Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Training Dojo

Ned Dec 13, 2020 1:54 pm
First topic message reminder :


Training Dojo - Page 15 579580e3806dc333769e143a04e2d765

Mesto na kome se vrše treninzi. Ova prostorija je opremljena raznim oružijem i raznom literaturom koja omogućava učenje raznih tehnika. Ovde koju god tehniku da učite smatra se da izvodite mnogo slabije verzije tih tehnika kako ne bi razorili Dojo.


Poslednji izmenio Musashi dana Uto Dec 29, 2020 11:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:53 pm
Kao sto sam i pomislio , naravno , nisam uspeo ovoliki pritisak da podnesem ali sta se moze nije toliko strasno uspecu iz drugog pokusaja siguran sam u ovo , moram izvuci svoj pun potencijal iz ovoga.

Ajmo Tiene jos nije kraj moram se potruditi za ovo , sve ce ovo jednom biti proslost a tehnike ce ostati zauvek .

Stade u gard dok mu je znoj ljevala liz celo , umor je bio vidljiv.

#card282

#card283

#card284

#card285
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:53 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:59 pm
Savrseno bas onako kako sam zeleo nadam se da ce ovo biti dovoljno ali ne jos , ne , moram nastaviti ako sad stanem posle necu moci da nastavim a jos busam ni na pola dosao , svakako ovo nece biti tek tako lako da se obavi ali svestan sam toga sta mogu sem da se trudim i pomeram moje granice dalje , samo sto ovo nikako nije lako , nije ovo kao sto sam ja zamisljao , rekao sam da cu uzeti dan odmora iza ovog ali izgleda da ce to biti mozda cak i dva tri dana jer mi se cini da lagano gubim osecaj u mojim nogama.

Mogu ja ovo...

Izgovarao je ovo skoro svaki momenat.

#card286

#card287

#card288

#card289
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:59 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 7:08 pm
Ovo je skoro bilo pa i za ocekivati nema veze glavu gore Tiene , ovo je samo jedna mala preprekica za nesto sto me tek ceka u zivotu ali znam da ce mi kad tad ovo sve znaciti ali nema veze nadam se da cu se bar setiti ovoga u nekim teskim situacijama kako mi je islo .

Covece koliko se tesko ove tehnike usavrsavaju ali prosto te mame da nastavis dalje prosto svaka je drugacija od predhodne u potpunosti.


#card286

#card287

#card288

#card289
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 7:08 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 7:22 pm
Opake stvari za ucenje zaista , vreme je da nastavim malo sa ucenjem munje , to zahteva prilicno vremena ali nema veze sto se mora nije previse tesko ali ipak nadam se da cu uspeti da zavrsim sve iz nekoliko poteza ovaj dojo zna da dosadi nakon nekog vremena , ali sve u svemu nadam se da nijr previse mucno raditi ove treninge ipak jacam sebe i povecam svoje moci do zavidnog levela tako da nadam se da cu uspeti da izucim bar njih sve.

Dobio sam malo motivacije za ovo ali ipak nadam se da cu uspeti sa munjom do sad mi nije isla.

#card173

#card174

#card175

#card176
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 7:22 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 7:28 pm
Izgleda da je ovo neka obrnuta psihologija mislio sam da ce me munja zaista namuciti ali ipak nadam se da nije tako ali ipak ubedjen sam da ce me izmuciti na kraju jer sam vec tanak sa energijom , badam se samo da cu izdrzati do samog kraja .

Covece ko bi rekao da cu imati ovoliko koristi od munje , nadam se da cu izvuci nesti jos bolje od nje tako da cini mi se da polako i lagano napredujem.

#card177

#card178

#card179

#card180
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 7:28 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 10:29 am
Fantasticno , jos malo pa privodim kraju , nadam se da ce ovo biti jos malo pa gotovo jer bi trebao da odem na misije to sam znatno zapostavio .

Covece ko bi rekao kao da sam juce usao ovde secam se kada sam ucio svoje prve tehnike u borbi , ali nadam se da cu ih ubrzo zavrsiti jer mi se ne ostaje previse ovde.

Pa da nastavimo dalje , nije mi potrebna pauza , ako zastanem misici ima da se ohlade i onda cu napraviti problem sebi.

#card181

#card182

#card183

#card184
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 10:29 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 10:43 am
Da bas bedak , ali nema veze bilo bi previse cudno da sam uspeo i ovo iz prvog pokusaja , nije mi jos mnogo ostalo tako da nastavljam dalje nema posustajanja , posustajanje znaci gubitak , tako da hrabro idem dalje. Samo da mi se misici ne zgrce od bola to ce me znatno usporiti sve u svemu ovo ide polako prema oraju , jedva cekam da odem na misiju covece.

Covece moji misici ce poceti da se puše , ima da se zapalim ovde covece h

Pa da pocnemo.

#card181

#card182

#card183

#card184
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 10:43 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 11:18 am
Odlicno jos par tehnika i kogu ici dalje nadam se da ce biti sve dobro i nadam se da nece biti povreda prosli put sam skoro sebi slomio ruku , ali sve je ispalo kako treba tako da moram dobro da zapnem sada kako bi uspeo da zavrsim sa munjom , nadam se da ce mi biti korisne jer sam utrosio previse vremena na ovo.

Covece , ove tehnike ce zaista biti mocne , definitivno ce mi koristiti na bojnom polju
ali nadam se da ih necu previse koristiti jer ce me iscrpeti izuzetno.

#card185

#card186
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 11:18 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 15 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Sre Feb 10, 2021 11:20 am
Dovoljno za danas , odlicno zavrsio sam sa ucenjem za sada , ali ipak ovo nece biti tek toliko lako da se savlada ostalo je jos previse tehbika da se uvezba. Tien uspremi svoje stvari a onda ustade te ode da se pozdravi sa svojim prijateljima.

Pozdrav prijatelji , vidimo se sledeci put ako budete tu.

Lagano napusta dojo.
Sponsored content
Level: 10

Training Dojo - Page 15 Empty Re: Training Dojo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu