upecao... Ahh Kawamatsu je konacno izasao na kopno i molio se u sebi da je sad uhvatio tih 5 hobotnica.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:53 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:59 pm
Aaaaaaaaaaaa pokusacu jos 2 puta da upecam tih 5 hobotnica, Kawamatsu zabacuje mrezu najdalje sto moze i nada se da ce uhvatiti svih 5 hobotnica, povika on naglas Hajdeeeeeee radi magicna mrezo, iako je znao da nije magicna to mu je pomagalo u pecanju jos od kad je bio mali, hajde hajde hajde upecaj se i kad ono se drma nesto moli se Kawamatsu da nije neka mala ribica ili jato malih ribica.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pon Jan 18, 2021 11:59 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Uto Jan 19, 2021 12:04 am
Kawamatsu sav iznerviran pokusava se smiriti te baca mrezu,i jos jednu mrezu koju cuvao u svom rukavu za svaki slucaj i nada se da ce konacno upecati 5 hobotnica ali rece u sebi Ovo ce biti poslednji pokusaj ako sad nista ne upecam idem kuci, nakon tih reci Kawamatsu se moli bogu i svim andjelima na nebu da uspe da upeca 5 hobotnica, Kawamatsu se i dalje moli, i dalje, i dalje i dalje sve dok ne upeca svih 5.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Uto Jan 19, 2021 12:04 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Uto Jan 19, 2021 12:11 am
Ahh Nakon toliko pokusaja Kawamatsu je bas srecan sto je uspeo da upeca svih 5 hobotnica, ah da zamalo da zaboravim izvolite svojih 5 hobotnica, covek zahvalan Kawamatsuovim naporima zahvaljuje mu se i daje mu svih 200 zlatnika sto je i zasluzio, nakon sto Kawamatsu uzima vrecu sa 200 zlatnika pozdravlja se sa covekom i ide svojoj kuci da legne u svoj krevet zato sto je mnogo umoran, Kawamatsu se uputi ka svojoj lepoj i udubnoj kuci.
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Čet Jan 21, 2021 1:17 pm
Stigao sam na ledenom putu u severnoj oblasti, na samom centru oblasti. Tu pokraj puta sam nardio vojsci da formira kamp jer treba da krenemo sa operacijama pripajanja oblasti. Moji ljudi su odmah krenuli sa radom dok sam ja setao ledenom stazom gledajuci unaoklo ima li nekog ko bi smetao u radovima.

-Pokazite se ako smete...-
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Čet Jan 21, 2021 1:17 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road BQmMLii
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Čet Jan 21, 2021 1:19 pm
Nisam pronasao nikog za sad, odlucio sam da se vratim i da nadgleda radove. Moj sator je vec bio podignut od strane mojih vernih gardista. Usao sam unutra i razvukao preko celog stola mapu ove oblasti te sam postavio zastave akatsukia na kljucna mesta gde bi trebalo da se uspostavi regulisani kontrolni tok. Tu bi postavili kule sa po vojnikom koji bi nadgledao. Nastavio sam da razmisljam.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Čet Jan 21, 2021 10:38 pm
Kawamatsu razmislja u sebi(sta cu sad da radim...hmm da li da idem u akatsuki ili da ostanem ovde hmmm..nista videcemo)onda Kawamatsu cu da se nesto pomera u krosnji drveta ,on proveri ali to je bilo neverovatno stvorenje,plava zaba sa maskom ali koja hoda na dve noge, Kawamatsu odluci da ga upita: da li zelis da ostanes sa mnom do kraja zivota, inace Kawamatsu razume jezik zaba tj kreketanje , Dororo govori: kre kre kre kre kre kre, aha znaci odlucio si da ostanes sa mnom i da se boris sa mnom rame uz rame, onda Kawamatsu odluci da krene u Akatsuki drzavu zajedno sa Dororom.


#card655
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pet Jan 22, 2021 3:04 pm
Mirno sam sedeo u svom kutku u svom satoru kada sam odlucio da izvrsim patrolu glavnim putem. Ustao sam uzevsi svoj mac te podigavsi platno koje je bilo na ulazu izlazim iz satora. Uputio sam se sada kad izalzu iz kampa nakon par momenata nasao sam se na izlazu i uputio sam se po putu. Bilo je mirno i za sada nista nisam uocio.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Pet Jan 22, 2021 3:04 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road BQmMLii
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Sub Jan 23, 2021 11:23 pm
Nakon duzeg perioda ustao sam iz svoje udobne drvene stolice i uputio se opet da izvrsim patrolu. Ovaj put sam krenuo na drugu stranu puta jer mozda tamo ima nesto. Moja cula su bila mnogo jaca od obicnih vojnika pa ja mogu primetiti nesto vise od njih. Vojska je doduse radila kako treba i svoj posao koji im je bio placen radili su kako bi srusili Koto.

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Sub Jan 23, 2021 11:23 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Icy Road QTSIXDf
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Sub Jan 23, 2021 11:24 pm
(kockica da vidim koliko njih me napalo)
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Sub Jan 23, 2021 11:24 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Kockica' :
Icy Road UKLxOmO
Sponsored content
Level: 10

Icy Road Empty Re: Icy Road

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu