Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Streets Of Freedom

Ned Jan 17, 2021 12:39 am
First topic message reminder :

Streets Of Freedom - Page 2 SH118b0

Ulice grada Akatsuki koje su uglavnom zavejane snegom ali meštani koji tu žive često šiste taj sneg pa bude sve lepo. Ovo predstavljaju glavne ulice ovog grada koje povezuju većinu stvari u istom. Kuće su uglavnom nisko građenje na maksimalno dva sprata, izuzetci su gostionice i ostali neki objekti.

Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:51 pm
'Vazi.Slazem se.Mislim da nam je to jedina opcija.'slozio sam se sa Kawamatsuovim predlogom.

Usput nismo mnogo pricali.Razgledao sam rezidencijalni deo grada.

'Ovde negde je i moja kuca.; pomislio sam dok sam razgledao kuce.

'Ovde negde je i moja kuca.'obratio sam se Kawamatsuu.'Itachi mi je obecao kucu ako postanem deo njegove drzave.Samo mi nije rekao gde se kuca nalazi i kako izgleda.'

'Jesmo li blizu?'pitah ga.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Ned Jan 31, 2021 6:58 pm
Strpi se evo samo jos 20 koraka i tu smo,hmm jos malo, Dororo govori:Kre kre kre kre kre, aha znaci hoces da pozurimo ka kuci da medititiras, pa dobro... nakon nekog vremena Kawamatsu ugleda svoju kucu i povika:

Eno je Vukorece hajde pruzi korak,ah konacno smo stigli.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Feb 01, 2021 4:42 am
Nedugo nakon postavljenog pitanja,stigli smo do Kawamatsuove kuce.

Prilicno velika kuca. Spolja izgleda velicanstveno.

Pustio sam zabca da prvi pridje vratima. Da ih otkljuca i otvori.

Kako je otvirio vrata meni se slosilo. Osetio sam uzasan bol u stomaku. Zamutio mi se vid.Pao sam kao pokosen.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sre Feb 03, 2021 8:45 am
Izasao sam na ulicu.

Zadovoljan sam kako je prosao razgovor.

'Dobro je. Uspeo sam da se dogovorim sa Kawamatsuom. Sada ce stvari ici malo lakse i malo brze.'vodio sam monolog.

Setao sam ovim ulicama pokusavajuci da nadjem put do kapije.

'Super! Uspeo sam da se izgubim. Moram da se smirim,razmislim i najdem resenje ovog problema.'pokusavao sam da se smirim i ne panicim.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sre Feb 03, 2021 8:45 am
Član 'Vukorec' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Streets Of Freedom - Page 2 BQmMLii
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sre Feb 03, 2021 8:47 am
Kroz nekoliko minuta i cetiri predjene ulice uspeo sam da nadjem tablu sa putokazima.


Stao sam i razgledao tablu.

'Aha,znaci,ja sam sad od prilike negde ovde. Treba da idem ovamo pa da prodjem tuda i onda onuda pa cu stici do kapije. Dobro je!'sa olaksanjem sam se uputio po smernicama.

Nedugo zatim kapija je bila na svega nekoliko metara od mene.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Čet Feb 04, 2021 2:11 pm
Izasao sam usporenim koracima na ulice. Setao sam ovaj put neuobicajnom rutom, isao sam zabacenijim delom cisto da vidim kako je tu stanje. Snega je bilo svuda ali svakako je bilo uredjeno. Ipak se ovo i ne mogu nazvati zabacenim ulicama sto mi se svidelo. Svaki deo grada je jednako popularan mada ipak glavna ulica je glavna ulica i njom prolaze razni trgovci i slicno. Prosao sam ulicama i krenuo prema kapiji.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 06, 2021 5:46 pm
Ah kako prelep dan, zar ne Dororo, kre kre kre rece Dororo vrlo uzbudjenim glasom, da ne odugovlacimo previse ,hajde da pozurimo prema marketu da kupimo neka oruzja i tako oni krenuse prema marketu ne punom brzinom.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 06, 2021 6:09 pm
Ah konacno smo izasli iz marketa, ijaoooooo Dororo trebali smo jos nesto da kupimo u marketu, te se Dororo i Kawamatsu brzo vracaju prema marketu.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 06, 2021 6:37 pm
Kawamatsu izlazi iz marketa te vadi  multi scroll i stavlja sve iteme sto je kupio, znaci sve osim jednog tantoa a ostale tantoe i ostale iteme ostavlja u scroll.te nakon sto je sve iteme stavio u scroll osim jednog tantoa ,uzima scroll stavlja ga u gace i odmah sa Dororom krece prema kapiji.

#card18
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 09, 2021 4:14 pm
Setao sam sa cudnolikim bicem sa imenom Rafaelo. Jako je cudan ali sta sad mogu da radim po tom pitanju. Svaki ratnik mi je dobrodosao. Sta vise trebalo bih mozda i da napisem zakonik, to mi samo onako palo na pamet. Pogledao sam u Rafaela i rekao.

Grad nije nista specijalan, zima, sneg, led i narod. Nego ovde cemo uci u ovaj lokal.

Nakon tih reci skrenuo sam prema lokalu jednom.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 09, 2021 10:22 pm
Drago mi je da ste me primili u drzavu atacuki veliko mi je zadovoljstvo lorde Itachi.Hajdemo mi u taj lokal imam nesto vazno da Vas pitam lorde Itachi.Da li bih ste mogli da mi nadjete neku kucicu ovde privremeno jer nemam gde da prespavam.Hvala u svakom slucaju lorde Itachi




Nakon toga kada su usli Rafaelo je narucio prasece pecenje i domacu rakicu.Kada je to pojeo i popio Rafaelo je pitao lorda Itachija da li moze da mu nadje neku kucu jer nema gde da prespava.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 09, 2021 10:56 pm
Zaseli smo u jedan omanji lokal na samim ulicama. Unutra sam video poznatu osobu koja je tu radila i pozdravio sam ga. Nasmejao sam se i onda zaseo za slobodan sto. Kada je prisao rekao sam.

Moze solja caja i ispeci mi ribu, neka bude res.

Potom sam gledao u Rafaela koji je malo "seljacki" narucio njegou porudzbinu. Nakon toga sam kratko odgovorio na njegove reci dok sam ispijao svoj caj,

Kuce za vojnike su besplatne, drzava ih isplacuje. Ti mi se doduse ne cinis kao dobar vojnik uopste. Razmisli o svojim postupcima. Dovidjenja.

Nakon toga sam ustao i rekao covek koga poznajem dok sam ostavljao novac i za moju porudzbinu i Rafaelovu.

Tu ribu daj nekome, uzmi je i za sebe ako hoces. Nemam apetita, vidimo se.

Nakon toga sam napustio lokal i uputio se prema kapiji.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 09, 2021 11:09 pm
Dobro je to sto ima kuca ali povredjuje me to sto mislite da sam slab mozda jesam za sada ali uveravam Vas da cu biti jedan od vasih najboljih vojnika.Izvinite sto nisam ja platio i svoju narudzbinu ali nemam ni dinara u dzepu ali cim budem zaradio vracam Vam.Sad je na vama da li cete da me pustite da budem Vas vojnik ili ne ali ja znam da cu biti jedan od vasih najjacih vojnika.Pa nisam valjda dzabe dosao ovde .



Rafaelo sav tuzan zato sto mu je lord Itachi povredio osecanja otisao je da seta dok se lord Itachi ne vrati od tamo gde je otisao.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Čet Feb 11, 2021 7:06 am
Po snegu sam ostavljao tragove za sobom, nije bas puno dubok sneg ali ga je bilo. Ovo nekontrolisano vreme me je malo umaralo ali nisam bas mogao da uticem na to, barem ne jos. Trazio sam Rafaela medju mnogim ljudima ali mi nije islo za rukom, kako kornjacu da ne primetis medju normalnima. Nako ndeset minuta setanja nasao sam ga. Prisao sam mu dok sam po unutrasnjosti kaputa trazio one spise (40) koje sam mu pruzio.

Izvoli, ovo je za tebe. Iz ovoga mozes da naucis korisne stvari.

Nakon sto sam mu pruzio Mystic Scribe 40 uputio sam se prema Dojou.

#card521
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Čet Feb 11, 2021 2:27 pm
Cekao sam i cekao lorda Itachija nije ga bilo nigde bas dugo,mnogo puta mi je palo na pamet da idem za njim mozda su mu ostali tragovi.Te razmisli u sebi i ostao sam jer sam mislio da ce da se naljuti.Posle toga sam otisao blizu neke kuce gde je bila neka klupica i sedeo sam tu bas dugo.Kad se ja probudi vide lorda Itachija i odmah sam ustao.Kada me je lord Itachi video krenuo je nesto da mi daje rekao je da iz toga mogu da naucim mnogo tehnika.Bilo mi je veoma drago i puno sam mu se zahvalio i znao sam da to znaci da cu verovatno biti njegov vojnik.Nakon toga pozdravljam se sa lordem Itachijem i otisao negde da sedne.Kada sam citao svitak koji mi je lord Itachi dao video sam mnogo tehnika sve sam procitao i hteo sam nesto da naucim.


Tako je lord Itachi dao Rafaelu svitak sa mnogo tehnika i Rafaelo je bio bas srecan jer misli da ce biti njegov vojnik.


Nakon sto sam procitao svitak cuo sam od lorda Irachija kako je rekao da su kuce za vojnike besplatne.Te onda sam pitao nekog gradjanina ovde u atacukiju da mi kaze lokaciju za odsek za pravljene kuca,nakon tih reci Rafaelo je otisao prema odseku za pravljenje kuca da poruci svoju kucu
.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 13, 2021 8:21 pm
Rafaelo je krenuo prema dojou sav srecan jer ce nauciti nove tehnike i bice jaci,Rafaelo razmislja u sebi (hmmm koju tehniku bi mogao prvu da naucim neku jacu da u slucaju da me neko napadne da mogu da ga porazim.Sreca pa kod sebe imam neke zavoje pa ako me povredi mogu da se izlecim.) Rafaelo je stigao do dojoa.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 13, 2021 8:41 pm
Posle moje naucene prve tehnike idem kuci nazad iz dojoa i cim dodjem kuci moram da se okupam sav sam znojav da jedem i odmah na spavanje bas sam umoran, u zivotu nikad nisam bio umorniji nego danas.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 13, 2021 8:45 pm
E stigao sam napokon.Rafaelo odkljucava vrata od svoje kuce ulazi unutra ponovo je zakljucava i prvo ide da se kupam pa da jede i onda u svoj veliki i lep krevet na spavanje.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 13, 2021 11:41 pm
U brate da protegnem malo mogao bi malo da prosetam.Rafaelo dok se setao zaustavio ga je neki covek i pitao ga ,,Hej mladicu da li bih ste hteli da ocistite moju prodavnicu za 200 golda". Rafaelo se predomisljao u sebi ali je pristao.Covek ga je odveo do prodavnice i rekao Rafaelu kada ocistis zovi me.U koliko je prljavo covece dobro krenucu da cistim.E malo obrisemo sto pod je bas prljav gde je dzoger, a eno ga ocistio sam pod sad trebam da icistim malo police.Tanananana ocisceno i jao zaboravio sam smece da izbacim e i to je gotovo.To bi bilo to.


Poslednji put izmenio Rafaelo dana Ned Feb 14, 2021 12:07 am, izmenio ukupno 2 puta
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 13, 2021 11:41 pm
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Streets Of Freedom - Page 2 BQmMLii
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Sub Feb 13, 2021 11:47 pm
Okej sad gde je onaj covek a eno ga.Hej ocistio sam vam celu prodavnicu to bi trebalo da je to ocistio sam sve i izbacio smece.Rafaelu se covek zahvalio platio mu i svako otisao svojim putem.E sad da idem malo kuci vise nemam sta da radim mada bi mogao da odem na jedan caj ma ajde da se pocastim malo.To je ta kafana.Rafaelo udje u nju sede za slobodan sto naruci caj polako ga je ispio platio coveku i otisao.
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Feb 15, 2021 8:06 pm
Hhhh sto je lepo napolju mogao sam malo da prosetam.Rafaelo je setao i setao dok ga nije zaustavio neki covek koji je trazio od njega da mu ocisti put ispred kuce,za 200 golda.Rafaelo je rekao u sebi (pa dobro mogao bi da pocistim i imam odmah 200 golda u dzepu.Ma neka ide zivot) Rafaelo je pristao i krenuo da cisti.E dobro prvo da ocistim prasinu sa leda da pometlam malo stepenice ruturutu gotovo ovo smece sa strane da bacim u drvenu kofu.I to bi bilo to.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Feb 15, 2021 8:06 pm
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Streets Of Freedom - Page 2 QTSIXDf
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Feb 15, 2021 8:10 pm
Uf pa sta sam zaboravio aaa zaboravio sam treba da ocistim prozore da ocistim ova vrata i da pometlam ovu prasinu sa leda sto su ljudi nabacali i to bi bilo to valjda.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Feb 15, 2021 8:10 pm
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Streets Of Freedom - Page 2 BQmMLii
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Pon Feb 15, 2021 8:12 pm
To odradio sam super posao i mislim da bi bilo vreme da se vratim kuci malo sam i gladnjikav.Rafarlo je pizvao coveka da mu da novac.Covek mu je dao novac Rafaelo se zahvalio i otisao prema kuci
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 23, 2021 10:18 am
Uh malo da se razladim bas mi je vrucina u kuci. Neka je guzvica ovde, nije bitno ja setam za sebe. Dok je Rafaelo setao zaustavio ga je neki covek i pitao ga da mu ocisti radnju za 200 golfa. Rafaelu je bilo dosadno pa je prihvatio. Krenuo je da cisti. Tanananana malo obrisem prasinu malo ovaj sto ovde obrisem sav je prasnjav okej to je gotovo hajde sad da oribam pod nesto se zakepilo za njega a to je zvaka hahahah. Da bacim ovo smece u ovu kantu i to bi trebalo da je to
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 23, 2021 10:18 am
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Streets Of Freedom - Page 2 QTSIXDf
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 23, 2021 10:24 am
Pa sta nisam ocistio, aaa police hajde da obrisem i to pa da idem tututututu gotovo stani da pregledam jos jednom pa sve sam ocistio stani da vratim ovu metlu na mesto i to je to valjda.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Uto Feb 23, 2021 10:24 am
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Streets Of Freedom - Page 2 BQmMLii
Sponsored content
Level: 10

Streets Of Freedom - Page 2 Empty Re: Streets Of Freedom

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu