Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:46 am
Ice Civilization Ruins QWDkrrZ

Rusevine starosedalaca ovih prostora. Nekada je ovo sve bilo uredjeno medjutim intezivne borbe su dovele do urusavanja ovog mesta, sada je ostalo sve u rusevinama prekrivenim ledom i snegom. Ovuda je retko ko prolazio makar kako se zna.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:51 am
Hodajuci zimskim stazama naisao sam na nesto misteriozno. Video sam u daljini kao neke urusene objekte. Izgledalo mi jako interesantno pa sam prisao sa nekim oprezom. Dobro sam osmotrio mesto pre nego sam dosao do dela koje bih nazvao nekim ulazom. Stao sam ispred i zacuo sam neke zvuke. Istog momenta sam video osobu obucena u neku uniformu koja me je napala. Bez razmisljanja sam poslao napad iluzije na njega.

#card212

hp 300
en 350
chi 550-30=520
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:51 am
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 1' :
Ice Civilization Ruins #card236
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:54 am
Oboren je ali njegov trud je uspeo zadnjim atomima snage da na mene posalje iglu. Ona je bila tako beskoristna. Samo sam se pomerio malo u stranu i ona je zavrsila u snegu.

#card1

Potom sam nastavio unutra. Kada sam usao osetio sam necije prisustvo. Video sam da me sa coska jedan u istoj uniformi napada. Reagovao sam odmah.

Sad ce sneg da se topi!

#card25

hp 300
en 350-10=340
chi 520-20=500
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:54 am
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 1' :
Ice Civilization Ruins #card235
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:58 am
Vatra je spalila i ovog protivnika ali je uspeo da posalje na mene surikene. Takodje bez nesto previse truda sam se izmakao i suriken je zavrsio u komad leda koji je oblagao jedan stub u ovom objektu.

#card1

Nastavio sam kroz objekat istrazivajuci ga. Naisao sam na jednu tablu sa runama. Pokusao sam da procitam ali odjednom sam zacuo da neko trci sa moje desne strane. Okrenuo sam se i odmah napao.

#card213

Neces ni stici do mene.

hp 300
en 340-10=330
chi 500-50=450
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 11:58 am
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 1' :
Ice Civilization Ruins #card236
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 12:01 pm
Trcao je na mene i samo odjednom je pao. Izgleda da je ova moja nova tehnika uspela da ga obori. Hladnog pogleda sam se okrenuo prema tabli sa runama i nastavio sam da citam. Nakon par trenutaka sam shvatio da ovi spisi ovde su isti kao sa onog svitka sto mi je Nagito dao. Otvorio sam svitak i onda sam cuo jos jednog kako se dere.

Nemoguce, taj svitak! Bice moj!!!

Okrenuo sam se i bez ikakve reci poslao plamen na njega.

#card1

#card28

hp 300
en 330-10=320
chi 450-50=400

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 12:01 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 1' :
Ice Civilization Ruins #card234
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sub Jan 16, 2021 12:09 pm
Izmakao sam se od njegovog napada i spalio sam ga usput. Ovo je bilo previse lako, bas su pateticni. Stavio sam skrol uz tablu sa runama i krenuo sa desifrovanjem. Ova tabla mi je jasno pomogla u tome i onda sam shvatio puno znacenje ovog svitka. Nastavio sam posle kroz ovo mesto dok nisam naisao na jedan veliki oltar koji je okrenut prema jednoj statui misterioznog coveka kog nisam poznavao nikako. Stao sam uz oltar i video sam na tom oltaru mesto gde bi neki svitak tacno stao. Stavio sam svitak ispred i video da je poceo svetliti nekom misticnom mocju. Stavio sam ga na oltar i on je iz neba prizvao neku nit tamne moci koja je udarila u svitak. Odjednom sam video da na hiljade nezivih ljudi verovatno stare ove civilizacije ustaje i probija led. Nisam znao sta se desava ali sam shvatio da sad imam moc da izgradim sebi kraljevstvo kojim bi srusio Koto drzavu. Na hiljade mrtvaca je stojalo ispred mene u kolonama rasporedjeni i onda su samo kleknuli.

#card528

Gospodare, Vase naredjenje?

Osecao sam izuzetnu moc u ovom trenutku pa sam jednostavno odlucio da izvrsim najpametniju stavr. Mogao sam sa ovom vojskom da izvrsim opsadu Koto grada ali ni sam Nagito ne zna koliko Koto grad ima vojnika.

Verni moji podanici! Prihvatite se alata i pocnite sa izgradnjom grada u ovoj oblasti na otvorenom prostoru!

Zastao sam na trenutak jer treba smisliti ime grada samim tim i drzave. Nakon sto mi je sinulo ime povikao sam.

Akatsuki... Ziveo Akatsuki!

Potom se podanici sagnuse i viknuse

Ziveo Akatsuki!

Pa su se prihvatili posla.
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Ned Jan 17, 2021 2:43 am
Stigao sam do rusevina, ovde sam svuda mogao da vidim samo led i sneg kao i par runa koje nisam poznavao. Setao sam unaokolo gledajuci svaki cosak ima li nesto interesantno. Usput sam naisao na par tela koja su nedavno spaljena i oborena, verovatno je Itachi ovde bio jer mi drugi niko ne pada na pamet da je mogao da ucini ovako nesto. Nastavio sam da besmisleno trenutno lutam unaokolo u nadi da cu naci nesto koristno.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Ned Jan 17, 2021 2:43 am
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Ice Civilization Ruins #card500
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Ned Jan 17, 2021 2:45 am
U jednom trenutku naisao sam na kovceg koji sam otvorio. Unutra je bilo svega 1000 zlatnika, jako malo. Pomalo sam razocaran zbog ovoga ali bolje ista nego nista. Pokupio sam zlato u vrecicu jednu te krenuo dalje. Odlucio sam da se polako vracam kuci odnosno Akatsukiju ne bi li slucajno video nesto novo. Jako me je zanimalo sta se ovde zaista dogodilo ali verujem da je bas na ovom mestu sve pocelo.

#card20

Nestao sam u jednom trenutku i stvorio se negde u gradu Akatsuki. (Imam dozvolu)

Hp 1300
En 1900
Chi 1300-30=1270
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 18, 2021 3:40 pm
Trcecim korakom sam stigao ispred drevnih rusevina. Polako sam usao unutra gledajuci sa sve detalje okolo. Odjednom sam primetio cudnu polugu u obliku baklje koju sam povukao. Posle toga se otvorio prolaz za koji nije primetio pre. Krenuo je da istrazuje. Prostorija je izgledala kao biblioteka puna prasnjavih knjiga.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 18, 2021 3:40 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Ice Civilization Ruins #card501
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 18, 2021 3:41 pm
Trazeci unaokolo naisao je na 2000 zlatnika, to bi mu dobro doslo iako nije nista specijalno. Nastavio je dalje da luta ovim lavirintovima od polica. Par puta je naisao na po koju interesantnu knjigu pa ju je i spakovao. Par momenata kasnije dosao je do glavnog stola na kome je bilo ispisano nesto na drevnom jeziku, nije uspeo da protumaci. Nastavio je da istrazuje.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 18, 2021 3:41 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Ice Civilization Ruins #card501
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 18, 2021 7:07 pm
Pronasao sam jos 2000 zlatnika, nista posebno. Nakon sto sam pretrazio sve i pogledao sve sto mi treba odlucio sam da napustim ovo mesto i uputim se prema oblasti koju Sajin okupira kako bih proverio kakvo je stanje. Verujem da je dosta napredovao tamo ali svakako moram otici da vidim sta se desava.

-Drzis li se dobro verni slugo.*

Nakon tih reci istrca i uputi se prema oblasti 24.
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:11 pm
Vojska je otisla putem grada dok sam ja odlucio da opet prodjem kroz one rusevine. Znam da tu sija neka energija koja me privlaci i tera da prodjem tuda. Usao sam na jedan drugi ulaz koji nisam video pre. Nakon toga sam tumarao kompleksima hodnika. Jasno sam ostavljao tragove macem kako bih znao da se vratim.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:11 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Ice Civilization Ruins #card506#card503
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:12 pm
Kockica
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:12 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Kockica' :
Ice Civilization Ruins TPAn1D4
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:19 pm
Dok sam pretrazivao naisao sam na mali kovceg u kome se nalazilo mnogo novca. Nakon sto sam ga pokupio zacuo sam neke korake. Okrenuo sam se i video jednu osobu u vojnoj uniformi , izgledao je kao neko ko je dezertirao vojsku. Hteo sam porazgovarati ali video sam da je krenuo u napad na mene. Ispruzio sam ruku i ispalio munjeviti napad.

#card181

#card165

850 dmg

hp 1300
en 1900
chi 1240

kontrola 400
preciznost 100
snaga 50

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:19 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 4' :
Ice Civilization Ruins #card472
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:22 pm
Izbegao je moj napad, na sve strane su se rusile ledenice od jacine prethodnog udarca a on je uspeo da izbegne napad. Malo me je iznerviralo pa moje telo pocelo je biti oblozeno strujom sve vise. Prislonio sam dlan na pod i opet proslao struju kod tok porusenih otopljenih ledenica. Ovaj put ga imam siguran sam.

#card168

#card163

Dmg 750

hp 1000
en 1900
chi 1240-60=1180

kontrola 400
preciznost 100
brzina 200
snaga 100
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:22 pm
Član 'Sajin Komamura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 4' :
Ice Civilization Ruins #card184
Sajin Komamura
Kage
Kage
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Pon Jan 25, 2021 9:24 pm
Protivnik je pao mrtav dole ali na mene je ipak letelo munjevito koplje velikom brzinom. Jednostavno sam se veoma brzo pomerio (tehnika koja ide na mene je 80 lvl i mogu izbeci). Koplje je udarilo u zid iza mene i ceo kompleks je poceo da se rusi. Odmah sam poceo da trcim prema izlazu. Na svu srecu uspeo sam ali sve iza mene je bilo poruseno kao i to telo zakopano. Odlucio sam da se vratim u grad.

#card177

hp 1300
en 1900
chi 1180-30=1150
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sre Jan 27, 2021 3:23 pm
PPrilazio sam ovaj put sa druge strane puta jer sam prosetao unaokolo kako bih ispitao teren za svaki slucaj. U jednom momentu sam jasno video urusen jedan prolaz u kome nisam bio, izgleda da je neko bio ovde. Prisao sam prolazu i napravivsi rupu kopajuci je prolazim unutra. Svuda su bile rusevine leda ali je moglo da se prodje. U jednom momentu sam video baru krvi i smrskano telo. Neko se borio ovde to mi je jasno. Nastavio sam da se krecem kroz komplekse tunela.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sre Jan 27, 2021 3:23 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Ice Civilization Ruins #card508#card508
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sre Jan 27, 2021 3:24 pm
Dok sam setao naisao sam na jednu prostorjiu. Vrata behu dobro zapecacenja ali nije predstavljalo problem da ih razvalim. Snaznim sutom noge probijam ih i ulazim u prostoriju. Ona nije imala nista, izgledala je kao tamnica samo sa krevetom koji je lancima bio pribijen uz zid. Prisao sam mu i shvatio da se nalaze tu cigle koje se mogu lako izvaditi. Izvadio sam ih i iza njih nasao dva kovcega. Otvorio sam ih.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Sre Jan 27, 2021 3:24 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Normal Chest' :
Ice Civilization Ruins #card511#card511 Ice Civilization Ruins #card511#card247#card409
Sponsored content
Level: 10

Ice Civilization Ruins Empty Re: Ice Civilization Ruins

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu