Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

The Great Gate Empty The Great Gate

Čet Dec 03, 2020 11:24 am
The Great Gate 784dbd542bdad6b63b957b9cf13d9930
Ogromna kapija kroz koju se ulazi u grad Koto. Sa svih strana se jasno vide ogromne zidine koje čuvaju grad od napadača. Čuvari konstantno patroliraju okolo kako bi uhvatili svakog nepozvanog gosta.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Jan 02, 2021 7:45 pm
Konacno , velika kapija covece, kad se samo setim koliko sam zeleo da je vidim znam , znam cudno ali nekako ovo je gromada od gradjevine , Tien je malo šetkao i spazio dosta putujucih trgovaca stražara svega i avacega sto nije mogao da vidi iz perspektive siromasnog coveka .

Čovece stvarno je ogromna kapija grad Koto izgleda ne zali novce na ovakvim stvarima cini mi se da je bar tako...

The Great Gate Zdn6sj10

Nastavi da se šetka i ceka Nagita u nadi da ce i on sto brze doci jer je goreo od zelje da sazna o kakvoj misiji se tacno radi.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Jan 02, 2021 8:32 pm
Opuštenim koracima se približavao kapiji. Ona se već mogla videti iz velike daljine. Bio je uzbuđen konačno će da vidi nešto što nije uspeo da vidi kada je prolazio ovuda. Par trenutaka kasnije video je veličanstvenu kapiju jasno, svaki njen detalj, bio je zadivljen toj građevini. Videlo se takođe mnogo čuvara koji su redovno šetali po zidinama i po tlu. Nedugo zatim u daljini je video dobro poznatu ćelavu glavu. To je bio Tien. U daljini je počeo mahati i kad je prišao rekao je.

O Tiene, zar si mi ti saborac za ovu misiju?
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Jan 02, 2021 8:37 pm
Okrete se a onda cu Nagitov glas , mogao je da predoseti da ce se u ovo vreme pojaviti.

Eto kao sto vidis izgleda da su nasi skilovi hvatanja mačaka na glasu pa su odredili da ti budem saborac na ovoj misiji.

Laskavo se nasmeja a onda upita.

Imas li neke dodatne informacije vezane za ovu misiju ? Meni je receno da samo dodjem ovde tako da predpostavljam da ti znas nesto vise o ovome .

I dalje je goreo od zelje kako bi saznao sto vise o ovoj misiji .
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Jan 02, 2021 9:19 pm
Vetar je nežno pirkao i igrao se sa zastavama države Koto koje su se vijorile na samoj kapiji. Korak po korak stigao je zajedno sa tri diplomate koje su nosile zelenu odoru Koto države. Po sredini se jasno video simbol crvenog Sunca. U daljini je opazio i dva vojnika koja su bila spremna verovatno za predstojeću opasnu misiju. Nakon što je stigao tačno ispred njih salutira im i reče.

"Svet Zenkaiu" jednom reče stari lider velike organizacije koja je vladala ovim svetom. Njegove pristalice zajedno u glas rekoše "Zenkai svetu!" Te dve rečenice behu pozdravi predaka naših te smo mi nasledili tu tradiciju te ja sad govorim glasno i jasno... Svet Kotou!

Reče to sa ozbiljnošću u licu gledajući oba borca ispred sebe. Nakon što su obojica odgovorili on je nastavio da priča.

Stvari stoje ovako (Otvara kartu sa oblastima i pokazuje na oblast 32). U ovoj oblasti polako gubimo uticaj, jednostavno dugi niz godina vladavine dovelo je do toga da su se i naši ljudi okrenuli protiv nas i teže da se odcepe. Na samu vlast te oblasti došao je poznati kriminalac koji je non stop širio propagandu protiv nas, mi naravno nismo mislili da će išta uspeti no izgleda da jeste a ne znamo kako. Naš zadatak je da odemo tamo i zbacimo ga milom ili silom. Nakon toga na vlast stavljamo ove diplomate. Po našim saznanjima naš neprijatelj nema nikakvog iskustva u borbi tako da ne bi trebalo da prođe sa nekim posledicama, eventualno neka slabija vojska i seljaci. Jedini problem jeste to što može da se desi nešto neočekivano sa spoljne strane jer granice u toj oblasti nisu kontrolisane više. Ova misija je od ključnog značaja i postoji šansa da izgubimo oblast. Zašto sam sad ja od cele vojske vas izabrao? Jednostavno, video sam nešto u vama a pritom jedini ste na raspolaganju. Sa nama takođe ide jedan lekar za svaki slučaj. Nadam se da ste spremni, nemamo vremena za gubljenje! Krenimo!

Potom bez i jedne reči se uputi prema već spremnim konjima i zajaha jednog i ode putem oblasti 32.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Jan 02, 2021 9:27 pm
Nagitu bi drago što je krenuo u priču sa Tienom međutim pre nego što je mogao da mu da odgovor na pitanje začu se glas Honde koji je salutirao. Nagito potom isto učini i nakon saslušanja o istoriji odgovori.

Koto svetu!

Potom je sa velikom pažnjom slušao detalje misije. U dubini duše mu se mešao osećaj očaja i nade jer je na njih poverena izuzetno bitna misija. Par trenutaka kasnije je opet salutirao i uputio se prema konjima i zajahao jednog. Gledao je u Tiena sa nekim čudnim osmehom jer je ovo prva prava misija i konačno napušta ove zidine.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Jan 02, 2021 9:40 pm
Dok su razgovarali , uticaj vise "sile" prekinuo je njihov razgovor bese to dobro poznato lice Honda , saslusao je njegovo obracanje pazljivo saznao je nesto novo kao sto je vec i obicaj u njegovom susretu sa njima , u jednom trenutku mu je bilo drago jer se oslonio na njih povodom misije , Tien odgovori na pozdrav.

Koto Svetu !

Takodje pogleda u Nagita koji je to isto rekao , saslusa ostatak i detalje povodom misije , zadatak je bio prilicno prost dakle ugusiti buduce "ustanke" jednostavno tako da je posao ali predhodnk rece Nagitu.

Podjimo.
Honda Wakasasagi
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Ned Jan 10, 2021 12:37 pm
Iz daljine su se videle siluete poslate ekspedicije samo u mnogo manjem broju. Čuvari su ih opazili i otvorili kapiju kako bi neometano prošli. Na Hondi se jasno videlo da misija nije prošla po planu ali ipak se nije ni videlo da je skroz propala. Čuvari su stali u stav salutirajući im kako su prolazili. Nakon što su ušli u grad siđoše sa konja i ostaviše ih čuvarima. Potom sa nekom žurbom reče.

Pratite me.

Potom se okrenu i uputi se prema glavnim ulicama ovog grada. Osećao se malo lošije nego inače jer ipak treba saopštiti vladaru loše vesti, gubljenje oblasti nije mala stvar.

*Šta je tu je...*

Pomisli sa očajanjem u mislima.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Ned Jan 10, 2021 12:41 pm
Galopiranje se čulo još iz daljine ali mnogo slabije nego kad su odlazili. Gledao je u tri konja koja na sebi nemaše jahača. Bilo je malo tužno ali Nagita baš i nije puno to zanimalo, sam ishod misije ga nije previše potresao. Okrenuo se gledajući koji trenutak ostale članove njegovog privremenog tima i svako je imao po koju ogrebotinu. No Nagito se tu oseti kao beskoristan lik jer nema baš ni jednu. Odjednom se začu otvaranje kapije, tu je osetio čak neku sreću jer mu neko otvara kapiju. Dok je prolazio kroz istu razmišljao je o svetu koji je video, bilo mu je predivno napolje osetio je neku slobodu iako je nije imao. Potom je nakon zaustavljanja sišao sa konja i zapratio Hondu putem ulica.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Ned Jan 10, 2021 12:45 pm
Konacno ugleda kapiju grada , ali celo vreme mislio je na misiju koju nisu prosli i oblast koja vise ne pripada samom gradu , razmisljao je o beguncima kao i o mističnom Ergu sa njegovim tajnim mocima.

Razumem Honda-senpai.

Nastavi da prati laganim galapom Hondu , izgleda da je i njemu tesko palo to sto su izgubili oblast , nije mu bilo previse milo ali predpostavljam da smo odigrali kljucnu ulogu u borbi da je tako bio sam verovagno bi bio mrtav sada , secam se kako nas je uhodio po parku.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Uto Jan 12, 2021 9:00 am
Dosavsi pred kapiju odlucio je da ne koristi konje kao transport odlucio je da idu u formaciji tako bi lakse odveli coveka do destinacije zadatak je bio prost premda da je vec bio u toj oblasti ali samo u prolasku tako da je znao sta treba raditi i u koju formaciju treba stati , ali prvo je trebao sacekati coveka kog trebaju da prevezu. Posle nekoliko trenutaka pred Tiena i Sakuru stade starkelja koji se predstavi te im u nastavu rece.

The Great Gate 31705410

Zdravo deco moje ime je Tazuna , ocekivao sam nekog starijeg za borbu i pratnju ali daj sta das.

Tien odmahnu glavom a onda rece.

Starkeljo ne sudi o knjizi po koricama podjimo , formacije ide ovako ja cu napred jer moj dojutsu ce nam dati prednost , tazuna iza mene iza Tazune Sakura pa krenimo odmah .


Tien zauze formaciju ali nike htio aktivirati svoj dojutsu jos uvek odlucio je da nastavi lagano prema oblasti jer nije bilo potrebe.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Uto Jan 12, 2021 12:55 pm
Sakura se razigrano šetala i približavala kapiji. Što je bila bliže, to se više divila lepoti ove građevine. Svaki sitan detalj odrađen je sa velikom pažnjom i strpljenjem. I iz daljine joj je kapija izgledala prelepo ali kada ju je videla na nekoliko metara od nje shvatila je koliko je kapija veličanstvena. Tien i Sakura su par trenutaka čekali starca kog treba da štite. Čim ga jeSakura primetila da dolazi u daljini, uspravila se i odmah dobila ozbiljan izraz lica. Nije želela da izgleda detinjasto ali izgleda da joj to nije pošlo za rukom zbog komentara tog starca. Već je bila pomalo mrzovoljna ali kada je čula Tienove reči odmah se oraspoložila. Klimnula je glavom i polako krenula ka svom mestu u formaciji. Čim su se svi spremili, polako su krenuli izlaziti kroz kapiju...

"Valjda će sve proći u najboljem redu. Jesam li ja sve ponela?"

Rekla je to te krenula da opipava leđa. Osetila je štap koji je koristila na ispitu i odmah se smirila. To joj je trenutno bilo navažnije da ponese.

"Orione, možda se ne vidiš zbog svetlosti dana ali znam da si tu. Zato, navijaj za mene."
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Uto Jan 12, 2021 4:44 pm
Polako je šetao prema izlazu češući se po glavi. Mahnuo je čuvaru koji mu je salutirao. Osmehnuo se i krenuo prema sporednoj oblasti. Hteo je da koristi svoju slobodu malo dok može.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sre Jan 13, 2021 7:54 am
Ah konacno duga setnjica zar ne Tiene ? Upita sam sebe dok se priblizavao kapiji , a onda poce da razkislja o tome kako bi trebako da poseti Tojo za treninge dugo nije bio tamo , Tien nije dopustao previse sebi kako se ne bi ulenjio , tako da je krenuo putem Dojoa.

Morao bih malo da poradim na mojim borilackim vestinama.

Prodje pored cuvara a onda mu objasni da su zavrsili misiju potom ga pozdravi i otide dalje.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sre Jan 13, 2021 12:05 pm
Nakon duge šetnje Sakura je stigla do velike kapije. Na trenutak je zastala i divila se lepoti građevine pa je zastala pre nego što je ušla u grad.Skinula je ptičicu sa ramena i rekla:

"Eh, pa ovde se rastajemo ptičice. Nadam se da nećeš ponovo zalutati negde gde je opasno za tebe. Vidimo se!"

Reče te prođe kroz kapiju. Na ulazu je rekla vojniku da je misija završena a on potvrdno klimnu glavom. Odlučila je da ode da se prošeta jer više nije znala šta da radi.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Čet Jan 14, 2021 8:35 pm
Nežnim koracima bez ikakve sumnje na njegovom licu prilazio je ogromnoj kapiji Koto grada. Povetarac je pirkao unaokolo dok je Nagito nameštao kosu. Podesio je ranac da mu lepo stoji na leđima te prošao pored čuvara kapije salutirajući im.

*Ehh moram malo da treniram pa ću se uputiti prema dojou da naučim nešto...*
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Pet Jan 15, 2021 4:03 pm
Približavao se kapijama u daljini. Video je opet iste zastave i gledao ih je neko vreme. Gledao je grb Kotoa i ostale stvari. Obratio je pažnju gde su luvari i njihove patrolne paterne.
Nakon par momenata već je bio ispred kapije koju je pogledao gore. Celu njenu veličinu je dobro pogledao. Par trenutaka je tako stojao te stisnuo ruke i izašao kroz kapiju. Dok je šetao stazom okrenuo se i gledao kako se Koto polako smanjuje i gubii iza horizonta. Niko ga nije zaustavio jer je bio koliko toliko slobodan. Okrenuo se opet i gledao kuda ide. Nasmejao se i počešao po glavi dok se udaljavao sve više i više od grada.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Pet Jan 15, 2021 7:21 pm
Posto je izvrsio misiju , dolazio je iz pravca ulica odlucio je da malo izadje van grada kako bi istrazio izvan grada prosto ovaj grad je bio previse mali za njega i osecao se previse skuceno u njemu pa je prisao cuvaru a onda mu rekao da odlazi i da ce se vratiti jako brzo. Celo vreme se oitao gde je Nagito nije ga dugo video osecao je da ce ga ubrzo naci.

Pa da malo šetnem.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Uto Jan 19, 2021 11:04 am
Trčećim korakom stiže do kapije gde su ih čuvari dočekali. Nagitova ruka beše crne boje bez rukava od prethodne eksplozije, bilo im je jasno da se svašta izdešavalo. Pomerili su se i pustili nas unutra pokazivajući rukom u pravcu bolnice. Držeći se za svoju ruku koja je užasno bolela uputio sam se prema njoj. Taman bih unutra iskoristio vreme da pročita svitke i spise. Dok je šetao ulicama video je da se broj ljudi smanjio, izgleda da njegova odluka da pokloni ono Itachiu baš i nije bila dobra po Koto no nije mario previše. Nastavio je putem ulica pa do bolnice.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Uto Jan 19, 2021 11:45 am
Dok je hramao , jedva se oslanjao na svoje noge pravio je cesto minijaturne pauze u hodu , sto se tice avanture koju su proziveli odlucio je da sve ostavi za sebe i da nikom ne govori , ali nije mogao sada da razmislja o tome bio je satrven i skrhan od bolova u njegovom desnom ramenu imao je osecaj da je ta povreda proizisla od prevelikog broja treninga i jako malog vremena u odmoru , nastavio je laganim koracima za Nagitom kretali su se zajedno prema bolnici .
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Ned Jan 24, 2021 3:12 pm
Nakon kraće šetnje po ulicama stigli su do glavne kapije. Sakuri i nije bilo baš najjasnije zašto se ovde nalaze jer je mislila da će samo patrolirati ulicama.. Ipak, kada su trebali da izađu čvršće je stegla Nagitovu ruku te mu rekla:

"Mislila sam da ćeš patrolirati ulicama ali nema veze. Kako god, bitno je da idemo zajedno."

Zatim se osvrnula oko sebe i videla da ih niko ne gleda. Otisnula mu je kratak poljubac na usne i odmah uspravila kao da se ništa nije desilo.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Čet Jan 28, 2021 10:22 pm
Nakon dugog i pomalo iscrpljujućeg hodanja, stigoše zajedno pred ulaz. Dok još nisu ušli, zastala je te ga kratko poljubila.

"Sada možemo da uđemo"

Rekla je te se nasmejala. Zajdeno su prošli kroz kapiju ulazeći u Koto. Na momenat je pomislila na ulice gde je sve počelo. Pomalo su joj nedostajale i zanimalo ju je šta se odvija tamo. Pogledala je Nagita i zatim ga zagrlila.

"Ja bih da se prošetam našim ulicama. Idem da vidim šta se tam dešava. Da li se nešto desilo našoj klupici.. Ako ti budem trebala, potraži me tamo."

Prišla mu je bliže licu i otisnula sitan pojubac na njegove usne. Pojurila je ka ulicama kada se setila da mora imati razlog za šetnju po ulicama. Vratila se i užurbano dobacila vojniku:

"Idem da proverim stanje na ulicama."
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Pet Jan 29, 2021 6:52 am
Šetao je sa Sakurom prema Kotou nakon uspešne patrole, no Nagito još nije hteo da se vrati u grad imao je još neke ideje. Na putu do Kotoa nije joj puštao ruku jer verovatno će se uskoro rastati ali on će kad tad opet doći njoj. Prošli su kapiju i Nagito je saslušao šta Sakura ima da kaže. Neprimetno joj ubacio onaj novac koji su pronašli u njenu torbicu a potom je zagrli i reče.

Želim ti punu sreću. Videćemo se sigurno još. Volim te.

A potom otisnu poljubac na njene usne i okrete se svome putu.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Pet Feb 05, 2021 1:40 pm
Gledajuci unaokolo bio je zadivljen samim ulicama kad odjednom ispred njega u daljini izroni iz zemlje ogromna kapija koju nije u pocetku primecivao zbog okoline ulica. Zastao je na trenutak i protrljao oci. Potom je ubrzanim korako dotrcao do Nagita kako bi ispratio njegov korak. Gledao je u ogromne kapije iza kojih se nalazi svet kakav on ne poznaje. Jedva je cekao da napusti ovo mesto cekao je Nagita koji je isao ispred njega da predje tu liniju koja razdvaja svet od ovog mesta.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Pet Feb 05, 2021 1:43 pm
Šetao je i konačno se ispred njega nazirala kapija. Osmehnuo se ali je video da Dante još nije primetio gromadu ispred. Par momenata kasnije Danteove oči su se ozarile prizorom, isto kao onog dana kada je Nagito video tu kapiju. Promrljao je u bradu.

Još mnogo moraš da doživiš...

To je rekao nečujno. Par koraka dalje našao se kod čuvara kome je salutirao i rekao.

Vodim ovog mladića na misiju, idemo do onog sela u kome su nedavno vićeni banditi.

Čuvar mu je klimnuo glavom i pustio ih da prođu.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 06, 2021 11:28 am
Dok se blizio kapiji opet joj se divio na drugi pogled. Ipak za njega nije bilo uobicajno da bude ovoliko slobodan. Kako se priblizavao odlucio je da se uputi prema mestu gde moze trenirati. Okrenuo se prema Nagitu mahnuo mu i rekao.

"Imam jaku zelju da treniram sada, moram postati jaci! Vidimo se!"

Nakon toga je odskocio od njega i prolazom kroz kapiju uradio salto trcemi korakom prema ulicama.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 06, 2021 1:16 pm
Behu to dani kada se malo jelo a mnogo radilo , bio je u prikrajku u posmatrao drzavno uredjenje , zapostavivsi ucenje tehnika jer nije preterano mario za njima imao je dovoljno za sada , odlucio je da nesto obavi u jednoj pokrajini , dobio je zadatak da pobije nekoliko pobunjenika , nije mu to preterano bilo tesko sta vise morao je malo da se razgiba i zavrsi sa tim , sve u sklopu sa drzavom , saznao je da se sprema samit , verovatno bi on bio neki vid obezbednja , sta vise nije preterano bio iznenadjen i ako ga ne pozovu.

Pa da podjem lagano , nije preterano daleko , mocicu brzo da se vratim ako pozurim , mozda stignem na veceru.

Napravi blag naklon prema cuvarima a onda odlazi u drugu oblast.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 06, 2021 6:56 pm
Stigao je na kapiju gde je pogledao unaokolo da vidi ko ce jos ici. Nakon svega desetak minuta dobio je instrukcije i mapu kuda treba da ide. Nadao se da nece sam tamo ici ali sta da se radi. Sto bi stari jedan mudrac rekao staje tuje. Salutirao je cuvaru, mozda ga upravo sad poslednji put gleda. Jos jednom je brzinski proverio da li je sve od opreme poneo i nakon toga je zakoracio van grada prosavsi ogromnu kapiju koja ga je zatvarala ali sada ne, sada je na opakoj misiji. Uputio se prema destinaciji mape.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 06, 2021 7:58 pm
Nakon uspešne misije Nagito je konačno zajedno sa Danteom došao nazad, tu su se i razišli sa pozdravom ruke. Dante je otišao svojim putem dok je Nagito malo predahnuo na kapiji u razgovoru sa čuvarom kapije. Nakon dvadesetak minuta intezivnih priči saznao je da će Sakura biti posalta na mirovnu misiju, tu se malo uplašio jer ide sa Danteom koji ima jako malo iskustva ali se nada da će biti dobro. Iste sekunde je nestao koristeći tehniku kojom se ubrzava i stvorio se u Dojou.

#card20

C 1000-30
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 06, 2021 9:04 pm
Tien se ukaza na mesecini dok je posmatrao kapiju sela , zatim se uputi ka strazaru koji je iscekivao njegov dolazak , Tien podnese raport dezurnom vojniku i objasni stanje na terenu zatim ostade jos malo kako bi vojnikovo dezurstvo ucinio sto kracim ali ipak nije mogao da ostane tu vecno , trgnu se a onda skoci na noge lagane i udalji se od kapije .

Izgleda da je ovo moj novi rekord na misiji ? Konacno jos odmora.

Krenu prema ulicama.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 06, 2021 11:01 pm
Nakon kraćeg koračanja, Sakura ugleda prelepe velike kapije koje i ovog puta oduzimaju dah. Par minuta je čekala Dantea o kom je Nagito govorio. Čekajući naišla je na jednog od čuvara te je odlučila da vidi zna li on nešto.

"Izvinite, da niste ovde sreli nekog od novih vojnika? Trebao bi na misiju sa mnom ali ga nisam srela."

Kada je saslušala čuvara, shvatila je da je Dante izgleda otišao bez nje. Već je pomalo gubila živce jer je morala da ode iz Nagitovog zagrljaja sada još i Dante. Pitala je za instrukcije pa je polako krenula u nadi da će ga sresti.
Sponsored content
Level: 10

The Great Gate Empty Re: The Great Gate

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu