Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

9 Empty 9

Ned Feb 07, 2021 1:52 am
9 EC6T6QH

Prostorija sa više prolaza.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

9 Empty Re: 9

Ned Feb 14, 2021 9:30 pm
Stigli smo do sledece prostorije. Od onolike vrucine sam se preznojao.

Ovde je bilo znatno manje temperature.

Ima samo dva prolaza. Pravo i desno.

'Ja idem pravo. Ti idi kuda hoces. Necu vise da skrecem. Kad god sam skrenuo naleteo sam na neku zamku.'nasatvio sam odlicno napred.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

9 Empty Re: 9

Ned Feb 14, 2021 9:37 pm
Oh sad imamo samo pravo i desno,gde li cemo ici,hm......Vukorec kaze ja idem napred a ti idi gde hoces, na to ce Kawamatsu , ej pa cekaj ja idem sa tobom, tojest ja i Dororo idemo sa tobom,i tako Vukorec,Kawamatsu i Dororo su posli ka prolazu ispred njih .
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

9 Empty Re: 9

Ned Feb 14, 2021 10:22 pm
Kao i obično sve moguće opcije ste izabrali pogrešno. Otišli ste pravo i ovaj put kad ste prošli ulaz u sledeću prostoriju iza vas se ulaz urušio. Soba je ogromna, visina plafona je 6 metara, dužina zidova je 80 metara dok je razmak između ta dva zida 60 metara, dakle pravougaona prostorija. Vrata se nalaze desno od vas ali ipsred prostorije gde su dve mumije u stojećem položaju. Dobro je osvetljenja prostorija i u momentu kako ste zakoračili videli ste kako se dve mumije pokreću. Nakon što su omoti spali sa njih videli ste čudesan i odvratan prizor. Te dve mumije su bile vašeg izgleda ali oko njih je išla tamna aura.

9 ZE4Xitm

Međutim oni se neće pomaći dok ne pređete određenu liniju, stojaće tamo. Kada pređete određenu liniju onda će raditi apsolutno sve što i vi ali ako priđete vratima napašće vas tamnom aurom od 400 damagea.

Izgled prostorije.:

Hint:
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

9 Empty Re: 9

Pon Feb 15, 2021 4:37 pm
Nastavili smo pravo i nasli smo se u ogromnoj prostoriji pravouganog oblika. Prostorja je imala jedno upupcenje u zidu gde su se nesto nalazilo.

'Mumije!!!??? Znao sam da ovde ima crnih sila.'dobacio sam Kawamatsuu.

Kako su se mumije pomerile zavoj je spao sa njih. Izgledale su isto kao i mi.

'Prikaze! Video sam ovo nekoliko puta u ukletim delovima sume.'smirivao sam sokiranog Kawamatsua.

'Ako te vide radice isto sto i ti. Ova bica su obicno postavljeni kao cuvari necega. Tako da ako se priblizis previse onome sto cuvaju napasce tamnom silom. To jest aurom.'objasnjavao sam Kawamatsuu situaciju.

'Aha! Vidim izlaz odavde. To i cuvaju. Sve sto teeba da uradimo jeste da ih sprecimo da nas vide i onda smo bezbedni.'razmislio sam par momenata.' A tacno znam i kako!'

#card126

Stvorio sam zid kako bi ih zapecatio u tom udubljenju u kojem su se nalazili. A zatim sam krenuo ka izlazu.

Zid-230hp

Hp 300
En 400
Chi 280-(230-200=30)=250

Kontrola Chia 200
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

9 Empty Re: 9

Pon Feb 15, 2021 4:42 pm
Oh konacno smo prosli i lavu, sad ce valjda biti dobro,ali vidim nesto da mi Vukorec prica da pogledam pravo, a pravo su mumije koje izgledaju kao i mi ne mogu da verujem, sta cemo da radimo, ali u tom trenutku Vukorec stvara zid od zemlje da bi ih zapecatio,te krece prema izlazu i ja sa Dororom u mom odelu ga pratim najbrze sto mogu.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

9 Empty Re: 9

Pon Feb 15, 2021 4:47 pm
Uspešno ste prošli prostoriju i kada ste ušli u sledeću prostoriju jedina otvorena vrata su vam bila levo tako da ste prošli kroz ta vrata i prošavši hodnik vi dolazite do finalne prostorije. Sledeći post pišete ovde.

https://wakokusaga-rpg.forumotion.com/t230-temple-hall#2969

Sponsored content
Level: 10

9 Empty Re: 9

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu