Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Ice Temple Entrance

Sub Feb 06, 2021 10:31 pm
Ice Temple Entrance OuWwhjD

Veliki ledeni hram koji se nalazi nedaleko od ledenog naselja. Ovaj hram su meštani kao i ostali ljudi zaobilazili jer im je uvek bilo rečeno da se drže podalje od njega, veruje se da unutar ovog hrama postoji sekta koja ga održava i ko god uđe nikada više ne izađe. Niko ne zna šta se zaista tamo nalazi, nijedna vojska nije imala ni priliku da ovo istraži niti je bilo potrebe. Nakon 100 stepenika nalaze se četiri ulaza, svaki ulaz je imao po jedan natpis ispred.

Ulaz Shi:

Ulaz Seikatsu:

Ulaz Nozomu:

Ulaz Zetsubō:

Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 1:34 pm
Popeli smo se stepenistem do cetiri ulaza.Ispred svakih vrata su se nalazili natpisi.Nekakve sifrovane poruke.Verovatno upozorenja.

Nisam mogao da desifrujem poruku koliko god se trudio i pokusavao na razlicite nacine.

Takodje su svaka imala zaseban crtez.

Krenuo sam u ulaz sa nacrtanom strelom.

'Nadam se da nema zamki ovde. U svakom slucaju nemoj nigde da zuris i budi maksimalno oprezan. Ramuzes?'dobaci osam Kawamatsuu.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 2:14 pm
Kawamatsu i Dororo pazljivo prate Vukoreca i paze da ne ugaze u zamku, te kaze Kawamatsu Vukorecu tihim glasom , sta mislis da li ce uci ono dvoje u hram,sta ti mislis Dororo... Kre kre kre, aha mislis da su suvise uplaseni da udju u hram, i ja tako mislim ali polako tek cemo videti sta ce se desiti.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 3:41 pm
Pokusavao sam u isto vreme da slusam Kawamatsua i pratim sta se desava ispred mene.Ovakva mesta mogu biti prepuna zamki.Ili zasede sto od ljudi sto od zivotinja ili cudovista.
Gard ovde nikada ne sme biti spusten ni na treptaj oka.Glava lako pada.

'Ne znam.Neinteresuju me ti propaliteti iz Kotoa.Neka se snadju kako mogu i umeju.'ostro i kratko sam mu odgovorio.

'Ovde sam da odradim svoj zadatak.Sa ili bez tebe sve jedno.'grubo sam mu odgovorio.

'Ako ides samnom vece su ti sanse da prezivis. A meni je sve jedno.'uz podsmeh sam pricao dok sam razgledao zidove.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 3:49 pm
Dok sam slusao Vukoreca osmatrao sam zidove i gleadao da li ima neki znak na zidu ali koliko sam gledao nije bio ni jedan ali mi je Vukorec u jednom trenutku rekao da ide sa ili bez mene grubim glasom, te sam mu odgovorio da cu da idem sa njim naravno i da treba da ih ubijemo ako je to moguce rekao je tihim glasom Kawamatsu, a da zamalo da zabooravim Dororo pazi da ne upadnes u zamku , te Kawamatsu hvata Dororoa i stavlja ga na svoje rame te nastavlja da prati Vukoreca sasvim pazljivo.
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 4:06 pm
Slusao sam Kawamatsua ali nisam ocekivao tako krvolocan stav.

'Nije poenta da ih ubijemo.Izbegavaj sukobe bilo koje vrste.Pogotovo na ovoj misiji i pogorovo sa Koto vojnicima.'naglo sam se okrenuo prema Kawamatsuu.

'Ti ovde nisi kao TI nego kao zastupnik Akatsuki drzave.A oni kao Koto.'udahnuo sam dubooko i nastavio da pricam.'Ako dodje do sukoba izmedju nas dvojica sa jedne i njih dvoje sa druge strane. To moze da se gledao kao napad drzave na drzavu.Mozemo da pokrenemo rat.A Koto jedva ceka povod za rat.' pokusao sam da se smirim.

'Zato ti kazem.Najbolje je da se ni ne sretenmo sa njima. Imam i ja zelju da im oboma otkinem glavu i pregrizem grkljan.Ali zbog Itachija ne smem.'uz manijacki smesak sma mu objasnio.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 4:14 pm
Aha shvatam onda cemo izbegavati sukobe sa njima i to sto kazes, ne treba uopste da ih sretnemo samo trebamo da gledamo da ne upadnemo u neku zamku, te rece Kawamatsu Dororou, da li vidis neki znak na zidu bilo sta samo da nam pomogne da nadjemo sta se to krije u ovom hramu,kre kre rece Dororo Kawamatsuu, aha znaci ne vidis apsolutno nista, eh zivote kad cemo mi naci to blago rece Kawamtsu Vukorecu smorenim glasom.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 4:37 pm
Popeli su se prateci dva Akatsuki drzavljana do samog vrha gde su naleteli na cetiri ulaza. Ispred svakog je bila jedna ploca. Akatsuki clanovi su nastavili svojim putem bez prevelikog zadrzavanja dok je Dante stao i procitao svaku plocu desifrujuci je. Nakon par minuta odlucno je rekao Sakuri pokazujuci na ulaz gde pise Nozomu.

"Idemo ovim putem. Prati me Sakura."

Nakon toga pazljivim koracima je stao ispred ulaza cekajuci da vidi sta se sledece dogadja.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 4:45 pm
Polako su se peli uz dugačke stepenice. Ovo mesto je svakom stepnicom bilo nekako sablasnije. Na samom vrhu su naišli na četiri ulaza sa pločama na njima. Jezik je bio nekako čudan i drugačiji pa je Sakura rešila da prati Dantea šta god da odluči. Za kratko vreme je počeo da joj uliva poverenje pa mu je verovala i za ovo. Gledajući ga kako dešifruje table i ona je pokušala ali sa manje uspeha od njega. Začula je njegov odgovor te potvrdno klimnula glavom.

"Naravno, kako ti kažeš. "

Pratila je svaki njegov korak pazeći da ne stane negde gde ne bi trebalo.
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 4:57 pm
Vrata ispred vas su se otvorila i nastavili ste dalje vašim putevima. Naizgled sve kao da je bilo normalno, samo u početku, osetili ste neku čudnu energiju koja izbija iz hrama.

Vukorec i Kawamatsu:

Dante i Sakura:


Rok za prelaženje zamki će uvek biti 48 H od posta, osim ako se neko ne javi i najavi odsustvo. Srećno!
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 5:11 pm
#card188

#card593

Kako su prosli tako im se svetlo prigusilo. Dante nije hteo da rizikuje neka iznenadjenja pa je upalio svoj Kamigan i tako je mogao da vidim u mraku koliko toliko jasno. Potom se okrenuo da vidim moze li Sakura da se snadje u ovakvoj situaciji i veruje da moze. Dobio je potvrdan odgovor jer je video da se sprema da izvede neku vodenu tehniku jer je voda pocela da zubori oko nje. Laknulo mu je pa se okrenuo i poceo da trci pre nego se voda ispunila.

"Sakura! Cekacu te u drugoj prostoriji!"

Health: 300
Energy: 500
Chi: 550-50 (kamigan 2 poteza odrzavanja treci gasim)= 500

Brzina: 75+75=150
Vukorec
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 5:47 pm
Mrtva tisina je bila u hodniku.Osecao se zagusljiv ustajao vazduh.Vlaga je preterano visokog nivao u ovim hodnicima.

Odjednom tisinu je presao zvuk zatvraanja i zapecacenja vrata iza nas.

Zacuo se zvuk iglica koje su letele iz svih pravaca.

'Pazi iglice!'uspeo sam u momentu da se proderem.

'Znao sam da ovde ima zamki.'uspeo sam da prosaputam.

Pomocu Chia uspeo sam da u momentu  napravim rupu ispod sebe.

Upao sam u nju a iglice su mi prosle iznad glave.

#card137

hp 300
energy 400
chi 300-(350-200)=150

Kontrola Chia 200
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 5:58 pm
Od  momenta kada su zakoračili u prostoriju, vrata su se zarvorila. Svaki vid svetlosti je polako nestajao. U jednom momentu je bila veoma uplašena ali čim je čula kapanje vode duboko je udahnula. Znala je jednu tehniku koja bi mogla da joj pomogne da pređe na drugu stranu. Nije mogla da vidi Dantea jer je svetlost nestala ali ga je čula.  

#card59

Oko nje se formirala vodena lopta koja ju je štitila. Poletela je iznad vode i krenula u smeru Danteovog glasa.

"Stižem!"

Health :400
Energy :200
Chi :500-30(Koristim loptu sva tri poteza)=470
Kontrola Chi-a :200
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 6:20 pm
Dok smo setali, putem hrama usli smo u jednu prostoriju, te su se zatvorila vrata i od nazad i od napred, ali sam na vreme promislio te rekao Dororou, brzo dodji u moje odelo, te se Dororo sakrio u Kawamatsuovom odelu i odjednom Kawamatsu je stvorio vetar koji je isao oko njega i stitio ga,te rece Kawamatsu:Ne vidim nigde Vukoreca... aha vidim rupu sigurno je napravio rupu za sebe bas lepo ali da mnogo ne odugovlacim trebao bih pozuriti, te sam potrcao prema prolazu ispred mene, te sam pritiskao zid i gazio pod da necu mozda naci nesto da se otvori ovaj prolaz... nakon nekih 2 minuta pritiskanja i gazenja Vrata su se pocela otvarati, te sam cucnou i od puzao ka napred, i konacno sam video Svetlo ispred mene, te sam rekao: oh Hvala ti boze e sad mi vise ne treba ovaj vetar sto me stiti, sad mozes izaci Dororo iz mog odela, te su Kawamatsu i Dororo isli ka napred u nadi da ce se naci sa Vukorecom.

#card92

hp-200
en-300
chi-350-(200-125)=275

kontrola-125
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Ned Feb 07, 2021 6:40 pm
Akatsuki:

Koto:
Sponsored content
Level: 10

Ice Temple Entrance Empty Re: Ice Temple Entrance

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu