Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

6 Empty 6

Ned Feb 07, 2021 1:52 am
6 EC6T6QH

Prostorija sa više prolaza.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

6 Empty Re: 6

Ned Feb 14, 2021 1:33 pm
Kapija se spustila i mogli smo da prodjemo.

'Dobro je! Uspelo je!'pomislio sam u sebi.

'Bravo Kawamatsu!'uzviknuo sam.

Sada samo se nalazili pred izborom ponovo.

Ista scena,tri prolaza na tri razlicite strane.

'Cekaj,sta je ovo?!'iznendajeno sam uzvilnuo.' Vidis li isto sto i ja, Kawamatsu??'upitao sam zabca.

Dva leteca kristala ispunjena nekom magijom su lebdela.

Omamljen kristalima,gotovo nesvesno sam dotakao jedan.

Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

6 Empty Re: 6

Ned Feb 14, 2021 2:20 pm
Oh konacno smo uspeli,Vukorece, da vidim da su opet troja vrata i da opet moramo birati prolaz ali sta je ono 2 kristala sto lebde, vau kako samo sijaju,ja ih ne bi dirao, a ti...jaoo Vukorece mozda je zamka ali nema veze sad, ja predlazem da idemo levim putem, a ti Dororo sta ti mislis kre kre rece Dororo,aha znaci osecas da je levo pravi put pa ako je pravi hajdemo levo Vukorece, i inace Dororo slobodno mozes izaci iz mog odela.I tako su Vukorec,Kawamatsu i Dororo krenuli ka levim vratima.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

6 Empty Re: 6

Ned Feb 14, 2021 7:53 pm
Krsital:

Vukorec i malo poludeli Kawamatsu koji priča sa onesvešćenim Dororom krenuli su levim putem. Ta odluka im nije bila bas najpametnija ali kako kažu jednom baksuz uvek baksuz. Nakon što su prošli hodnik za njima se zatvorila prostorija, odnosno sam ulaz. Ogromna količina svetlosti i toplote dopirala je iz jednog bezdana ispred vas. Prostorija je četvorougaonog oblika ali tla nema u velikom prečniku i ispunjeno je lavom, preko te lave ide samo jedan most. Ispred mosta je ploča sa crtežom.

Ploča:

Lava je ekstremno vrela tako da svaka kreacija preko lave će biti istopljena ali osobe neće biti istopljene, možete buljiti u lavu ali neće vam ništa biti. Nikako ne možete preskočiti jer je razmak 30 metara.

Izgled prostorije:

Srećno!
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

6 Empty Re: 6

Ned Feb 14, 2021 8:36 pm
oh sreca da smo prosli kroz vrata ali sad je mnogo gore, tu je ekstremno vruca lava i preko nje je neki oronuli most,(hm... Znam ja cu preci most a Vukorec ce vec nesto smisliti,) rekao je u sebi Kawamatsu, hej Vukorece ti fokusiraj chi u svoje tabane tako da mozes da hodas po zidu, a ja cu preci most, nakon tih reci Kawamatsu pokupi Dororoa i stavi ga u odelo te pretrca most sto je brza mogao.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

6 Empty Re: 6

Ned Feb 14, 2021 8:51 pm
Kako sam pipnuo kristal imao sam osecaj kao da me je struja protresla. Osecao sam se odmorno i pun energije.

(Napunio se Chi...120+180=300)

Nastavili smo dalje.Stigli smo do prostorije koje je,ustvari,bila rupcaga puna lave. Preko rupe je bio samo jedan most. A ispred mosta slika sa instrukcijama.

Obojica smo gledali sliku sa ploce. Dok sam razmtrao plocu Kawamatsu je nesto promrljao i vec se uputio preko mosta.

'A sta mislis da fokusiram moju pesnicu u tvoju facu?!'ljutito sam donacio.

'Kako me je zajebao...'poceo sam da gundjam.

'Nista,uradicu kako je rekao.'fokusirao sam chi u noge i pretrcao zid.

#card5


Hp 300
En 400
Chi 300-20=280
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

6 Empty Re: 6

Ned Feb 14, 2021 9:23 pm
Uspešno ste prešli preko lave, čestitam. Prošli ste kroz vrata i otišli u sledeću prostoriju. Sada kada ste u toj prostoriji imate put pravo i put desno.

https://wakokusaga-rpg.forumotion.com/t215-9

Ovde pišete sledeći post gde odlučujete kuda idete.
Sponsored content
Level: 10

6 Empty Re: 6

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu