Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Streets Of Freedom

Ned Jan 17, 2021 12:39 am
Streets Of Freedom SH118b0

Ulice grada Akatsuki koje su uglavnom zavejane snegom ali meštani koji tu žive često šiste taj sneg pa bude sve lepo. Ovo predstavljaju glavne ulice ovog grada koje povezuju većinu stvari u istom. Kuće su uglavnom nisko građenje na maksimalno dva sprata, izuzetci su gostionice i ostali neki objekti.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 17, 2021 12:12 pm
Setao sam ulicama gledajuci mali broj mestana koji je unaokolo setao svojim duznostima. Gledao sam unaokolo hodajuci prema mom zamku. Neki ljuidi su mi se klanjali dok neki nisu znali jos ko sam mada to mi trenutno nije ni bilo bitno. Nastavio sam svoj lagan hod prema samom ulazu u zamak.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Jan 18, 2021 3:11 pm
Spusstio sam se ovde gde sam jasno video kako sve vise i vise ljudi pocinje da zivi u mom carstvu. Bilo mi je drago, primetio sam takodje da su sve vise i vise ljudi poznavali ko sam i sta sam. Neki su se klanjali neki salutirali, neki cak plasili. Nije mi bilo jasno cemu strah no nisam tu mogao nista. Nastavio sam pravo i primetio da par cuvara potajno ide po krovovivima prateci me. Cuvaju me i kad im nisam naredio, zanimljivo. Uputio sam se prema kapiji.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sre Jan 20, 2021 8:16 pm
Koracao sam ulicama gledajuci ljude sta rade, vecinom su cepali drva na slobodnim mestima ili prodavali po tezgama. Takodje sam video i par pijanih koji su se provodili u kafanama. Nije me nista od toga privlacilo morao sam ici do Dojoa kako bih istrenirao tehnike jer mi treba znanje za borbu. Nadam se da ce Sajin kvalitetno uspeti da osvoji severnu oblast.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Čet Jan 21, 2021 11:15 pm
Cuvari su dosli ispred mene i rekli mi da je neko ispred kapije. Odlucio sam da vidim sta se desava te sam polako krenuo prema samoj kapiji. Na putu do nje sam nadgledao okolinu i gledao kako sneg pada. Pahuljicu sam jednu uhvatio u ruke i gledao sam je. U jednom momentu se otopila pa sam skrenuo misli i stao kod kapije.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pet Jan 22, 2021 3:07 pm
Setao sam ulicama razmisljajuci o sledecim potezima. Moram obaviti neke misije zajedno sa Sajinom kako bi smo uspesno napredovali i unapredjivali drzavu. Setoa sam se putem dojoa jer sam se morao vratiti na ucenje tehnika kako bih mogao biti od koristi. Ironicno kada lord to pomisli ali tako je.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pet Jan 22, 2021 6:26 pm
Dok je Itači mirno šetao ulicom odjednom niotkuda iz nebeskog pravca kanuše mu kap krvi na ruku a potom i ranjeni orao mu lupi u grudi i pade u meke šake. Orao je oko svoje noge imao vezano pismo na kojem je krvlju pisalo "Potrebna pomoć!".

Potrebna pomoć!:

Misteriozno pismo bilo je veoma uverljivo zbog ogromne količine krvi koja se nalazila na njemu.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pet Jan 22, 2021 6:37 pm
Setao sam ulicom bez nekog cilja, samo sam razmisljao sta bih sledece mogao da uradim kad odjednom na moju ruku kanu kap krvi. Nekoliko momenata kasnije osetih udarac u grudi. Nakon toga mi u saci bila ptica nalik na orla koji bese ranjen. Primetio sam pismo oko noge, odvezao sam konopac i uzeo da citam pismo sa paznjom.

Potrebna nam je pomoć neko ili nešto vrši opasnu agresiju na naše selo. Bilo kakva pomoć nam je potrebna čak i najsitnija. Za uzvrat pružićemo lojalnost ko god nas spasi. Naša lokacija se nalazi severoistočno od Kotoa mešu ledenim planinama (Oblast 7). Molimo vas ko god da dođe ne znam koliko ćemo dugo izdržati....

Citao sam jako tiho kako neko ne bi cuo jer sam hteo da sam odem bez ikoga kako bih odmah stekao autoritet. Brzinski se spakovao i uputio putem kapije.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pet Jan 22, 2021 7:30 pm
Nakon sto sam izasao iz dojoa, setao sam kroz ulice da bih stigao do svoje kuce da se malo odmorim od svog tog treniranja,nakon tih reci Kawamatsu se zaputi prema svojoj kuci mnogo umoran.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 7:14 am
Trcao sam koliko su me noge nosile. Iza mene je bilo oko desetak vojnika.

'Stani! Stani,ne znas ko te juri! Kad te uhvatim odsecicu ti obe noge!' Uzvikivali su zadihano nekoliko njih.

Ljudi koji su se trenutno zatekli tu su zacudjeno gledali. I zbunjeno izmedju sebe komentarisali.

Sva sreca.Uspeo sam da nadjem put do Palate.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 1:39 pm
Isao sam trcecim korako po krovovima kuca skacuci sa jedne na drugu. U daljini sam video kako vojska juri Vukoreca. Lupio sam rukom o glavu i nastavio da trcim. Nakon par momenata sam skocio ispred njega zaustavivsi ga. Rukom sam pokazao vojsci da odstupi.

Vratite se na svoj polozaj. To je naredjenje.

Nakon toga popreko sam pogledao Vukoreca i rekao.

Objasni? Cemu sve ovo?

Prekrstio sam ruke i gledao u njega.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 1:51 pm
Cipelarenje je prestalo kada se Itaci pojavio. Bas kako sam i ocekivao. Dosao je u zadnji momenat.

Vojska i straza se vratila na svoje pozicije po njegovom aredjenju.

Jos sam lezao na zemlji. Pokusao da dodjem sebi.

S
Ispljunuo sam malo krvi a zatim poceo da odgovaram na njegovo pitanje tesko disuci i u bolovima.

'Uuu...imas bas efikasnu strazu,aaa. Morao sam ovo da uradim.'zakasljah se kroz bolove. 'Morao sam da ti javim sto sam pre mogao. Da ti je javio neko drugi,ne bi mi verovao.'zastadoh na kratko da smirim disanje.

'Cetiri,tvoja,pijana vojnika su me napali ispred moje kolibe. U pocetku sam ih ignorisao. Nisam hteo da pravim probleme. A onda su hteli da mi otmu hranu.'pogledah ga u oci.

'Niko nije preziveo.'sa olaksanjem sam mu prizbao sta se desilo.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 2:03 pm
Gledao sam Vukoreca sa ogromnim cudjenjem. Napravio je takav prestup za koji imam potpuno pravo da ga upravo sad na licu mesta ubijem. No ako se izborio sa 4 vojnika, doduse pijana verujem da od njega ima vojnika. I dalje sam ga gledao u nekoj neverici pa sam rekao dubokim tonom.

I sta cu ja sad sa tobom? Usao si u grad ilegalno, naterao cuvare da te jure, sad mi jos kazes da si ubio 4 moja vojnika? Kako ovo da shvatim kao izdaju? Sta je tebi u glavi?

Gledao sam ga u oci hladnim pogledom, nisam pokazivao nikakve emocije.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 2:17 pm
Nisam mogao da se pomerim od bolova.
Svaki deo tela me je boleo. Borba na ostrvu i ovo 'masiranje' strazara mi je iscrpelo energiju.

'Jos sam ziv?'pomislio sam ocekivajuci da ce Itaci svakog momenta,posle mojih reci,da mi odsece glavu.

'Svestan sam da sam prekesio zakon. Necu da se pravdam. Uhapsi me ako hoces. Samo mi obezbedi lecenje.U kriticnom sam stanju.'uz strepnju sam mu rekao.

'Morao sam da ti javim po svaku cenu. Cak i pocenu zivota.'

'Pijan vojnik na duznosti ne zasluzuje da se naziva vojnikom. I jos cetiri na jednog.'nagovestio sam mu sta drzi kao vojnike.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 2:33 pm
Gledao sam ga u oci i razmisljao nesto. Dobro mi je proslo kroz glavu da vojska ima pravo da se zabavi i sve mada opet. Procesljao sam kosu rukom pa sam rekao.

Kazna ce ti biti jednostavna. Imas moje pomilovanje zbog svoje iskrenosti, ali... ne planiram da ti obezbedim besplatno lecnje, snadji se.

Nakon toga sam se okrenuo i uputio da setam ulicama kako bih odmorio glavu od svega, mozda odem do dojoa da treniram.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 2:44 pm
Kako se okrenuo meni je laknulo. Nekim cudom me nije ubio.

Lezao sam neko vreme kako bi skupio dovoljno snage sa se odteturam do bolnice. Sva sreca klinicki sator nije bio daleko odavde.

Sa mnogo napora i bola uspeo sam da stanem na svoje noge. Uputio sam se ka bolnici.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Jan 23, 2021 11:44 pm
Ah kako prelep dan,konacno sam izasao iz kuce da prosetam do dojoa, da naucim neke nove tehnike i tako, nadam se da ce dororo biti dobro nakon tih reci Kawamatsu se zaputi prema dojou sav ushicen.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 24, 2021 1:22 am
Oh hvala bogu i da je ovaj dan gotov, naucio sam dosta tehnika ali da ne odugovlacim krecem ka mojoj kuci, nakon tih reci Kawamatsu se zaputi ka svojoj kuci da bi se odmorio od treninga.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 24, 2021 5:59 pm
Ah konacno sam izasao iz kuce,sta da radim sad da mi ubije vreme dok se setam kroz ulice do dojoa...hm...hm...pa hajde da ne razmisljam ni ocemu nego samo da setam kroz ove ulice do dojoa da treniram nesto malo.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 24, 2021 9:25 pm
ah konacno sam zavrsio sa treniranjem za danas,odoh kuci da se lepo odmorim od svega i od treniranja i od ljudi samo mi se spava.Ijaoo da li cu stici pitam se,Kawamatsu razmislja u sebi dok trci kroz ulice da bi stigao do svoje kuce(hmm sta cu sutra raditi pitam se).
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Sre Jan 27, 2021 3:19 pm
Dok sam se kretao prema Dojou nesto mi je proslo kroz glavu. Jasno sam cuo od mojih cuvara da se desila neka ekslpozija u rusevinama nedaleko odavde. Nisam znao sta je to pa me je interesovalo. Odlucio sam da se okrenem i krenem putem kapije kako bih ispitao sta se desava. Pozdravio sam cuvare na putu do tamo sa minimalno reci kako ne bih rekao kuda idem i da me ne bi pratili.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Čet Jan 28, 2021 12:58 pm
Konacno. Izasao sam iz bolnice.

'Sloboda!!!'uzviknuo sam gledajuci u nebo.

Nisam video nebo vise od dva meseca.

'Napokon sam izasao iz onog pakla' setajuci se ulicama ovog velikoga grada sam razmisljao.

Ljudi su ovde bili prilicno neprijatni ptema strancima ili prema ljudima na koje nisu navikli. Setajuci se kroz mase ljudi sam sretao poglede pune pitanja 'sta ovaj radi ovde' ili 'ko je ovaj'.

'Izuzetno neprijatna atmosfera je ovde. Ljudi ovde bas i nisu gostoljubivi. Za razliku od medecinskog osoblja koje je prilicno prijatno. Izgleda da bas ozboljno shvataju svoj posao.'

Lutajuci gradom sam naisao na pijacu. Odlucio sam da obidjem pijacu i da vidim ima li nesto zanimljivo za mene.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pet Jan 29, 2021 5:17 am
Izasao sam iz pijace. Na ulicama je bilo jos uvek puno ljudi i to je pocelo vec da me cini nervoznim.

Uputio sam se ka izlazu iz grada.

Putem do izlaza,razmisljao sam sta bih mogao da radim.

'Mogao bih da istrazim malo okolinu. Ko zna sta sce krije sav ovaj led i sneg.'stigao sam do kapije
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Pet Jan 29, 2021 2:05 pm
Vratio sam se sa misije prosavsi kroz kapiju uputio sam se svojim ulicama. Vejao je sneg ali sam imao kapuljacu preko svoje glave pa me je stitila od hladnih i mokrih cari ovog mesta. Ljudi su redovno cistili sneg sto mi se svidelo, ovde ima dosta disciplinovanih ljudi. Tim moram i ja da budem disciplinovan pa da treniram. Uputio sam se prema dojou da izucim onaj misteriozni svitak.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 3:46 pm
Ah kako prelep dan, zar ne Dororo, Dororo govori: kre kre kre kre kre kre kre, aha shvatam znaci mislis da je normalan i mracan kao i obicno, e ja bas mislim da je suncan i lep, u svakom slucaju sta mislis da danas treba da radimo, Dororo govori: kre kre kre kre kre, aha treba samo da setamo i da vidimo sta ce nam dan doneti, pa hajde dobro samo cemo setati ulicama.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 5:59 pm
Stigao sam na ulice.Kao i obicno ovde je bilo previse ljudi.Jednostavno grad je prenaseljen,To mi nikako ne odgovara.Osecam se deziorjentisano kada je guzva.
Hiljadu glasova,hiljadu pokreta i pogleda odjednom.Sve mi to smeta.

Probijao sam kroz masu.Bezciljno sam prolazio ulicama.Trazio sam neku klupu gde bih mogao sesti i posmatrati nebo.Dan je bio prelep.Osecala se prijatnost u vazduhu.
Prolazeci kroz guzvu,u  jednom momentu,ucinilo mi se da sam primetio jednog mog poznanika.

'Da li je moguce?! Ma,nemoguce.Sta ce on ovde?'krenuo sam u pravcu zabca koji mi se ucinio da je tu.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:04 pm
Oh kako prelep dan Dororo, setamo ovim ulicama vec pola sata i nista nismo smislili sta da radimo, cekaj jel to ja vidim jednog mog prijatelja,da li je moguce ali sta on radi ovde,hmm...... eh pa sad pitacu ga da li je to on, Kawamatsu prilazi osobi i upita je:

Vukorece jel si to ti.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:25 pm
'Da....bio sam u pravu.Zaista je to on. Kawamatsu.'pomislio sam dok sam mu isao u susret.

Prisao mi je sa istom dozom neverice koja je bila i kod mene.

'Malo pre sam stigao u grad.Bio sam na putovanju.Nimalo prijatno. Temperature van grada su izruzetno niske.'poceo sam razgovor

'Inace,ja sam stanovnik ovoga grada..Nisam znao da si i ti ovde.Odkud to?'znatizeljno sam pitao Kwamatsua.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:31 pm
Oh hvala bogu bio sam u pravu to jeste vukorec moj stari pirjatelj,eh pa vidis od pre nedelju dana ziveo sam u jednoj maloj kolibi daleko odavde i vise mi je dosadilo da budem u njoj, pa sam cuo od nekog starca za koga sam pecao ribu, da se osnovala nova drzava koja se zove akatsuki, te sam odlucio da napustim moju malu kolibu i pridruzim se akatsuki drzavi,ups... nisam ti ga predstavio. Vukorece ovo je moj prijatelj koga sam upoznao dok sam ziveo u kolibi daleko odavde, on se zove Dororo.

#card655
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:37 pm
"Zdravo!'ispod oka sam pogledao ovo stvorenje sa kojim me je upravo upoznao.

'Ima li u ovom gradu negde da se sedne i popije ili pojede nesto?Nsam do sad nasao ni jedan jedini lokal.'poceo sam razgovor.

'Ne volim guzvu a ove ulice su uvek prepune ljudi.'pogledao sam unaokolo gomile ljudi.

'Jesi li upoznao Lorda,Lorda Itachia?'znatizeljno sam mu postavio pitanje a zatim mu dao znak da krenemo u setnju.

Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:47 pm
Pa pravo da ti kazem, koliko dugo sam vec u ovom gradu i nisam nasao lokal i da upoznao sam Lorda Itachija, cini mi se kao dobar Lord ove drzave,Kawamatsu razmislja u sebi (gde bi smo mogli popiti nesto i porazgovarati o danima kad smo bili u koto gradu, hmmm..... znam reci cu mu da idemo ka mojoj kuci) , eh Vukorece podjimo ka mojoj kuci nemam bas mnogo sakea ali ima dovoljno da se ispricamo, i tako Vukorec i Kawamatsu i Dororo krenuse ka Kawamatsuovoj kuci.
Sponsored content
Level: 10

Streets Of Freedom Empty Re: Streets Of Freedom

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu