Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

2 Empty 2

Ned Feb 07, 2021 1:51 am
2 EC6T6QH

Prostorija sa više prolaza.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Ned Feb 07, 2021 6:51 pm
Dobro je.Uspeli smo da se spasemo bez posledica.

Video sam da su Kawamatsu i njegova zivotinjica uredu.

'Nisam povredjen sve je proslo kako treba.Hajdemo dalje.' dobacio sam mu.


Nastavili smo dalje i dosli smo do prostorije koja je imala tri prolaza.

'E,evo problema.'stao sam da razmislim kojim putem.

'Idemo zajedno ili odvojeno?'pitao sam Kawamatsua.

#card9

hp 300
en 400
Chi 150+(10%od200=20)=170

Kontrola Chia 200
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sre Feb 10, 2021 5:25 pm
Ah Dororo konacno smo nesto pronasli... ah eno Vukoreca, konacno smo ga pronasli ali sta je to prostorija sa tri prolaza, hm... sumnjivo, Kawamatsu pogleda Vukoreca te mu rece:

sta mislis da li je ovo zamka, kuda cemo poci, ijaooo ali sad ne trebamo da kukamo vec da smislimo nacin kako da nadjemo to blago koje se nalazi u hramu ili jednostavno da trazimo izlaz iz hrama, zanima me tvoje misljenje.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sre Feb 10, 2021 5:31 pm
Pokusavao sam da se usresredim ma svoje misli.
Da pronadjem najbolje moguce resenje.

'Previse informacija odjednom,Kawamatsu!'zaustavio sam uzbudjenog zabca.

'Pokusavam da razmislim kojim putem.'udahnuo sam duboko.

Osluskivao sam ne bi li cuo nesto iz prolaza ali nista se nike culo.

'Daj neke predloge. Sta da radimo?'pitao sam Kawamatsua.

#card9

Hp 300
En 400
Chi 170+(10%od 200=20)=190

Kontrola Chia 200
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sre Feb 10, 2021 6:17 pm
Hm da vidimo ja mislim da bismo trebali poci pravo, bar ja tako mislim...hm sta ti mislis Dororo, sta bismo trebali da uradimo, Dororo govori:kre kre kre kre kre kre kre kre kre kreeeeeeeeee, aha mislis da bismo trebali ici desnim vratima bez obzira na sve i mislis da je to pravi put jer te vuce tvoje sesto culo, pa dobro ja mislim da bismo onda trebali ici desnim vratima a sta ti mislis Vukorece.

Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sre Feb 10, 2021 6:24 pm
Saslusao sam ovog uvrnutog zabca i cudio sam se mjegovom razgovoru sa ljubimcem.

'Ja....mislim da....definitivno nisi normalan.'zbunjeno sam promrmljao.

'Ja sam vise za levo ali posto mislim da nije pametno da se razdvajamo idemo putem za koji si se odlucio. Desno bese?'slozio sam se sa Kawamatsuom.

'Ali ti ides prvi. Ti si birao.'krenuli smo desnim putem.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sre Feb 10, 2021 6:41 pm
Oh hvala sto si se slozio sa Dororoovom odlukom, sad bismo mogli da krenemo ka desnim vratima, pa cemo kasnije videti da li smo izabrali pogresna ili dobra.

Nakon tih reci Kawamatsu, Dororo i Vukorec su krenuli ka desnim vratima.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sre Feb 10, 2021 10:58 pm
Nakon što ste prošli kroz desni prolaz, prekinuli ste neku nit koja je iza vas zapečatila vrata. Nalazili ste se u prostoriji pravougaonog oblika. Sa vaše leve strane se nalaze vrata odnosno jedna kapija koja je imala 350 defenca i 300 Healtha.

Kapija:

Sa vaše desne strane nalazi se neki pečat iscrtan na zemlji, pored tog pečata na zidu se nalazila ploča sa slikom.

Opis slike:

Nakon tri poteza u ovoj prostoriji počeće kapija da ispaljuje vatru. Srećno.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 8:39 am
Kako smo prosli kroz prolaz. Vrata iza nas su se zapecatila.

Vec sam se navikao da se to desava tako da nisam obracao paznju.

Usli smo u prostoriju koja je,sa leve strane,imala kapiju kao izlaz.

A sa desne strane nekakav pecat i slika na ploci pored.

Seo sam na pod i proucavao sliku.

#card9

Hp 300
En 400
Chi 190+20=210

Kontrola Chia 200
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 11:06 am
Oh prosli su kroz desna vrata ali bas u tom trenutku vrata iza nas su se zapecatila, sa leve strane ima nekakav izlaz a sa desne nekakav pecat i slika na ploci pored.

Seo sam na pod izmedju dvoja vrata, te onda sam poceo meditirati u nadi da cu naci prolaz.

#card9

hp-200
En-300
Chi-275+12=287

Kontrola 125
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 11:28 am
' Slusaj,Kawamatsu! Ako sam dobro razumeo ovaj crtez. Ova kapija se otvara tako sto neko ko ima chia u sebi stane na pecat.I otvorena je sve dok neko stoji na pecatu.'zegledan u skicu sam se konsultovao sa Kawamatsuom.

'Imam jednu ideju koja mi nece uzeti puno Chia ali nisam bas siguran da li ce uspeti.' zastao sam na trenutak. 'Ako imas neke ideje raspolozen sam za opcije. '

'Stvorim vuka od cistog Chia. Naredim mu da stane na pecat i kada se kapija otvori i mi prodjemo on ce nestati. 'ustao sam.

'Ako ovo ne uspe i ako imas neko ideju,opet ti kazem,slobodno reci.'

'Lupus,stani tamo !.'stovrio sam vuka i naredio mu da stane na pecat.

#card351

hp 300
en 400
chi 210 - (100-200=30)=180

kontrola chia 200
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 1:12 pm
Tvoj verni vuk stade na pečat koji je na kratko zasvetleo međutim kapija iz svojih čeljusti ispustiše plamen koji ga spržiše. Kapija ostaje zatvorena.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 1:38 pm
Ijaoo nije ti uspeo da taj napad, sta cemo sad da radimo, hm...dok je Kawamatsu razmisljao odjednom Dororo je krenuo prema pecatu, Kawamatsu ga je pokusao zaustaviti ali bese prekasno, Dororo je vec stao na pecat, te je vatra krenula prema njemu, videcemo sta ce se dalje desiti.

#card655
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 4:12 pm
Moj vuk nije uspeo da otvori kapiju.

'Sranje! Nisam uspeo.'okrenuo sam se prema Kawamtsu i ljutito rekao.

'Ako Dororo ne uspe jedino sto mogu da uradim jeste da stvorim klona.'zatim sam uradio tehniku.

#card11

Hp 300
En 400
Chi 180-(100-200=30)=150

Kontrila Chia 200
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 4:20 pm
Dororo je stao na pečat i desilo se takođe isto kao i sa vukom, biva spržen na licu mesta. Pao je u nesvest pored pečeta. Stvorio si klona, međutim nisi definisao šta on radi. Na vas je krenuo plamen iz kapije od 200 damagea za sad. (Kao da je napad NPC ranka 2). Ovaj damage možete podeliti i raditi kako hoćete za sad.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 4:46 pm
Ijaoo Dororo, da li si dobro,reci nesto... kre kre, o hvala bogu dobro si sakrij se u mom odelu za sada, kre kre , e tako sada... ijao 2 mlaza vatre se krecu prema nama, jedan ide prema meni od 100dmg a jedan prema Vukorecu isto od 100dmg sta cu sada da uradim, hm... Kawamatsu misli, sta trebas sada da uradis, aha setio sam se trebam izbeci i ti Vukorece uradi isto, nakon tih reci Kawamatsu izbegava 1 mlaz vatre.

#card1


hp-200
en-300-100=200
chi-287

kontrola chia-125
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 5:14 pm
Kako je Dororo stao na pecat tako je bio sprzen.

'Auu,da li je ziv?!'uzviknuo sam.

'Dobro je. Preziveo je.'pomislio sam kada sam video da se mrda.

U tom momentu vatra je krenula iz vrata pravo na nas dvojicu.

'Pazi,Kawamatsu!!!'uspeo sam da se proderem pre nego sto je napad dosao previse blizu.

Klona sam poslao na pecat.

#card2

Hp 300
En 400
Chi 150 -(100-200=30)=120

Kontrola chia 200
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Čet Feb 11, 2021 11:52 pm
Klon biva spržen od vatre jer ste obojica izbegli napad, a klona niste uzeli u obzir da treba izbeći. Za 2 poteza će jača vatra da krene ukoliko ne rešite ovu prostoriju.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sub Feb 13, 2021 3:04 pm
Oh zivote dobro je sto smo izbegli napad ali Vukorecov klon nije,sad cu ja poslati mog klona na pecat,znaci radim znakove rukom,fokusiram chi i saljem ga na pecat,i kazem mu da ostane tu na pecatu, sad cemo videti da li ce kapija da se otvori.

#card11
Hp-200
En-200
Chi-287-(100-125=30)=257

Kontrola chia-125

Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sub Feb 13, 2021 3:13 pm
Nisam uspeo da sacuvam klona ali sam uspeo da se ja izvucem.

'Jeste dobro vas dvojica?'

Okrenuo sam se i video da je Kawamatsu vec uspeo da stvorio klona i posalje ga na pecat.

'Nadam se da ce ovo da upali.'dobacih Kawamatsuu.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

2 Empty Re: 2

Sub Feb 13, 2021 4:20 pm
Kapija se spustila i oslobodila vam prolaz. Prošli ste dalje, klon je nestao i prolaz iza vas se zapečatio opet. Dororo će biti onesposobljen još jednu prostoriju. Nalazite se sada u prostoriji sa 3 vrata (pravo, levo i desno). Ispred vas se takođe nalaze dva leteća kristala koja isijavaju nekom magijom. Možete ih pipnuti a možete ih i ignorisati. Imate pravo na 1 post u kom definišete kuda idete i da li ste pipnuli kristal.

https://wakokusaga-rpg.forumotion.com/t212-6

Ovde pišete sledeći post.
Sponsored content
Level: 10

2 Empty Re: 2

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu