Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Glavne Ulice

Pet Dec 04, 2020 11:18 pm
First topic message reminder :

Glavne Ulice - Page 2 80003aed944c598360f2da145fe95989

Glavne ulice Kotoa koje se prostiru niz čitav grad. Na ovim ulicama se nalaze razni objekti i kako se odmiče od centra grada jasno se vidi razlika u materijalnom bogatstvu.


Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 14, 2021 8:57 pm
Dok se Sakura igrala sa dečakom slušala je Tiena. Samo potvrdno klimnu glavom te nastavi sa igrom. Za trenutak zu zastali ali Sakura nije obraćala pažnju. U jednom trenutku čula je Tiena kako govori sa nekim ljudima pogledala je u njih i shvatila da su to zapravo roditelji ovog dečaka. Prišla im je te čučnula kako bi bila dečakove visine.

"Pa, izgleda da je igra gotova. Vidimo se."

Reče te ga zagrli. Uzdignu se te preda dečkića roditeljima. Majka ga je odmah zagrlila sa suznim očima. Još jednom im se zahvalila te se Sakura osmehnu i reče:

"Nemojte se zahvaljivati to nam je posao. Vaš sin je jedan jako živahan dečak. Nadam se da neće bežati više. Zar nije tako maleni?"

Reče te pogleda u dečkića koji se i dalje smejao. Samo je klimnuo svojom malom glavicom.

"Pa, mi bi sada trebali da krenemo. Bilo mi je drago."

Reče te se osmehnu i mahnu dečaku. On joj uzvrati te se i ona nasmeja.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 14, 2021 9:02 pm
Kazu dobra dela cine ljude ,ludima koliko je to istinito nisam siguran ... ali mi je drago sto sam uspeo da ga pronadjem , i sto sam video kako se snalazis sa decim bilo je jako slatko .

Sunce se spusti iza oblaka noc je uzimala danak ali Tien jos nije planirao da ode na pocinak.

Svidja mi se to sto postoje osocajne osobe kao ti Sakura.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 14, 2021 9:20 pm
Tien i Sakura su nastavili šetnju po ulicama. Sakura je gledala u Sunce koje se polako spuštalo iza oblaka. Gledala je u prelepo nebo koje je poprimalo različite tonove ljubičaste, crvene i narandžaste. Uživala je u ovakvim trenutcima. Čim je saslušala Tiena, Sakura pogleda ka oblacima i reče:

"Pa, moram da priznam da u tim rečima ima malo istine. I meni je mnogo drago što si ga našao ali sam ubeđena da bi se i ti lepo izigrao kada bi mu dao šansu. Veruj mi da je još slađe kada si i sam deo te ekipe. Deca nisu teška. Svako sadrži dete u sebi samo je pitanje koliko je to dete u tebi živo znaš. Verujem da jeste barem malo što znači da još ima nade za tebe. Samo sledeći put probaj i verujem da ćeš uspeti"

Rekla je dok se polako smrkavalo. Nebo je polako postajalo sve tamnije i tamnije. Prolećni povetarac je mrsio Sakurinu kosu ali joj je to poprilično prijalo.

"Hvala ti ali nisam ja jedina znaš.. I ti si isto osećajna osoba samo što ja krijem samo određena osećanja. Ispod svake maske ozbiljne osobe krije se dete koje je dosta toga pretrpelo pa se plaši da spusti zidine koje je sa velikom mukom sagradilo. Isto tako se i iza maske srećne osobe kriju suze. Samo mnogo više njih. I rane koje su previše duboke kako bi bile isceljene. Nakon svake rane ostane ožiljak."

Pogleda ka nebu i vidi Oriona. Nasmeja mu se te mu mahne.

"Pa Tien, ja bih sada morala da krenem ali se nadam da se ubrzo srećemo ponovo. Vidimo se!"

Nasmeja se te mu mahne. Okrenu se te krene...
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 14, 2021 9:31 pm
Znam ali veruj mi nisam ja toliko osecajan povodom toga nisam imao previse prisan odnos sa porodicom trudili su se da budu korektni prema meni ali bio sam bandoglav tih dana i prosto nisam uspeo da ocuvam njihovu ljubav posle ocvece smrti sve se raspalo ulica me vaspitala i naucila mnogo cemu , onome sto i sad znam ali eto drago mi je sto poznajem nekoga kao sto si ti Sakura znam da jos uvek ima nade.


Osmehnu se blago a onda nastavi da govori.

Bilo mi je drago kada sam video kako si se snasla sa klincem vidim da je i njegovim roditeljima bilo drago kako si se ponela prema njemu a sreca je danas mnogo skupa to znam da si svesna ljudi danas mnogo placaju svoju srecu pogotovo kada je porodica u pitanju , nadam se da me shvatas.

Kada je Sakura pomenula Orion pogleda ka nebu a onda se nadoveza na njene reci.

Vazi , onda sutra ovde u isto vreme imamo jos mnogo toga da uradimo Sakura vidimo se budi mi pozdravljena.

Mahnu Sakuri dok je odlazila.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Pet Jan 15, 2021 3:58 pm
Zakoračio je užurbanim korakom kroz ulice. Usput je razmišljao o Tienu i Sakuri kako su oni. Nije ih video baš dugo. Valjalo bi nekada opet da prošetaju
a za Sakuru nije znao ni gde je ni šta je. Zamišljeno je šetao mehanički putem do kapije. Ovaj put nije naišao na probleme.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Uto Jan 19, 2021 11:08 am
Hodao je ovim ulicama dok se vukao uz zid. Krvi nije bilo jer verovatno beše spaljena od eksplozije. Nadao se da neće niko da mu smeta da prođe, većina ljudi je pravilo prolaz kakobi prošao bez problema neki se nisu pomerili ali ih on zaobišao. Probijao se par minuta dok nije došao do same bolnice.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Uto Jan 19, 2021 11:48 am
Kada je dosao do ulica mislio je da se tu zaustavi i da jednostavno padne i prepusti sudbini da uradi svoje ali ipak bio je odlucan u tome da nastavi svoj hod prema bolnici svaki korak bio je bolniji od predhodnog svaka pomisao da potrci bila je gorka , zvuk hoda po kaldrmi bila je teska cak i za slusanje ali ipak imao je osecaj da ne sme da odustane i da mora hodati dalje.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 12:09 pm
Napolju beše nešto hladnije, no ipak biljke su cvetale, na drveću su pupoljci budućiš plodova već nikli. Bio je običan prolećni dan i Nagito je koristio priliku dok šeta da uživa u njemu. Usput je neprestano razmišljao o Sakuri koju nije video dosta dugo, reklo bi se da ima skoro godinu dana. Uželeo je se te sa njegovih misli ona nije silazila. Gledao je kako pufnasti oblaci kao lađe plutaju ogromnim morem i talasaju. Mehanički se kretao putem Dojoa ali veoma usporeno, prvi put da nikud nije žurio. Osećao se vrhunski. Ruka mu se u potpunosti zacelila i nije imao brige. Dok je šetao sudario se sa jednim starijim čovekom, na prvu pomisao Nagito pomisli da je pijan no nije tako bilo. Obratio mu se dubokim glasom.

Oprosti mladiću. Na..Na..Nagito?

Odskočio je malo unazad a Nagito se zbunio.

Ko ste Vi? Kako znate moje ime?

Starac se počeo smejati te dubokim tonom reče dok je Nagita tapšao po ramenu.

Poznat si u ovom gradu momče, samo nastavi da se trudiš!

Nagito nije stigao ništa da mu kaže on je već otišao i izgubio se u masi ljudi. Zbunjeno je nastavio da hoda dok stazom dok nije naišao kapiju vojnog odskega gde je ušao.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 8:39 pm
Uf...covece od kad nisam setao ovuda prosto nekad me uhvati nistalgija i za setnjom odmorio sam sigurno dva dana osecam naboje snage tako da bice ekstra da obavim dobar trening , imam osecaj da cu nadoknaditi vreme koje sam izgubio , moram da izucim nove tehnike koje ce mi pomoci u borbi pogotovo oko lecenja to moram da naucim ili cu bar pokusati da izucim onda necu morati da placam lecenje.

Odlicno jos malo pa sam dosao do dojoa.

Nastavi da seta dalje.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 9:34 pm
Sakura je utrčala u glavne ulice. Niz lice joj je još uvek padala po koja suza.

"Eh... Zašto se ovo meni dešava? Ja stvarno ne razumem. Koliko god da se trudim da shvatim, kednostavno mi ne uspeva..."

Pogleda ka Orionu te mu uz neki mali osmeh reče:

"Šta ti misliš Orione... Ma... Neću o tome da razmišljam.... Samo se pitam šta li radi Nagito.. Zna li da sam i ja postala vojnik.... Gde li je sada?"

Gledala je tako ka nebu i lagano se šetala ulicama.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 9:52 pm
Hodao je ubrzano ulicama dok je obe ruke držao u džepu. Plašio se da glavu podigne da ne vidi opet salutiranje koje ga je tako nerviralo. Zvezdano nebo ga je primamljivalo pa je podigao glavu skroz i gledao u nebo. Gledao je putem Oriona i umalo pustiše suzu koju nije nikada u svom životu pustio. Međutim zadrža je u oku te rukom je skloni. Par momenata kasnije oseti kako se nešto čvrsto stvorilo ispred njega. Skoro da je izgubio ravnotežu ali u tom momentu je shvatio da je to bila divna osoba o kojoj je mislio duže vreme. U tom momentu nije mogao da ne pusti suzu radosnicu punu nade. Čvrsto ju je zagrlio bez ikakve reče. Samo je svirala tišina.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 10:08 pm
Sakura duže vreme nije skidala pogled sa Oriona. On ju je uvek podsećao na dom ali ovog puta ju je podsećao na nešto njoj mnogo bliže i nekako draže. U momentima tišine jedino to joj je pomagalo. Njenu laganu šetnju prekinuo je neko ko se sudario sa njom. Bila je previše tužna da bi gledala sa kim se sudarila jer je sada htela samo da bude u nekom njenom svetu gde je srećna i gde su sve njoj važne osobe oko nje. Zatim je osetila topli zagrljaj i poznati miris. Činilo joj se da samo umišlja pa je polako podizala pogled. Susrela se sa očima koje je dugo želela da vidi ali nije uspevala. Odmah mu je uzvratila zagrljaj te ga još jače stegla. Tišinu koja je vladala ovim ulicama prekidali su otkucaji Nagitovog srca. Njene suzne oči opet su počele da plaču ali ovaj put pd sreće. Kroz suze mu se obratila. Njen glas je još uvek pomalo drhtao:

"Ja....ja prosto ne mogu da verujem...... "

Rekla je te ga još jače zagrlila. Želela je da ovaj momenat traje zauvek.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 10:16 pm
Zagrljaj je još uvek trajao, ta toplina i miris kao i stisak koji užasno greje zajedno sa ritmičnim otkucajima dva srca koja se uskljađuju mu je užasno nedostajalo. Ovaj momenat je još uvek trajao i Nagito nije imao nameru da ga još prekine. Osetio je neku vlažnost na njegovim grudima, to behu suze Sakure. U tom momentu se začu njen glas koji mu je nedostajao i koji nije čuo nepunih godinu dana. Odgovorio je takođe sa drhtavicom u grlu.

Ni... ja... Užasno si mi falila...

Nije mnogo pričao jer u ovom trenutku mnogo reči i nije bilo potrebno. U potpunosti je zaboravio na sve brige, stres iz njega odlutao je na drugo mesto, stvari koje su ga proganjale nestale su. Osećao se po prvi put istinski srećno i po prvi put da u sebi nije osetio ni trunku očaja već isključivo vodopade nade.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 10:40 pm
Sakura je i dalje čvrsto držala Nagita. Jednostavno, Sakura je nakon nepunih godinu dana koji su za nju predstavljali večnost, uspela da ponovo oseti taj miris i taj zagrljaj u kom bi mogla večno da ostane. Kada je čula njegov glas, glas koji ju je na neki čudan način oduvek smirivao kroz suze joj se oteo veliki smešak. Primetila je da ni on ne namerava da prekine pa je zbog toga bila mnogo srećna. Nije želela da prekida tišinu jer joj je ova tišina prijala. Ništa joj nije smetalo u njegovom zagrljaju.

"I ti si meni"

Rekla je kroz šapat jer nije želela remetiti tišinu. Na licu je imala mali osmeh koji dugo nije nosila na licu. Zabpravila je na sve brige koje je imala. Nije više marila za pitanja koja joj su se vrzmala po glavi jer ih više nije ni bilo.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 10:45 pm
Ovaj veličanstven momenat trajao je par minuta ali se njemu činilo kao da je prošlo mnogo više jer je skroz izgubio pojam za vreme. Skoro da je mogao da vizuališe oko njih bezbroj zvezda poput one Hoshi dimenzije. Prošlo je još par trenutaka pa Nagito i dalje je grleći reče.

Hoćeš da odemo negde da se ispričamo? Neko mirno, tiho i lepo mesto? Neki park?

Skoro da je izgubio sebe u tom zagrljaju jer je to bila ogromna količina toplote. Kao da i nije bio svoj, valjda ga ovaj ponovni susret toliko promenio na momenat. Nastavio je da grli Sakuru čekajući njen odgovor.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 11:08 pm
Sakura se i dalje nalazila u toplom zagrljaju koji dugo nije osetila. Ponovo je čula glas u kom je uživala. Slušala je svaku reč koju je govorio. Široko mu se osmehnula ali nije ga puštala iz zagrljaja.

"Naravno, ali neka bude na otvorenom. Falilo mi je gledanje zvezda sa tobom... Kao onda..."

I dalje je bila u njegovom zagrljaju. U potpunosti je zaboravila na sve. Na vreme, mesto, probleme, za nju je postojao samo ovaj trenutak. Zatvorila je oči i slušala otkucaje njihovih srca.



Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 11:20 pm
I dalje se grejao u Sakurinom zagrljujau koji je hteo da traje večno no to nije ipak bilo moguće. Njihovo sledeće mesto bi bio neki park gde bi na miru gledali zvezde i pričali o apsolutno svemu. On i dalje nije osetio ni trunku očaja što je izuzetno retko za njega. Još trentaka je prolazilo pa se Nagito osmehnu i toplo reče.

Prati me, idemo u jedan park koji je tih i miran, verujem da će ti se svideti.

Potom je poljubio njeno čelo i držeći je za ruku uputio se prema tom parku. Bilo mu je jako toplo, zvezdano nebo bilo je predivno, veče je bilo veoma lepo, sve mu se popravilo.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Čet Jan 21, 2021 11:39 pm
Dok je Salura uživala u Nagitovom toplom zagrljaju nije mislila ni na šta drugo osim na to da joj se ostvarila najveća želja. Da se opet sretne sa njim. Kada ju je poljubio u čelo kroz nju je prošlo mnogo leptirića. Osećala se predivno i bila je veoma srećna jer joj je nakon dugog vremena osetila toplotu oko srca. Nije više osećala ti najmanju česticu straha ili tuge koju je ranije osećala. Dok ju je Nagito držao za ruku i vodio ka parku, Sakura im isprepleta prste. Gledala je u njega i u prelepo zvezdano nebo koje je večeras posebno sijalo. Imala je osećaj da će, ako ga slučajno pusti ili izgubi iz vida, izgubiti zauvek pa nije sklanjala pogled sa njega ni na sekund.

"Ja još uvek ne mogu da verujem da je ovo istina..."

Rekla je kroz smešak dok je u sebi skakutala popud malenog deteta. Svaki put kada bi njen pogled bio usmeren ka njemu, Sakura je u očima imala iskre koje su sijale popud zvezdi na nebu. U jednom momentu je bacila pogled na Oriona koji je sijao nekom novom nežnom bojom. Izgledao je srećno baš kao i Sakura. Nasmejala mu se pa pogled opet prebacila na Nagita.

"Vidiš li... I Orion je srećan.... Smeši se...."


Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Pet Jan 22, 2021 11:42 pm
Čvrsto ju je držao u naručju i nekoliko puta je osetio topli poljubac koji je itekako uzvratio. Nakon par momenata skrenuo je u malo zabačenije delove ulica gde nema mnogo ljudi i gde je manje osvetljeno. Nakon par koraka shvatio je da baš prikaz nije lep za Sakuru pa je rekao toplim rečima na njeno uho.

Nije da ne želim da me ljudi vide sa tobom već... mi smo vojska.. loše je pokazati ovako nešto na ulici.. Nadam se da ti ne smeta.

Potom je opet poljubi i nastaviše da hoda prema krčmi. Nadao se da će iznajmiti jednu sobu kako bi se odvojili od mogućih pijanica.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Pet Jan 22, 2021 11:51 pm
Sakura je još uvek držala ruke oko Nagitovog vrata. Dok ju je nosio po ulicama skrenuo je u jedan zabačeniji deo. To nije smetalo Sakuri jer je to jedva primetila. Bila je zauzeta posmatranjem njegovog prelepog lica. Kada joj se približio neki trcni su joj prošli kroz leđa ali čim je čula njegov topli glas odmah se smirila.

"Ma nemoj ti ništa da se brineš. Razumem sve. Nisam baš sigurna da je ovo primereno za dva vojnika. Pogotovo za jednog sa činom kao što je tvoj.Trenutno se samo brinem da ti nisam ja malo teška..... "


Reče te ga uz ospeh kratko poljubi. Na licu mu se našao jedan mali zalutali pramen kose koji je ona odmah sklonila.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sub Jan 23, 2021 1:56 am
Beše veoma radostan od ranog jutra jer se probudio uz poljupce njegove voljene osobe. Prisećao se svega od sinoć i bilo mu je jako lepo što ima takvu osobu pokraj sebe. Stekao je ogromno poverenje koje misli da će ostati zauvek. Držao ju je za ruku i povremeno bi joj poljubio usne dok su šetali ovim ulicama i hodali prema ulicama siromašnih. Bila je to odlična ideja koja se Nagitu izuzetno svidela.

Hvala ti što si uz mene.

Rekao je sa toplinom i ljubeći je. Potom se poče prisećati kako je srećno skakutala po sobi sa onom ružom, tu je shvatio da je on nečije srce u tom momentu ispunio nadom i srećom, takođe je shvatio da očajanje nije osetio već duže vreme što zaista nije bilo normalno za njega. Stiskao joj ruku čvrsto i nije dao da ide nikud. Iako je znao da je on jači nije puštao. Zapravo on je bio jači fizički ali duševno je ona bila ta koja ga upotpunjavala. Nastavili su da se kreću prema tim ulicama gde je sve počelo.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Ned Jan 24, 2021 2:48 pm
Stigli su na ulice gde je on morao da spusti Sakuru. Uhvatio ju je za ruku kao što je rekao a za to vreme joj je govorio sa osmehom na licu, pre toga je užiovao u poljucu.

Ugled mi nikako nije bitan, takođe i mišljenje drugih. Nosio bih te i u naručju ali to već nije po kodeksu vojnika, ispašće da si slabašna i to a to je ono što ne želim.

Potom je brzinski poljubi u obraz i nastaviše dalje kroz ulice prema kapiji. Osećao je veliku toplinu i srce mu je još uvek igralo u grudima. Bio je presrećan a ni trunka očajanja nije postojala da mu smeta u tome.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Pet Feb 05, 2021 1:36 pm
Izasli su na ulice i on odma poce gledati unaokolo, i dalje mu je bilo jako interesantno to sto je sada donekle slobodan a sada ce konacno i da izadje iz ovih zidina, kaveza koji mu brani da leti. Osmehnuo se dok je pratio Nagita i posmatrao je konstantno okolinu diveci joj se jer za njega ovo predstavlja nesto novo, nesto sto bas nije mogao da vidi ili se ne seca da je ikada video. Trudio se da ostane uz Nagita kako ga ne bi izgubio iz vidokruga.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Pet Feb 05, 2021 1:38 pm
Izašli su kroz vrata krčme pravo na ogromne i široke glavne ulice Koto države. Vetar je blago puhao zanoseći njegovu kosu što mu je prijalo. Nedostaje mu da se neko igra sa njegovom kosom pa je vetar trenutno nešto što mu pomaže u tom osećanju. Okrenuo je pogled i video Dantea koji je bio zadivljen, tu se setio sebe prvi put kad je zakoračio na ovaj raskoš. Nasmejao se u sebi i nastavio da gleda ispred sebe kretajući se prema glavnim kapijama, tu ga tek čeka doživljaj.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sub Feb 06, 2021 11:30 am
Jurio je kroz ulice ogromnom brzinom izbegavajuci sav narod koliko je mogao. Odjednom se odlucio da prodje kroz zabacene ulice kako bi se lakse kretao bez ikakvog ometanja. Tu je video po kog pijanca koji se unistavao od alkohola ali na to se da navici samo mu niije bilo jasno kako je on na ovim ulicama onda uopste. Nastavio je dalje da trci prema vojnom odseku gde je planirao da trenira.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sub Feb 06, 2021 4:25 pm
Užurbano je koračala ulicama trudeći se da se ne sudari sa nekim. Želela je da što brže stigne na trening jer su joj se mnoge misli vrzmale po glavi a nije imala sa kim da ih podeli. Želela je da je Nagito sada uz nju i da može da ga zagrli jer je bila svesna da bi joj jedino to sada pomoglo. Ubrzo je odbacila tu zamisao i nastavila. Želela je da na treningu iskali sve strahove. Želela je da razmišljanje i kolebanje u njenoj glavi prestane..

"Samo još malo..."
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sub Feb 06, 2021 5:26 pm
Zavrsio je konacno na glavnim ulicama i setajuci gledao je unaokolo trazeci bilo kakav znak koji bi mu dao makar pomisao da se tu nalazi neki market, neka prodavnica gde moze da kupi neko oruzije ili slicno. Setao je uzaludno dok odjednom nije naisao na mesto gde su ljudi izlazili punih ruku. To mu je bio dobar znak. Skrenuo je u tom smeru i otisao do marketplacea.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sub Feb 06, 2021 9:13 pm
Izašla je iz Dojoa na njenu žalost. Nije bila srećna što se ponovo rastaje od Nagita ali je bila srećna što ga je srela makar i na momenat. Šetajući se razmišljala je šta bi moglo da joj bude potrebno za misiju pa je odlučila da ode do nekog marketa za oružje. Ugledala je jedan market te je žurno krenula ka njemu.

"Nadam se da ću naći bar nešto tamo.."

Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sre Feb 10, 2021 6:07 pm
Dok je prolazio ulicama bio je jako umoran imao je osecaj da mu svaki misic radi sam za sebe bio je preforsiran i premoren , odlucio je malo da sedne , naisao jendo jednog drveta a onda seo prekrstajuci svoje noge , blagi nagevsi glavu opustio se kako bi malo odmorio ali njegov blag san poremeti vika , otvorio je oci i ugledao dva coveka koji se tuku , Tien je ustao a onda prisao i rekao ljudima.

Stanite ljudi , sta to radite ? Zasto se bijete ? Zar nije bilo drugog resenja hajde stanite popricajte dogovorite se .

Ljudi nisu hteli da saslusaju Tiena , Tien zasuka rukave a onda poce da bije njih dvojicu i da pokusa da ih smiri nije mu toliko polazilo za rukom kao sto je mislio pa je poceo da ih razdvaja.

Prekinite ili cu morati da primenim silu !
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sre Feb 10, 2021 6:07 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Glavne Ulice - Page 2 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Sre Feb 10, 2021 6:12 pm
Tien je nalupao dva coveka prilicno su bili utuceni , kada su shvatili da tuca apsolutno vise nema smisla prisli su jedan drugom a zatim pruzili ruku te otisli svako svom domu . Tako covece , nije red da se udaraju na javnom mestu zbog neke gluposti verovatno mislim da sam ih naucio pameti , pomisli Tien a onda nastavi dalje prema glavnoj kapiji.

Idem malo u sumu da se zezam , vreme je novac sto bi se reklo , taman malo da pokazem sta sve umem od novih tehnika red je da ih oprobam u akciji.

Odlazi dalje.
Sponsored content
Level: 10

Glavne Ulice - Page 2 Empty Re: Glavne Ulice

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu