Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Rafaelova kuca

Čet Feb 11, 2021 11:01 pm
Rafaelova kuca Rxox0TV

Ima veliki kamin , sto za kafu i jelo i jos jedan manji sto kad neko dodje, ima da sedne stolice, i jos jedna stolica i sto gde sedim i smisljam ideje  i jedno veliko kupatilo pored onog malog u podrumu sto puse dole i to je dnevna soba  Sad ostava velika gde samo bacam stvari.Onda neki podrum sa velikom sobom ,sve jedno samo malo kupatilo  i jos jedna sobica u podrumu za oruzije.Onda takodje u podrumu ogromna soba sa bas velikim krevetom za spavanje. ormar, dve stolice i jedan malo manji sto za 3 osobe.to je u podrumu i wc i soba za oruzije i ogromna soba.   I da kuca na prozorima i vratima ima resetke koje moze da se spustaju i podizu.


Poslednji izmenio Rafaelo dana Čet Feb 11, 2021 11:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Čet Feb 11, 2021 11:07 pm
Napokon sam dosao sam kod svoje kuce sada cu da je otkljucam.Rafaelo ulazi u svoju kuci i zakljucava je kada se okrenuo nije mogao da veruje da je to njegova kuca.Rafaelo je legao u svoj svoj krevet gledajuci u kamin je zaspao.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Sub Feb 13, 2021 8:11 pm
Uhhh kako sam dobro spavao.U zivotu mi nikad nije bilo udobnije bas sam srecan sto napokon imam svoju kucu.Rafaelo je otisao da opere zube i nesto pojede i dosao je na ideju da ode do dojoa da nauci neke nove tehnike.


Rafaelo otkljucava svoju kucu izlazi napolje te je zakljucava i krece se prema dojou
.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Ned Feb 14, 2021 12:06 am
Uufff ovo je bila bas dobra noc i srecan sam sto sam juce naucio svoju prvu tehniku.Ali mozda bi i mogao malo da odem napolje nije los dan.Rafaelo je otisao do kupatila umio se pojeo malo nesto i polako krenuo napolje otkljucao je vrata izasao i zakljucao
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Ned Feb 14, 2021 12:11 am
E evo je moja prelepa kuca.Rafaelo odkljucava vrata ulazi i zakljucava ih.E sad bi mogao da odem malo da se okupam.E sad sam cist mogao bi da zalozim kamin.Kada ga Rafaelo zalozi legao je na krevet i gledao dok nije zaspao.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Pon Feb 15, 2021 7:48 pm
Uf uf uf kako je lepo vreme napolju mogao bi nesto da radim ajde ja da se umijem i da nesto calabrcbem i odo.E sad sta bi mogao da radim ma ahde ja malo da prosetam.Rafaelo odkljucava vrata svoje kuce izlazi napolje ponovo ih zakljucava i odlazi.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Pon Feb 15, 2021 8:16 pm
Eee evo je moja prelepa kucica da otkljucam vrata e to sad da ih zakljucam e to je to.Mogao bi nesto malo da prezalogajim.Hhh al je ukusno bilo trebalo bi malo da odmorim mozda me sutra ceka neki nov posao
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Uto Feb 23, 2021 10:11 am
Uhh kako sam dobro spavao. U zivotu mi nikada nije bilo bolje. Nesto mi je vrucina ajde malo da jedem pa da idem napolje. Njam njam njam uf koliko je dobro.Rafaelo odkljucava vrata izlazi napolje i ponovo ih zaključava.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Uto Feb 23, 2021 10:30 am
E evo je moja kucica Rafaelo je odkljucao vrata usao i zakljucao ih krenuo nesto da pojede i kaze u sebi(h mogao bi veceras malo da odem do kafane bas mi se jede riba) dobro pojescu ovo pa veceras idem odoh ja da se kupam. Rafaelo se okupao i seo malo na krevet.
Sponsored content
Level: 10

Rafaelova kuca Empty Re: Rafaelova kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu