Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty The Great Gate

Čet Dec 03, 2020 11:24 am
First topic message reminder :

The Great Gate - Page 2 784dbd542bdad6b63b957b9cf13d9930
Ogromna kapija kroz koju se ulazi u grad Koto. Sa svih strana se jasno vide ogromne zidine koje čuvaju grad od napadača. Čuvari konstantno patroliraju okolo kako bi uhvatili svakog nepozvanog gosta.

Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Čet Feb 11, 2021 6:58 am
Dolazi do glavne kapije a onda pridje i ugleda letak jedne misije koja bese potpuno lagana za njega , odlucio je da prihvati taj zadatak i resi tu misiju , par propalica je pocelo da napada ljude bez ikakvog razooga nisu suvise bili snazni , ali su predstavljali veliku opasnost po sve ljude koji su tuda prolazili , Tien ubaci letak u dzep a onda pridje do cuvara.

Ja cu preuzeti ovo , idem pa se vidimo za koji sat.

A onda se okrete tr napusti selo , na papiru bese ucrtano tacno mesto gde su bili zadnji put vidjeni , Tienu je to bila poznata oblast.

Bice ovo prosto kao pasulj.

Nastavlja prema oblasti.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Čet Feb 11, 2021 2:01 pm
Tien je zavrsio sa svojom misijom , cak i pre roka , dosavsi do kapije podneo je raport cuvaru , a onda mu je vratio letak i rekao da most nije unisten , to jeste da je usoesno odbranjen , zatim odlazi do obliznjeg drveta i staje u pozu za meditaciju.

Nadam se da vam necu zasmetati moram malo da odmorim ovde , tacnije meditiracu.

#card620

Uaavsi u svoju pozu sklopio je oci a onda ga je lagani ton okarine opio i poneo u potpuno drugu dimenziju , osecao se isto ali ipak bio je lagan poput pera , osecao je da moze kontrolisati sve , ali nije bio u ovom svetu bio je u potpuno drugacijoj dimenziji , ali ipak znao je da je smrtan i da je ovo samo privid.


Ocarine:
Rimuru
Peasent
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Pet Feb 12, 2021 9:17 pm
Šetajući i razgledajući stigao je do kapije. Bila je ogromna i izgledala je pouzdano i moćno. Odlučio je da odmori tu, nije znao može li se lako izaći iz grada pa je pratio ljude pogledom. Sjeo je blizu u hladovinu i zamišljeno je gledao u čuvare. Kao da mu se mozak isključio. Kada je vidio da su ga čuvari primjetili brzo je skrenuo pogled s njih. Protegao se ostavši u istom položaju. Bio je malo umoran, ali mu se nije spavalo.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 13, 2021 8:50 am
Meditirajuci osetio je prisustvo jos nekog sem cuvara , znajuci da je neki prolaznik ocekivao je da se samo skloni ali ipak to se nije dogodilo , Tien podize glavu a zatim otvori oci ugledavsu decaka koji stoji u njegovoj blizini.

Ko si ti ? Nisam te video ovde nikad ?

Zatim Tien smotri da na njegovom rukavu postoji Koto simbol , znajuci da je to uniforma vojnika koju je i sam nosio izgleda da je to bio novi vojnik Koto grada , zatim prepusti decu da odgovori na njegova pitanja.
Rimuru
Peasent
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 13, 2021 3:00 pm
Ispred Rimurua se pojavio neki ćelavi čovjek. Lako se moglo primjetiti da je na totalno drugom nivou, te da mu Rimuru nije mogao ni prići. Malo uplašeno i nervozno počeo je da razmišlja, ali nije želio to da pokaže. Nakon postavljenog pitanja odlučio je da odgovori ljubaznim glasom.

Zdravo, ja sam Rimuru, nedavno sam postao vojnik ovog grada.

Pogledao ga je u oči nevinim pogledom. Primjetio je nešto na njegovom čelu, ali nije želio još da pita za to.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Sub Feb 13, 2021 10:28 pm
Odlicno , taman da odradi svoju prvu misiju do duse bice mnogo teza premda da je brucoš , i novajlija ali nema veze svi smo imali taj period kada smo postajali bojnici , pogotovo Nagito i ja.

Tien , drago mi je , spremao sam se za misiju , znam da si novajlija ali imamo nesto da obavimo , nije daleko sta vise u nasem komsiluku se desavaju problemi , banditi napadaju otimaju odvode ljude u izgnanstva i okrecu protiv Koto drzave , mi to moramo da zaustavimi , pa sta kazes ? Da obavimo to časkom ? Ili ces preskociti ?

Cekao je reakciju , nije hteo da bude previse direktan ni ishitren iskusavao je zelju mladog vojnika  , Tien je htio da dozna koliko je mladic spreman da zrtvuje za ovu drzavu , ili mozda neku drugu drzavu ... sta vise mnogi vojnici se nisu vratili sa svoje prve misije ali bitno je probiti led i ici dalje.

Nadam se da imas volje za ovo ?

Zatim zastade i rece

Nisi ti jos spreman momce , sledeci put ipak.

Odlazi
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Uto Feb 16, 2021 8:24 pm
Konacno , dome slatki dome , ko bi rekao da cu da se vratim ovako brzo ali ipak sam se izmorio prilicno imam osecaj da je ovo gore od bilo kog treninga , vreme je da malo uzivam u samoci naravno morao bih da pogledam moju novu kucu .

Ah...covece kako sam umoran imam osecaj da cu uci u hibernaciju i prespavati jedno tri dana.

Noc je bila zaista mirna i tiha , pogotovo okolin naseg prelepog grada , onoliko koliko se moze reci danje prelep , osetivsi blagu jezu u svom telu odlucio je da samo udje u selo i proseta razgledajuci kuće , kako bi kupio sebi jednu lepu.

Izgleda da cu imati sirok izbor povodom pitanja moje kuce.

Ulazi u selo.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Sre Mar 10, 2021 11:20 am
Posle duzeg vremena izasao je na kapiju odlucio je malo da proseta po teritorijama Koto drzave kako bi se uverio u stabilnost njihovih teritorija .

Trebao bi se uveriti u stabilnost pogranicnih iblasti u nasoj drzavi verovatno je da se stabilnost uzdrmana ali izvidicu ovo u ime naseg vladara ako sta primetim moram podneti jasan raport gradu.

Tien se dobro pripremi a onda pridje cuvaru te objasni sta zeli da uradi i povodom cega , posle jasne konstatacije cuvar ga propusti a onda se Tien udalji te podje dalje prema oblasti.

Dugo nisam video Nagita i Sakuru pitam se kako su oni ....

Odlazi sa kapije.
Sponsored content
Level: 10

The Great Gate - Page 2 Empty Re: The Great Gate

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu