Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:00 pm
Mountain Leos 65739311

Leos je velika planina poznata po cestim odronima.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:05 pm
Dosavsi na veliku planinu odlucio je malo da pretrazi teren , nije imao neke tendencije da ce bilo ata oronaci ali ipak bio je radoznao djavo mu nije davao mira cak i ako je imao los predosecaj u vezi sa ovim odlucio je ipak da to uradi bez obzira na sve , tumarao je tako cas sa jednog na drugi vrh a onda se spustao niz planinu skakutajuci preko njienih oboda , usao je u jedan sumarak koji mu bese jos jeziviji od same olanine a onda odluci da tu oatane i da bas nju pretrazi.

Ziveti ili umreti pitanje je sad hm..da vidimo sta ima ovde.

Napravi nekoliko laganih koraka prema ogromnom prosirenju koji mu je izgledao kao veliko raskrsce puteva cinilo mu se kao da nesto vidi u daljini , cak i ako mu je njegov instinkt govorio da to ne radi on je odlucio da bas podje tamo.


Poslednji izmenio Tien Shinhan dana Pet Jan 15, 2021 11:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:05 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Mountain Leos #card508#card502
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:10 pm
Tien naidje na jedan kovček i vreću u prvom momentu se dvoumio a onda otvori prvo vrecu u njoj bese dosta novca skoro nekoliko njegovih misija koje je isounjavao , Tien bese srecan te novac sasu u svoje dzepove , okrenu se levo a potom desno misleci da je zamka , mislio je da ce mu tako banditi spustiti gard ali nikoga nije bilo , gutajuci knedlu izrogacenih ociju gledao je u chest , potom kleknu a onda lagano desnom rukom posegnu ka poklopcu te ga oškrinu.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:10 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Normal Chest' :
Mountain Leos #card420#card420#card422
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:46 pm
Opa , Opa sta mi to imamo ovde , pa jel ovo travarica !? A ? Izgleda da jeste i to dva komada odlicno , Boga mi neko je ovde ostavio komadic raja sad cu lepo da se opustim u miru , pa posle moze da padne i jedna kratka meditacija za koncentraciju a onda lagano kuci , dosta je bilo trckanja po sumi , pomislice da sam hipik .

Tien sve izvadi iz kovcega a onda stavi u svoju torbicu koju je nosio oko vrata.

Jos mo cu da se skitam ovuda mozda nadjem jos nesto.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:48 pm
Šetajući putem do Kotoa nailazi do planina koje behu strme. Usput je već uveliko obukao svoju uniformu da se zna da je vojnik i da ima makar neki psihološki imunitet u odnosu na druge ljude u okolini. Dok je šetao u daljini vide ćelavu glavu za koju nije verovao da će je ovako sresti na totalno neočekivan način.

Tiene ti li si?

Obrati mu se sa misterioznim glasom.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:52 pm
Okrenu se a onda ugleda Nagita koji ga je posmatrao dok je on ubacivao stvari , Tien se okremu a onda poce glasno da sd smeje.

Ja sam covece , malo sam izasao da se prosetam kad na sred ovog prosirenja nadjem vrecu sa novcem , stapove i travu za pušenje , i to dva komada , hoces jos malo da pretrazimo pa de se kvakitetno pocastimo ovim darovima nase lepe prirode cisto uzivanju nikad kraja.

I dalje nije bio svestan sta je sve nasao i kalo je neko mogao da ostavi to samo tu na zemlji , gde svako moze da prodje i pokupi to.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:42 am
Gledao je u Tiena sa nekim misterioznim osmehom nakon što je spomenuo travaricu. Malo se zasmejaše te sa češanjem glave reče.

Au ja sam za hahahahaah, ajmo još malo da pretražimo pa da vidim šta ćemo naći.

Potom nastavi pratiti Tiena. Vreme je bilo sunčano i jako toplo jer je ipak bilo leto. On je kod sebe imao i toplu odeću zbog zime u koju je išao pre jedno dan dva.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 12:38 pm
Dok su Nagito i Tien tragali za jos stvari neko im se prikrao sa desne strane bile su to dve siluete reklo bi se srednje visine i izgleda da bas nisu bili zadovoljni sto ih vide , izgleda da su to bili vlasnici koji su izgubili tovar sa stvarima .

Izgleda da ste dosli po tovar sa stvarima ? Ipak mislim da necete dobiti nista od vasih stvari zao mi je ali ovo je konfiskovano od strane Koto drzave , tako da ovo je nasa teritorija.

Tien stade u gard a onda napade jednog od dvoice ljudi.

#card157

*Siluete se razdvajaju , razdaljina izmedju silueta je 8 metara.* Takodje ulazem 200 chia.

Hp-310
En-410
Chi-480-50=430

Kontrola-150
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 8:02 pm
Taman kada su usli u konverzaciju Tien vide neke osobe koje su nam prilazile. Okrenuo sam se u tom smeru i zaista dve siluete u daljini. Nagito je izvadio glinu i krenuo da vaja dva šišmiša koja su krenula na protivnika kog Tien nije napao.

#card554

Potom je počeo da vaja dve figure bube ovaj potez.

#card552
(2 komada)

H 300
E 350
C 600-60=540
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 8:02 pm
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Mountain Leos #card34 Mountain Leos #card66
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 8:11 pm
Odlično jedan mrtav jedam živ , cini mi se da nece lako odustati od svog tovara ali ipak necemo odustati od ovoga , ipak trava je trava , pomisli Tien cinicno u sebi smeskajuci se.

Preuzecu ja ovo , ti se fokusiraj na ovog da ne pozivi jos dugo.

Tien ispruzi ruku a onda opali laser iz ruke i tako negira 400 dmga svojim laserom , ali teren nije razoren.

Moras malo jace da zapnes ako zelis da ubijes mene i njega , nismo mi bas od jucesrecno u tome.

#card165

Hp-310
En-410
Chi-180
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 8:25 pm
Nagito je vajao bube i gledao kako šišmiši ubijaju ovog jednog a Tien je uspeo ovog da dobro povredi. Nakon toga su na njih išli malo jači napadi nego inače. Nagito je na vatrenog feniksa bacio ove dve bube koje imaju po 175 dmg, dakle ukupno 350 tako da se zaštitio. Nakon toga se zaleteo na protivnika da ga udari kamenom pesnicom.

#card552

#card123

Umriiiii!

H 300
E 350
C 540-30=510
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 8:25 pm
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Mountain Leos #card136
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 8:31 pm
Nagito je odradio dobar posao , nije lose Nagito je znatno ojacao pitam se koliki je njegov pun potencijal u borbi verovatno je on buduci Ergo.

Odlicno Nagito , samo jos da se odbranis i odlicno mozemo malo da odmorimo ovaj je gotov.

Tien nastavi da razgleda po okolini mislicei da je ovo samo prvi talas a da sledeci tek nastoji , Tien je shvatio da su ovi borci znatno opremljeniji i napredniji u odnosu na druge primetio je da imaju vise sposobnosti od onih sa kojima se on borio.

*Trenutne sposobnosti*

Hp-310
En-410
Chi-180
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 9:05 pm
Osetio je kako se tlo odjednom pomera nakon što je udario svog protivnika. Izgleda da se spremao neki zemljotres tačno ispod njega te je odskočio ulagajući či da ojača mišiće u nogama. Nakon toga se okrete i sede kraj Tiena i reče.

Ovi nisu za igru, opasniji su nego inače kakve smo borbe imali...

#card2

H 300
E 350
C 510-225=285
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 9:18 pm
Odlicno , da upravo sam to pomislio ovi nisu za igru nikako , sta vise da je bilo tri na dva mi bi sad bili mrtvi , ali sta je jos gore nismo sami ima ih jos ovde sto je jos gore i od toga ima ih mnogo vise nego sto mozemo da zamislimo , moj me instinkt ne vara sem u potrazi za travom.

Cinicno se nasmeja sam sebi .

Pa da malo predahnemo , nece nam biti zgoreg.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 9:26 pm
Zaseo je na deo gde je trava i uzdahnuo glasno dok se pružio na zelenoj površini. Slušao je Tiena koji je isto bio zabrinut te je i njega hvatala neka briga.

Au crni Tiene u šta upadosmo, zar mi verni Koto borci da se nađemo u ovakvoj neprilici. Ništa vadi buksnu da upalimo po jednu.

Nagito se poče malo sarkastično smejati u nekom trenutku ali je prestao.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 9:33 pm
Tien izvadi dve cigarete trave a inda dodade jednu Nagitu ali pre toga pripali jednu od drugu , oseti se orijatan miris koji se sirio sumom.

Matori ovo je lek ! Veruj mi pa da se odvalim bar kao ljudi , vojska ? Ma kakvi ako su bolji nek unajme bolje .

Mountain Leos Bf2c4410

Tien uvuce prvi dim a onda ga lagano ispusti kroz nos naslanoi se uz jedan panj te se opusti gledajuci u nebo smeskajuci se.


#card420


Hp-260
En-410
Chi-260
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 10:10 pm
Nagitov nos osetiše neke miomirise upaljene lekovite trave. Pruža ruku i uze umotanu cigaretu trave te polako uze cim i izbaci oblak dima.

Ijuu matoriiii ahahahahaha jaka jeeeee... aahahahah Nema bre boljih od nas vojnikaaaaaaaaaaa!!!

Zakašlja se nakon sledećeg cima te je zabo u jednu tačku smeškajući se. Kroz glavu su mu prolazile razne boje i osetio se skroz opušteno. U jednom momentu je došao sebi ali tek toliko da uzme još jedan cim i onda pogleda u nebo i zabode u oblake. Tako su mirno lepršali ovim letnjim danom i uživao je u tome.

E moj Itači šta li sad radiš...

Promrljao je dok je uzimao još jedan cim.

#card420

H 300-50=250
E 350
C 335
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 10:21 pm
Jel me gadza ovoliko lomi ili si rekao Itachi ? Gde si ti video Itachia ? Kriziras li mi moj Nagito.

Nasmesi se a onda ga potapsa po ramenu jer je mislio da krizira.

Uff..covece nismo smeli da se odvalimo sa ovim zar ne ? Sta bi rekao Honda da nas vidi ovakve , leteli bi iz sluzbe a tek kralj , covece pa leteli bi iz celog grada , al dobro je nema ih mozemo da uzivamo u carima ove bajne trave.

Nastavi da pućka travu.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 10:27 pm
Dok se malo klatio u glavi i uživao u pomerajima oblaka oseti kako ga je Tien čuknuo po ramenu. Nakon toga mu se obratio te je shvatio da je razmišljao na glas pa reče.

Kakav Itači? Rekoh kao da će da mi se smrači.. ova gandža udara...

Potom se na neki način izvukao i klimnu glavom na Tienove reči i samo odjednom je zaspao. To je bilo jako opasno na dužnosti ali nije mogao da se kontroliše. (3 posta = 1 dan = +chi u vrednosti kontrole chia)

C 335+175=510
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 10:36 pm
Probudivsi se zaboravio je skoro sve sta su pricali , glava ga je rasturala , skoro je izgubio pojam i vremenu a onda je ustao pa se klepio po svojoj čelenci gledajuci u Sunce koje se probijalo kroz krosnje.

Čoveče , glava me otkida muka mi je prilicno , ali ne zalim , trava je trava. Svidja mi se to sto smo razorili dva coveka ali smo se nakon toga naduvali u sumi .

Poce da se smeje.

*260+150=410 dodato od kontrole , trenutno stanje chia.

Hp-260
En-410
Chi-410
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 10:47 pm
Nagito po ustajanju poče se odmah smejati, izgleda da ga baš i nije popustilo. Slušao je Tiena koji je u njegovoj glavi nešto mumlao ali ga je razumeo.

Pihh i meni ahhahahahahaha.. Au kakav je ovo zvuk?

Začu neko koračanje i šuškanje, možda je samo trip ali ovaj put se uozbilji...na 2 sekunde te se vrati u smejanje. Nakon toga su dve siluete isto obučeni kao ovi prethodni napali njihov položaj. Nagito je brzinski izvajao dva šišmiša i poslao ih je na obojcu, jedan na jednog drugi na drugog. Usput je uzeo da vaja svoje bube.

#card554

#card552
(2 komada)

H 250
E 350
C 510-30-30=450
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:17 pm
Izgleda da Bagra opet navire , nemam druge sem da im uzvratim , ako hoce da se bore moram pomoci Nagitu pa da probamo nesto malo drugacije. Tien stade u gard a onda se zaleti prema neprijateljima.


Ajde sad dodjite da se malo poigramo , travu smo iskoristili , Tonfe cu zadrzati kao i novac . Da vidim sta ova bagra moze.


Tien se zalece pre slepih miseva i napada neprijatelje.


*Ulazem 20 energije i napadam protivnike 75+50+20=145 buffovi od aura i dojutsua.

#card429

#card452

#card453

#card13

#card430

Hp-260
En-370
Chi-380
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:17 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Mountain Leos #card63 Mountain Leos #card66
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:35 pm
Nagito je uspešno ranio protivnike a Tien ih je dovršio. Međutim silni napadi vode su išli na njih. Kroz neki smeh Nagito se saplete ispred Tiena i udarcem o zemlju slučajno je stvorio zid koji je imao dodatno ojačan defence.

#card128

#card133

Ovime je ovaj zid bio dovoljno jak da oba napada negira u potpunosti. I dalje je vajao svoje bube koje imaju po 100+75 dmg trenutno (x 2).

H 250
E 350
C 450-30-125=295
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:45 pm
Tien odskace a onda staje iza zida tako da Dmg udara u zid , zid je uspeo da zaustavi sav dmg koji je isao na njih ali nakon udarca stvorio se jos jedan neprijatelj izgleda da su krenuli sa namerom da uniste oboicu , izgleda da se radilo o opasnim banditima stali su na zulj opasnim ljudima.

Mozda bi trebali da im vratimo
ovo ? Hahahah , ili ce nas ovi potamaniti za dve buksne i vreću para ?  

Tien se smejao i u ovim teskim trenutcima dok su ih gadjali sa svih strana.

*Dojutsu vise nije aktivan , skupljam chi i odmaram.*

#card9

Hp-260
En-370
Chi-395
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:45 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Mountain Leos #card60
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Sub Jan 16, 2021 11:52 pm
Nagito je posmatrao kako ovaj napad udara u zid direktno koji koristimo kao zaklon. Nakon toga uze i baci svoje obe bombe koje imaju po 175 damagea to je ukupno 350 na osobu koja je napadala pre toga. Nagito se nasmeje i reče.

Pa da se pročuje kako varimo na dužnosti? ahahahahaha to me ispunjavaaa očajomm kakve bi nas kazne sačekaleeee.

Potom sačeka Tienovu reakciju koji je odmarao.

H 250
E 350
C 295
Sponsored content
Level: 10

Mountain Leos Empty Re: Mountain Leos

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu