Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Training Dojo

Ned Dec 13, 2020 1:54 pm

Training Dojo 579580e3806dc333769e143a04e2d765

Mesto na kome se vrše treninzi. Ova prostorija je opremljena raznim oružijem i raznom literaturom koja omogućava učenje raznih tehnika. Ovde koju god tehniku da učite smatra se da izvodite mnogo slabije verzije tih tehnika kako ne bi razorili Dojo.


Poslednji izmenio Musashi dana Uto Dec 29, 2020 11:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 11:15 am
Pa izgleda da je vreme prvo za meditaciju, Tien je imao ritual pre treninga prvobitno bi razmisljao i osmisljavao tehniku a onda bi je izvodio praktikovao i usavrsavao do kraja , Tien udje u lolozaj meditacije sklopi oci a onda se totalno prepusti svom duhu , hladnoca je obuzela njegovo telo sve sto se culo je kakl kapi znija sa njegovog lica kaplju na pod , poceo je da dozivljava nekoliko vizija u njegovoj glavi .

Vizije:

Ustao je a onda stao ugard.

Spreman sam...


#card155
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 11:15 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 11:27 am
Odlicno , ova tehnika mi se svidja , vreme je da okusam nesto novo ova tehnika ce sluziti kao odlican napad , Tien spusti desnu ruku dok je levom pridrzavao zlob desne ruke pokusavao je da skupi elektricitet u šaku kako bi ga iskoristio za napad , stajao je nekoliko minuta elektricid se polako skupljao ali nikako nije mogao da ga koristi uvek bi se omeo nekako , planirao je da zauzme malo drugaciji stav .

Hm...da vidim kako ce ovo izgledati ako stanem u malo drugaciji stav i vise se fokusiram na moju munju.

#card157


Poslednji izmenio Tien Shinhan dana Uto Dec 29, 2020 11:28 am, izmenjeno ukupno 1 puta
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 11:27 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 1:40 pm
Uspesno je izucio tehniku koja bese krajne korisna , mogao je da povecava i smanjuje jacinu munje tako da je bila korisna . Tien se okrete a onda ponovo udje u stanje meditacije , ovatehnika mu je omogucila bolji protok munje tako da je sada morao da osmisli nesto bolje nesto pribliznk ovoj tehnici . Kada je zavrsio sa osmisljanjem ustao je a onda je skupio ruke te pokusao da propusti munju kroz teren , munja je svuda strčala ali samo nije onuda kuda je trebala da ide , Tien je postajao nervozan ponovodm toga.

AJDE...ajde vise covece !!


Cinilo mu se kao da mu polazi za rukom , malo se opustio pa je cekao da vidi efekat svog truda.


#card158
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 1:40 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 1:56 pm
Trud se isplatio prilicno je bil zadovoljan onim sto je uradio , tako da je nastavio da vezba , islo mu je dobro bio je darovit za borbu , pogotovo za osmisljanje tehnika ali nije mogao da se zadovolji sa par tehnika odlucio je da danas sto vise provede u Dojou , nije bilo mnogo vojnika svega par.


Za sad dobro napredujem , ali moram jos , jos samo ovu pa cu malo da odmorim necu da preteram pa da zavrsim u bolnici kao onaj put.


Pa da pocnemo ponovo , Tien se fokusira a onda se usresredi na tehniku , pruzi rukute pokusa da stvori mali talas munje.

#card159
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 1:56 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 2:03 pm
Da izgleda da ovo nije dobro , moram ponovo da pokusam svidja mi se smisao ali cini mi se da cu se namuciti oko nje , moracu malo da odmorim , nasloni se uz zid kako bi malo odahnuo , od jutra je krenuo da trenira i nije napravip predaha ceo Boziji dan , malo mu se spavalo osecao se umor u njegovom pogledu ali cvrsto je resio da ovo ovde i sada resi , morao je da uveuba ovu tehniku krajnje je bio odlucan.

Pa da pokusam ovo isto samo jos jednom , tri , dva , jedan !!

Ispruzi ruku a onda se fokusira na ispustanje elektriciteta kroz svojh ruku.

#card159
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 2:03 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 7:11 pm
Izgleda da je i ova resena , pa da nastavimo dalje , ali ovoga puta bez meditacije da vidim koliki mogu da se fokusiram bez toga , necu moci da meditiram u toku borbe tako da cu ovu pokusati bez pa da krenemi , Tien stade u gard a onda poce da ikuplja elektricitet oko sebe ali se nista specijalno nije desavalo , i tako nekoliko puta mislio je da se nista nece desiti a onda ponovo i ponovo poce da pokusava , kada je vec pomislio da ce zaista morati da udje u stanje meditacije pocelo je nesto cudno da se desava i pomislio je da tehnika prilazi svom limitu.


Cudan osecaj ali mislim da tehnika jos uvek nije sprema moram vise da se potrudim oko ovoga malo sam iscrpljen.

Ponovo stade u gard da prikuplja elektricitet.

#card160
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 7:11 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 7:20 pm
Kao sto sam i predpostavio ovo nece ici ovako , ipak cu morati da meditiram ... ah ... covece ma ipak odbijam to da uradim moram vise da se fokusiram da bi ovo izveo .

Po hiljaditi put staje u svoj gard i krenu skupljati energiju u nadi da ce izvesti ovu tehniku ipak je imao neki strah u sebi plasio se da nece uspeti da je izvede i da samo traci svoju snagu i energiju kao i vreme trebao je otici u posetu Nagitu ceo dan je ostao u Dojou.

Pokusajmo ponovo !

#card160
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Uto Dec 29, 2020 7:20 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 8:18 am
Odlicno iz drugog pokusaja je zaista radilo , nije bilo lose jer sto je vise praktikovao bolje mu je islo uprkos svemu Tien je nastavio sa vezbama i praktikovanjem za borbu i za svoju munju , htio je da poradi na napadanju , odlucio je da ce posle ove tehniks definitivno odmoriti jer je iscrpljen nije spavao gotovo ceo dan i celu noc ali ipak nije mu to predstavljalo nekakav problem naucio je mnogo dobrih tehnika i sada bi mogao cak poci i na neke individualne misije i zadatke za svoj grad .

Imam osecaj da ce ova tehnika biti fantasticna za kontra napad.

U Dodjou je bilo jedan dzak za napadanje na kom su ljudi isprobavali svoje napada , to isprva Tien nijd znao pa je odlucio da proba i on ovaj napad.

#card161
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 8:18 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 12:31 pm
I ova tehnika bese izucena Tien je bio ponosan na sebe nije imao vise onaj osecaj koji ga je okretao samog protiv sebe , sada je praktikovao kako da se klonira ali da klon bude od ciste munje nikad nije ni sanjao da ce to moci ali eto odlucio je da to pokusa lagao je sam sebe da ce odmoriti samo posle ove tehnike , jedino se tako mogao naterati na zustar trening , zauzeo je svoj borbenistav a onda prosaputao.

Mogu ja ovo...


A onda elektricitet krenu da se nakuplja oko njega cinilo se kao da ce i ovu tehniku savladati prilicno brzo sto je za ovako kratko vreme bilo super.

#card162
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 12:31 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 12:34 pm
Tien je uspeo da napravi klona ali klon je u nekoliko sekundi iscezao , tehnika nije bila pravilno izvedena par puta se kucnuo po svojoj glavi .

Covece zaista me nece. Nadam se da cu uspeti da je izvedem iz drugog pokusaja bar se nadam da ce biti tako.

Zauze svoju pozu a onda poce da prikuplja elektricictet u nadi da se tehnika blizi kraju.

#card162
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 12:34 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Sre Dec 30, 2020 2:19 pm
Ah konacno gotov sam sa treningom mrtav sam umoran , mogao bih malo da prosetam , ogadio mi se ovaj Dojo i preznojavanje . Tien je razmisljao da malo ode do parka .

Moram da malo prosetam preznijio sam se kao budala , ubezbao sam dosta tehnika tako da bice bolje malo da prosetam.

Uzima svoje stvari a onda se okrete te napravi blag naklon prema onima koji su ostali da treniraju.

Zbogom do sledeceg vidjana saborci.

Okrete se i izadje.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:15 am
Nežno je povukao klizuća vrata koja su se sa lakoćom otvorila. Krenuo je da šeta kako bi našao slobodnu prostoriju gde bi on mogao da počne sa svojim treningom. Nakon svega par minuta traženja savršene prostorije naišao je na jednu u kojoj jedna sveća nije gorela. Tu je ušao. Par momenata kasnije je došao do jednog stola gde je bila stolica, video je veliki svitak na kome je bio znak zemlje. On je znao da mu je to potrebno. Polako je otvorio svitak i počeo da tumači slova. Nakon toga je krenuo sa svojim treningom zemlje, pokušao je da pretvori svoju ruku u kamen.

#card123
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:15 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo QTSIXDf
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:17 am
Nagito nažalost nije uspeo da svoju ruku pretvori u kamen, jedino što se desilo jeste da je stvorio (CENSORED) oblik u ruci.

*Meh..*

Nakon što je tu istu figuru bacio odlučio je da ponovi isti proces, možda je napravio neku idiotsku grešku jer je očajan, a možda je samo loše fokusirao svoj Chi.

#card123
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:17 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:21 am
Nasmejao se nakon što je osetio koliko mu je tvrda ruka, postala je baš kamena.

Heeeeeeeeeeee, očajnik kao ja je uspeo nešto da nači, da postigne.

Nakon toga se okrete i baci svitak te iz iste sekcije u ormanu uze drugi i poče čitati.

*Uuuu, sad ću stvorim kameno koplje.*

#card124

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:21 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo QTSIXDf
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:22 am
Nagitova omiljena rečenica se pojavila u glavi nakon što je njegovo koplje samo prslo u komade.

Ovo me ispunjava očajom!

Potom se poče ludački smejati dok je opet pokušao da stvori koplje. Nije ni slutio šta u takvom stanju može da uradi.

#card124
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:22 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo BQmMLii
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Čet Dec 31, 2020 12:24 am
U njegovim rukama se stvori kvalitetno kameno koplje. Gledao je u njega tako puno nade iako ga je očaj iznutra drmao.

*Ooo daa ovo je svaršeno oružije haha*

Uveličavao je svoju kreaciju kako bi osetio trunku nade. Par momenata je gledao u to koplje dok ga nije rastavio i uzeo sledeći svitak.

*Hmmmmmmmmmm blato, ovaj Dojo će se uprljati, ali nema veze.*

#card125
Sponsored content
Level: 10

Training Dojo Empty Re: Training Dojo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu