Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Temple Hall Empty Temple Hall

Pon Feb 15, 2021 4:44 pm
Temple Hall KhxUVbb

Ogromna soba u kojoj se nalaze razni crteži svega i svačega i obasjana je mističnom aurom koja se može osetiti odmah po ulasku u nju. Svuda su se nalazili razni stuboi i skulpture, prostorija je bila ogromna pravougaonog oblika a u prvom plano u samom centru se nalazila ogromna svetleća glava, sa strane su se slivala dva vodopada a u centru sobe nalazio se ogromni pečat.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pon Feb 15, 2021 4:55 pm
Sitgli smo u ogromnu halu. Bila je ukrasena raznim stubovima i crtezima.

Atmosfera je bila prilicno cudna. Cudni stubovi i skupture.su stajali posvuda.

Na zemlji je stojao i pecat. Voda se slivala u dva vodopada ali nisam siguran da li je za pice.

Ogromna svetleca kamena glava je gledala direktno u pravcu ulaza.

'Ne diraj vodu i nemoj stati na pecat. Ne znamo sa cim imamo posla!'upozorio sam Kawamatsua


Poslednji izmenio Vukorec dana Pon Feb 15, 2021 4:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pon Feb 15, 2021 4:56 pm
Iz kovcega je nasao kristal, opet, smesno mu je bilo koliko mu je islo to ali ga je pokupio i krenuo kroz jedan jedini prolaz. Usli su u veliku halu koja je bila poprilicno sablasna. Stao je na mesto iz kog je mogao da vidi svaki cosak kako ga nesto ne bi zaskocilo. Za svaki slucaj je upalio senzor jer bas nije verovao vise ovim prostorijama.

*Ko zna sta me... ne... nas ceka sada..*

#card10

"Sakura stoj iza mene."

Bio je u stavu pripravnosti za svaki slucaj.

Health: 300
Energy:425
Chi: 550-30=520
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pon Feb 15, 2021 5:04 pm
Oh konacno smo presli i onu sobu sa mumijama,sad ja bar mislim da je ovo zadnja prostoriju koju treba da resimo... Ali sta je ovo velika kamena glava a ispred nje je ogromni pecat, i neki vodopadi koji se slivaju uz nju,hm........ Ovo je veoma cudno, hteo bih da dodirnem pecat ali bas u tom trenutku Vukorec mi prica da ne dodirujem nista sto je u ovoj prostorija jer je mozda zamka,hm... Razumeo sam necu nista dirati, te sam rekao Dororou da izadje iz mog odela i da ne pipa nista, u tom trenutku sam seo da razmisljam kako ovo da resimo.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pon Feb 15, 2021 5:06 pm
U kovčegu je dobila neki mističan kamen. Nije znala čemu služi pa ga je samo pokupila. Videla je da Dante nastavlja sa hodom pa je polako krenula za njim. Ulazili su u jednu veoma čudnu prostoriju. Po samom ulasku se osećala čudno ali nije želela da pridaje važnost tome. Zagledala se u crteže koji su se nalazili na zidovima ali nije ih razumela. Kao omađijana krenula je ka tim crtežima. Već nakon prvog koraka začula je Dantea te se vratila i stla odmah iz njega.

"U redu.."

Rekla je dok je razgledala svaki ćošak prostorije za slučaj da je još neko tu.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pon Feb 15, 2021 5:19 pm
Svi ste stigli do ovde, prvo. Čestitam svima položili ste za rank 2, posle se obratite vašim liderima ako pružaju neku ceremoniju ili ne. Svima su se vrednosti restartovale + se računaju kao da je nova misija tako da možete poslati sad u temi za dodavanje i kad vam dodam sve što treba možete nastaviti dalje.

Svi ste bili u vašim kutcima, paranoja se osetila u vazduhu ali odjednom iz pečata se stvori neki monstrum, mešavina raznih životinja ali humanoidna. To stvorenje je zapalilo cigaru i reklo dubokim glasom.

Šta je ovo.. klinci došli ovde da me spriječe u planovima? Smiješno jako hahahaha. Kssssss... Bežite đeco dok možete ili ću vas pobiti... grrr... Ah da da bi uopšte mogli da pobegnete morate preko mene, šteta. Awwwwwwww...

Stvorenje je trabunjalo i ispuštalo dimove u obliku kruga dok je gledalo sve redom popreko

Temple Hall XenAjmT

Napomena: Ako postujete a niste zahtevali ništa u temi za dodavanje, nećete imati pravo do kraja ove borbe dakle preporuka je da dodate da ste rank 2 i od kompletne misije svi dobijate 10 levela. U privatnom mi navedite kako ćete vrednosti i sposobnosti.

Stvorenje ima

Hp: 800
En: 1000
Chi: 1000

Level: 150
Skillovi: ???
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Uto Feb 16, 2021 9:40 am
Stojao je iza jednog stuba nadgledajuci sve, odjednom se iz pecata koji mu je bio na 4 metara iza stuba jasno video neko stvorenje. U medjuvremenu je opazio i Akatsuki drzavljane medjutim jasno mu je da ce morati saradjivati ovaj put ako misle da pobede ovo stvorenje. Nakon sto je to stvorenje iznelo svoje reci on je osetio neki priliv snage koju je verovatno dobio iz ove tamne aure koja je isla na sve strane. U jednom trenutku bez oklevanja zasvetlese mu oci i u okretu izvadi svoj mac ojacavajuci svoje telo i oblazuci svoj Rebellion chiem zaletese se na protivnika ogromnom brzinom praveci 3 brza zamaha svojim macem (1 od tehnike, 2 gratis od brzine, ne skidam energiju jer pise da ne skidam energiju kad izvedem zamahe tom tehnikom).

"Umri prokletnice, odvratan si!"

Nakon izvrsenih zamaha odskacem nazad kod Sakure, 11 metara od protivnika, 20 metara od Akatsukia.

Potez:

Rebellion: 80+80+100+160=420
Dmg na monstruma: 420x3 zagarantovani: 130 na prvom i na poslednjem zamahu.

Health: 400/400
Energy: 580/600  (600-20)
Chi: 615/700  (700-85)

Kontrola: 400/400
Brzina: 260/0
Snaga: 100/0
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Uto Feb 16, 2021 10:30 am
Iz pecata se odjednom stvorilo nekakvo stvorenje. Hibrid vise vrsta zivotinja.

'Vidjao sam ovo ranije. Ne cesto ali sam vidjao. Ovo je demon'proaaputao sa Kawamatsuu.

Nisam skidao pogled sa bica. Govorilo je odvratnom gordoscu.

Poceo je da me nervira.Nisam mogao vise da kontrolisem svoj bes.

Fokusirao sam elektricitet u ruku i uz rezanje sam se zaleteo na stvorenje.

U moemntu dok sam trcao ka stvorenju, Dante ga je vec napap i poceo da se udaljava od njega.

#card157

Ulazem 330chia. Na stvorenje ide 330dmg

Hp 500
En 750
Chi 500-(330-300=30)=470

300kontrola Chia
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Uto Feb 16, 2021 4:46 pm
Aaaa sta je ovo iz pecata se stvorilo nekakvo stvorenje,ne mogu vise to da podnesem,da vidim da je to stvprenje jace od mene,Kawamatsu sav ljutit od besa rece Dororou hajde da ga zajedno napadnemo sa nasim napadom sto smo vezbali tajno,jel moze... Kre kre, e u tom slucaju u napad, nakon tih reci Kawamatsu i Dororo su krenuli u napad na to cudno stvorenje ali bas u trenutku su videli nepoznatog clana kotoa i Vukoreca,kako ga napadaju, nakon sto su to Videli Kawamatsu
i  Dororo ubrzavaju i napadaju to cudno stvorenje zajedno rotirajucim napadom.

#card655
#card534
#card533

Hp-300
En-400-20=380
Chi-450

Kontrola-125


Poslednji izmenio Kawamatsu dana Uto Feb 16, 2021 9:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Uto Feb 16, 2021 6:02 pm
Sakurino razgledanje prekinula je velika buka. Na sredini prostorije, iz pečata, izašlo je nekakvo stvorenje. Izgledalo je kao mešavina mnogih životinja. Glas mu je bio hrapav i loš za slušanje dok su mu rečenice bile neshvatljive. Primetila je da Dante napada stvorenje pa je rešila da to uradi i ona. Dok je osmišljavala tehniku primetila je i državljanine Akatsukija kako kreću u napad. Stvorila je omanju reku koja je dopirala do stvorenja a zatim napravila vodeni tornado koji je poslala na čudovište. Nakon par minuta se i Dante vratio na poziciju ispred nje te se polako pomerila u stranu i stala pored njega.

"Da li si dobro?"

Upitala ga je gledajući u čudovište.



Health :600
Energy :400
Chi :600-80=520
Kontrola Chi-a :250
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Uto Feb 16, 2021 9:07 pm
//Dante radi 2 zamaha, pročitaj Clean Saber Cut, to se ne računa kao osnovni zamah.//
//Kawamatsu je sam napao, dororo je ostao pozadi jer mu nisi skinuo vrednosti, možeš vratiti 50 energije koje nisi iskoristio//

Monstrum je gledao kako su bez pogovora krenuli u napad na njega. Jarko i zlogomno je vrisnuo u smeh kad odjednom oseti kako mu je oštrica prošla po ramenu međutim nakon što ga je to pogodilo odmah je uzleteo u vazduh i izbegao drugi rez i ostale napade. Nakon toga je iz visine od 15 metara pružio ruku sa rečima.

Shine!

Nakon toga je intezivni naboj vetra krenuo kroz čitavu prostoriju da razara, stubovi su jedva izdržali taj udarac.

#card707
(Primio sam 300 dmg, dakle biram da dobijem 200 sposobnosti, po 100 u paketu u prevodu. Jednih 100 ide na brzinu, drugih ide na inteligenciju)

#card711

#card105

#card109

#card99
#card89

Damage na sve vas je 650, level napada je 130, Zagarantovani je 50.

Hp: 800-420=380 (Osnovni hp mi pada sa 800 na 500 jer 300 biva uništeno mračnim silama)
En: 1000
Chi: 1000-50-30-30=890

Kontrola: 400 (Nezavisno od levela, level je u ovom slučaju tu samo zbog tehnika)
Brzina: 100
Inteligencija: 100

Level: 150
Skillovi: Vetar
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Uto Feb 16, 2021 10:00 pm
Stojao je do Sakure i gledao kako se krv cudne boje sliva niz mac i kaplje mu na tlo. Mac je upio svu tu krv i postao je jaci. Nakon par trenutaka je video napade Vukoreca i ostalih koji su bili takodje neuspesni. Nedugo zatim odvratan gorki smeh odjekivao je prostorijom i odjednom poce prema nama ogromna kolicina jakog vetra koja je zadrmala prostoriju, voda se talasala i neke baklje su se pogasile ali je dnevna svetlost dopirala svakako. Stao sam ispred Sakure i jednom rukom zavrteo mac formirajuci stit u koji je vetar udario i spasio sebe i Sakuru, a drugom rukom sam izvukao 3 surikena odmah bacajuci ih. Jedan suriken je isao pravolinijski prema stvorenju, druga dva su isla felsirajuci u dva smera ali kretajuci se prema protivniku.

"Sakura drzi se! Ovo je opasan protivnik."

#card199

#card733

#card204

#card235

#card281

Aktivno:

Rebellion: 80+80+100+260+160+20=700
Shuriken: 10+260+100+80= 450

Damage shurikena: 450 x 3 svaki po 80 zagarantovanog.
Naglasavam da je napad shurikenima jednak mojim levelima, zbog brzine je veci tako da ih bas ne mozes izbeci letenjem cmok

Health: 400/400
Energy: 330/600  (580-250)
Chi: 560/700  (615-25-30)

Kontrola: 400/400
Brzina: 260/0
Snaga: 100/0
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pet Feb 19, 2021 6:14 pm
Pre nego sto sam stigao do stvorenja ono je uspelo da uzleti.Ni Kawamatsu nije stigao da ista uradi.Dororo je stajao iza.Nije nista ni pokusao.

Demon se smejao.Odvratan smeh parao je usi svih prisutnih.

Izazvao je ogroman i snazan vetar.Imao sam samo par sekundi da razmislim kako se zastiti.

'Ostani na mestu! Ne pomeraj se !'proderao sam se na Kawamatsua.

Napravio sam zemljanu kupolu koja ce mene i Kawamatsua sa svih strana stiti od vetra.

#card126

Ulazem 700 Chia u kupolu.Kupola ima 700hp.

Hp 500
En 750
Chi 470-(700-300=400)=70

Kontrola Chia 300
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Pet Feb 19, 2021 7:08 pm
Ah cudoviste je stvorilo naboj vetra,koji je isao prema nama,Dororo je bio iza mene i Vukoreca potpuno nezasticen, cudoviste je skocilo uvis a ja sam izbegao napad ali bas u tom trenutku Vukorec je stvorio zemljanu kupolu kojem zastitio sebe i mene ali nazalost moj prijatelj nije uspeo na vreme da stigne u kupolu, nadam se da je dobro.
Sponsored content
Level: 10

Temple Hall Empty Re: Temple Hall

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu