Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:00 pm
First topic message reminder :

Mountain Leos - Page 4 65739311

Leos je velika planina poznata po cestim odronima.

Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 9:59 am
Tien klimnu glavom a onda se skloni te napade ostale neprijatelje , imao je osecaj da su ovo dani kada ce verovatno umreti jer sta su Nagito i on prosli u nekoliko dana neko ne dozivi za ceo zivot od sveta mrtvih do sada jos jedne zasede.

Secas ss kada si rekao da idemo kuci ? Cini mi se da smo mi tek na pocetku ove avanture .

Nasmeja se a onda krenu na drugog i treceg protivnika.

#card429

#card452

#card453

#card157

#card430

Ulazem 300 chia u chidori to saljem na drugog a treceg napadam pesnicom , ulazm 200 energije , 200+51+50 , ovo ide na treceg.

Hp-460
En-360
Chi-575
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:00 am
ovaj post se ne racuna , glupan Tien je zaboravio opciju . :3
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:00 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Mountain Leos - Page 4 #card165 Mountain Leos - Page 4 #card60 Mountain Leos - Page 4 #card134 Mountain Leos - Page 4 #card93
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:11 am
Nagitov pauk je uspešno razneo jednog neprijatelja. Tien je napao ostatak i uspešno ih istukao svojim moćnim pesnicama. Nakon toga su ka nama išli napadi raznih jačina. Nagito stade ispred Tiena i sagnuvši se dole lupi rukama o tlo iz kog niče jedan veliki zid koji nas je zaštitio od svih napada.

Gustooo jeeee, Tiene dovrši ih!.

#card128

#card133

H 200 (Greskom napisa da sam se regenerisao)
E 400
C 645-105=540
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:19 am
Da li je moguce da smo ih ovako lako pokosili , imam osecaj da cu umreti ali opet osecam i dobar nivo snage koji me obuzima ? Da li je ovo sudnji cas ili samo umisljam smrt , ne znam zaista ali ako ovo prezivimo bice odlicno jer sem price nista drugo nam nije ostalo.

Oprosti se sa ovim svetom bednice !

Misli u njegovoj glavi su se rojild poput roja pcela , postajalo je sve izvesnijs da su upali do grla u blatiste i da ce se veoma tesko izvuci.

#card13

ulazem 200 en zbog bufa 301 dmg

*hp editovan jer se nisam zalecio*
Hp-100
En-160
Chi-545
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:19 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'NPC Rank 2' :
Mountain Leos - Page 4 #card129
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:27 am
Tien je uspešno napao i udario ovog poslednjeg kriminalca. Nakon toga su kamenčuge išle pravo na mene no ja sam bio iza svog zaklona pa se čulo samo kako kamenje udara i pada na tlo. Nagitu je bilo dosta borbe, samo je zaseo prislonjen uz svoj zid i počeo da jadikuje u sebi. Svestan je bio da mora u bolnicu jer njegova ruka neće sama da se zaceli od one eksplozije. Gledao je u nju i bila je crna opečena i nikakva. Potom okrene pogled prema Tienu i reče.

I ti moraš u bolnicu kao i ja.. Oćemo li kućiiii?
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:29 am
Idemo samo da pogledam nesto jako me zanima ovo pogledaj ? Jel umisljam ili tamo nesto ima ja moram da pogledam sta je pa taman umro ako je neka droga ima da se napusimo pa ajmo kuci , dovoljno smo oskrnavili ovo mesto , cini mi se da smo promenili potpuno opis ovog mesta .

Tien pridje da osmotri sta se desava iza jedne ogromne stene nije ni slutio sta ce naci.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:29 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Mountain Leos - Page 4 #card508#card500
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:32 am
Konacno , nasao sam jos novca i jos jedan kovcdg nadam se da cu dobiti jos nesto korisno od ovoga , sto mogu da zalozim ili iskoristim , nadam se da ce biti jos nesto sto moze da ss zapali .

Dzekpot Nagito ! Nasao sam novac i neki kovceg nadam se da je nesto dobro sto mozemo da ponssdmo nazad.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:32 am
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Normal Chest' :
Mountain Leos - Page 4 #card238#card238#card414
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:37 am
Nagito je mudro ćutao i čekao Tienove reči koje bi nas uputile kući. Čekao ga je i čekao prislonjen na hladan zid. Odjednom je čuo te olakšavajuće reči te uze svoj ranac i odskoči na vrh svog zida i pope se kroz rupu do izlaska iz ovih mračnih odaja. Ova avantura će mu ostati zapamćena sigurno. Potom sačekajući Tiena polako trčećim korakom krenuše prema Kotou. Ovoliko mu se nije obradovao nikad jer je bio željan odmora, tople hrane i napitaka. Trčeći kroz ova brdašca umalo se nije razbio jer je nekolicinu puta mogao da se saplete no njegova sreća ga je tu držala. Dok se kretao prema Kotou razmišljao je o svemu što se desilo, da li je ipak to neka vrsta sreće ili ne jer to što ga je uvuklo u zemlju mu je donelo svitak i neko iskustvo. Možda je sreća sve to bila ali možda i nesreća. Nastavio je put prema Kotou u nadi da ih ništa neće zaustaviti.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 10:40 am
Bese veoma premoren a onda jos malo pogleda po okolini te se udalji ndkoliko koraka cinilo mu se kao da ga neko posmatra ali ipak to nije bio niko , konacno su bili slobodni i onda su krenuli nazad kuci , nisu mogli da veruju cak su bili i uzbudjeni jer cd konacno videti svoj grad kojeg su se uzeleli , ali opet Tienu ce faliti neka avantura ali ovo ga je znatno ojacalo tako da je bio spreman za sve kao i za zadatke koje im odredi grad.
Kaitashi
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 2:22 am
Nekada davno besedio je poglavica o ovim planinama, sećao se dobro njegovih reči. Pričalo se kako u ovim planinama postoji tajno skrovište gde se kriju mesečevi vojnici. On u to nije verovao no ipak njegova trenutna misija je bila da istraži okolinu i da podnese izveštaj o nedavnim krijunčarenjima droge, razbojništvima i misterioznim aktivnostima u ovim predelima. U ustima je imao parče trske koju je žvakao povremeno iz dosade. Unaokolo ničeg interesantno nije bilo, najobičnija priroda na prvi pogled. Par momenata kasnije naišao je na ogromnu rupčagu u zemlji a pored nje je bio neki kamp. Osetio je odvratan smrda. Video je leševe na sve strane, izgleda da je ovde bilo borbe. Ispitao je leševe i shvatio da su to bili banditi koji su držali lance droge. Još je ispitivao ovo mesto i shvatio da dosta droge fali. Gledao je okolinu da vidi šta se još ovde desilo i tek na kraju uskače u rupu dole. Pogledao je unaokolo i shvatio da je ovde takođe bila neka borba. Na sve strane behu razbacane kosti i u zidu beše zabodena gomila istih. Zbunjen je bio.

*Koji moj.... šta se ovde dogodilo?*

Par momenata kasnije izlazi napolje jer nije mogao naći ništa što bi mu dalo odgovor na pitanje. Nastavio je da šeta planinama. Došao je do jednog dela gde beše zid od zemlje ali je bio rasturen, pokraj njega je video opuške.

*Izgleda da je ovde bio sukob zbog trave... ali.. poznat je samo jedan lanac droge.. ko bi im pravio smetnu osim nas... nas vojnika?*

Potom je pokraj zida našao pramen kose koji je bio prilepljen na zid. Beše to bela boja. On je znao samo jednu osobu sa belom kosom koja je viđena na ovim prostorima. To je bio Nagito.

*Da.. li.. da li je moguće... zar.. on? Ako se ne varam.. verovatno je i Tien bio ovde... ti .. ti propaliteti nedisciplinovani... zbog njih Koto upada u problem.. još da su ih videli kako... uh... Završiće na vešalu zbog ovoga...*

Nakon toga je pokupio što više dokaza što je mogao da ponese sa sobom. Sunce je dobro upeklo pa je morao i po koji put da uzme gutljaj vode. Bio je razočaran i ljut u isto vreme u njegove kolege koje više nije smatrao tako. Nastavio je da luta tražeći što više dokaza.
Ulquiorra Schiffer
Tsuki Lord
Tsuki Lord
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 2:28 am


Stojao je u daljini posmatrajući smrtnika kako radi svoja istraživanja. Nije znao šta je tačno tražio ali mu je jasno da je došao preblizu lokacije skrovišta. Nije smeo da dozvoli da bude razotkriven. Stvorio se zajedno sa svoja dva saborca Ymir i Kisukeom ispred njega na udaljenosti od 20 metara. Posmatrao ga je i povikao.

Napravio si opasnu grešku u svom životu.

Napravio je kratku pauzu gledajući ga direktno u oči i dok je atmosfera bila neizvesna za njega reče tiho.

Danas si poginuo u akciji.

Rekao je to i ništa još nije preduzeo. Odlučio je da mu čak da neku vrstu nade iako je znao odgovor unapred.

Osim...ako nam se ne pridružiš. Naravno da će procedura biti užasno bolna ali ... tako ide. Izjasni se.. u svakom slučaju za svoju državu si poginuo u akciji ali da li će zaista to biti tako.. ti odlučuješ.


Stojao je nepomično i hladno, njegov glas je bio monoton bez emocija bez ičeg. Posmatrao ga je svojim hladnim očima čekajući presudu.
Kaitashi
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 1:51 pm
Dok je vršio svoje istraživanje niotkuda se pojaviše prvo bledunjavi lik nalik na vampira a zatim još dve osobe sa strane, jedna muška druga ženska. Stao sam u borbeni stav jer mi njihova pojava delovala skroz neutralno. Njegov pogled bio je hladan i ledio je krv u venama. Posmatrao je i slušao šta ima da kaže. Odluka je bila jednostavna. Boriti se sa njima ili prodati se za njih. Nasmejao se cinično gledajući ih podjednako pa kroz zube uz smeh poviče.

Znači istina je... mesečevi ratnici? Neću vam se pridružiti makar me to koštalo života. Ja sam ratnik Sunca, verni vojnik Koto države, preko svoje časti neću pregaziti!

Znao je da mu sledi verovatno smrt jer je nadjačan ali je stao u stav i nadao se da će nekako biti pošteđen. Totalno su mu misli skrenule sa istrage i sa Tiena i Nagita jer jedino što mu je sad bilo važno jeste da preživi borbu. Odlučio je da će il hodati sa čašću ili će poginuti sa njom.
Kisuke Urahara
Tsuki Kage
Tsuki Kage
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 2:07 pm
Stojao je gledajući ispod svog šešira, nije se mešao u razgovor svog gospodara i budućeg pokojnika. Znao je šta predstavlja znak za borbu pa ga je sa vodom u ustima jedva čekao. Malo mu je bilo smor ali ipak voleo je da se bori. Nije glavu podizao nije ni protivnika još video čekao je taj momenat. Odjednom njegove uši začuše te reči "Neću vam se pridružiti..." . Nakon toga je podigao glavu jer zna šta mu je činiti. Stao je ispred gospodara i rekao.

Jao koj smor, sad moram da ubijem ovog... Gospodaru stanite palo pozadi...

Mountain Leos - Page 4 Tenor

Nakon toga je namestio svoj šešir a potom iz svog tela izvukao je koštani mač.

#card390
(400 chia - 200 damagea)

Zatim je zamahnuo drugom rukom i oko njih se poče stvarati barijera nalik na arenu. U toj barijeri su bili samo on i njegov protivnik. Ovo će biti jako zanimljiva borba. Nadao se da će se makar zabaviti i da neće sa lakoćom ubiti svog protivnika. Smoreno je rekao.

Dajem ti tu čast prvi da napadneš.

#card690

#card188

#card389

Dmg na maču: 200+100+100=400

H 1000
E 1000
C 1000-30-30

Brzina: 300
Kontrola: 400
Kaitashi
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 4:38 pm
Slusaj ti njega kako je bandoglav i nabeđen , misli da cu se prepoloviti od straha a onda pasti na kolena pred njim , ali ? Sta ako ovo zapravo i nije toliko losa ideja ? Mozda da napravimo dogovor ? To odlicno zvuci , premda da sam to sam zamislio , raskezi se Kaitashi dok je gledao u Kisukea.

Slusaj pazljivo Urahara , da se dogovorimo kao dva razumna ratnika , pobediš mene i ja idem sa tobom , ti izgubiš predajes mi sav novac , iteme , oruzja , a onda potom odlazis i vise mi ne prilazis nikad u zivotu ? Dogovoreno Kisuke ?

Pogleda u njega dok ih je cunovata barijera gutala , nije preterano mario , ali onda potom iskezi se te ispruzi ruke prema Kisukeu te ispali ogromnu munju prema Kisukeu.

Nadam se da cu pruziti dobru borbu Kisuke ? Ne zelim biti previse nabedjen u sebe i biti zasigurno uveren u moju pobedu ali sam znas ... ja necu odustati i pasti tako lako , ali ako me pobedis , samo tako mozes da racunas na mene .


Munja poce da blješti na sve strane i veoma brzo krenu prema Kisukeu koji je stajao nekoliko metara od njega.


Aktivno:

#card181

#card183



*Kontrola chia 600 , -100 preciznosti. Ka tebi napreduje 1450 dmg.

Hp-1000
En-1000
Chi-770
Kisuke Urahara
Tsuki Kage
Tsuki Kage
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 5:11 pm
Level tvog napada je 230, zbog razlike u mojoj i tvojoj brzini level tvoje tehnike pada na -20 time mogu da je izbegnem pomeranjem.

Kisuke je video da od pregovora nema ništa, jednostavno je ćutao i posmatrao ga. Nakon toga je video kako iz nebeskog pravca na njega stiže ogroman napad munje. Brzo se pomerio stvorivši se iza Kaitashia i u tom momentu je napao svojom koščanom sabljom. On se kretao maltene brže od oka i nije mogao da se vidi. Zamahnuo je svojom sabljom od kostiju tri puta u nadi da će dobro da isecka protivnika.

#card196

#card199

#card200

#card390
(200 dmg 50 en)

Dmg na maču: 200+100+200+300=800

Damage na tebe, 800x3 zamaha. Prvi i treći nose 250 zagarantovanog damagea, Imam 100 defa. Ovo su gratis zamasi.

Aktivno:

H 1000
E 1000-50-100-20-20-20-20=770
C 940-30=910

Brzina: 300+200=500
Kontrola: 400
Kaitashi
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 6:08 pm
Dakle cuti ? Hm , pa ponuda i dalje stoji nadam se da nije senilan previse , pa da zaboravi sta se desilo pre nekoliko sekundi , svidja mi se kako se odbranio od napada prilicno je talentovan , onda da vidimo kako ce se odbraniti od ovoga.

Dakle ? Cutanje odobravanje ? Ili cutanje negodovanje ? Maca pojela jezik Kisuke ? Ili te mama i tata nisu ucili razgovetno da govoris ?

Pokusao je malo da isprovocira Kisukea ali nije mu preterano islo za rukom , izgleda da su se odnosi zaostrili i prilicno zahladneli , pa da malo predjemo u drugaciju fazu . Kaitashi ponovo ispruzi ruke anonda se stvori sloj chia , tako da blokira njegov sav dmg , zatim Kaitashi nalektrisa teren tako da pomeranje nije bilo moguce , panda vidimo sad , neka puca na daljinu.


#card672

#card158

*Aktivno sad.*

#card278

*Ulazem 610 chia , plus 200 sa kartice 810 , negiram sav tvoj dmg ukljucujici i zag , stit je jos uvek oko mene razdaljina izmedju nas 7 metara.

Hp-1000
En-1000
Chi-680
Kisuke Urahara
Tsuki Kage
Tsuki Kage
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 7:41 pm
Nakon što je udario prvim zamahom u štit povukao je ostale zamahe jer nije hteo da ih džaba izvodi. (+40 en). Potom se nekom magijom desilo to da smo na razmaku od 7 metara, računaću da si se ti udalji. Gledao je u svog protivnika hladnim pogledom, bio je željan krvi. Odjednom je shvatio da od pomeranja nema ništa, izgleda da je Kaitashi sam sebe zarobio ovaj put. Kisuke je stavio seal na zemlju kojim je znatno otežao kretanje povećavajući gravitaciju. Nakon toga iz zemlje se stvoriše šiljci od kostiju. Nisi mogao nikako pomeranjem da ih izbegneš. Shield nemaš traje ti samo jedan potez a to beše taj prethodni. Za vreme šiljaka Kisuke je izvukao svoju kičmu kako bi mogao da te napada na daljinu. Kosti su mi u međuvremenu postale crne. Kisuke je zamahnuo bičem tri puta.

#card697

#card396

#card398

Skriveni:

Dmg na maču: 200+200+300+200=900

Dmg na biču: 300+200+300+200=1000

Dmg šiljaka: 400 (zagarantovano od ovog je 400)

Dmg zamaha: 1000x3, prvi i treći nose zag dmg koji iznosi: (500 - (-300))/2 = 400 (Ovo su gratis zamasi od brzine)

Aktivno:

H 1000
E 770+40-20-20-20=750
C 910-30-200-30-30=620

Brzina: 500
Kontrola: 400

Ti imaš
Brzina: -300
Preciznost: -400
Kaitashi
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 7:57 pm
Odlican potez moram odati priznanje , nakon sto pomisli pljesnu nekoliko puta rukom davajuci do znanja da odaje postovanje za ovako kreativan potez ali ne toliko promišljen , Kaitasi zamahnu svojim rukama te dlanove usmeri prema Uraharui , jaki naboji vetra dunuse ka njemu te ga oduvase kao i njegov potez zajedno sa zagarantovanim napadom.

Steta , blizu si .

Znam da nemam sanse , ali ipak necu se lako predati premda da sam onemogucio kretanje na sve ovo on je pojacao gravitaciju , tako da ostajem tu gde sam i cekam njegov naredni potez , nista od mog napada na daljinu , cekacu jos , mozda se otvori neka prilika.

#card120

Hp-1000
En-1000
Chi-480
Kisuke Urahara
Tsuki Kage
Tsuki Kage
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Jan 24, 2021 9:50 pm
Protivnik izgleda nije baš uspeo najbolje da se odbrani jer su ga bodlje kao i moj bič okrznuli. Nakon tog zamaha nisam radio više jer bi bilo uzaludno. Gledao sam još koji momenat pre nego što njegovo mesto udarca nije počelo da truni nanoseći mu 50 štete (Imaš Hp 1000-800-50=150). Bitka je polako dolazila do svoje kulminacije ali tragičan kraj se već bližio. Ispružio je svoje prste i ispalio osam metaka a nakon toga je zamahnuo svojim bičem ciljajući vrat kako bi ga dovršio.

Ovo je tvoj kraj.

#card401
(-50 chia)
#card404
(-150 chia)
#card394
(8 metaka, 400 chia)
Dmg na biču: 300+200+200+200= 900

1 metak: 50+200+200=450 damagea, negira do 700 defa, obloženo je chiem puta 8 komada. Svaki nosi 350 zagarantovanog.

Nakon metaka ide gratis zamah bičem: 900 damagea (zagarantovani 350)


Aktivno:

H 1000
E 750+40-20=770
C 620-50-150-30=390

Brzina: 400
Kontrola: 400

Ti imaš
Brzina: -300
Preciznost: -400
Kaitashi
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 25, 2021 9:48 am
Izgleda da nemam sanse protiv ovog coveka , ali sta se moze , Kaitashi se okrenu a onda ugleda kolicinu municije koje ga izreseta , Kaitashi se uhvati za stomak koji bese isprobijan vise nije osecao nista sem veliku kolicinu krvi koja se slivala svuda po njegovom telu , Kaitashi se osloni na levo koleno bese pri svesti te izusti .

Pobedio si ... odluci .. vec ...jednom , da zavrsimo jednom.

A onda pade na zemlju , oci su mu bile polu otvorene i dalje je zadrzao moc sluha ali vid mu je lagano slabio . Nesvestica ga je uzimala lagano smrt nije bila izvesna jos uvek cekao se Kisuke da presudi .

Mountain Leos - Page 4 Eac3c710

Covece , da je smrt ovoliko teska , ljudi nikad ne bi dozvolili sebi da umru , pomisli cinicno u sebi , a onda pokusa da usmeri pogled direkno prema Urahari ali nije uspeo ostao je na zemlji paralizovan.
Kisuke Urahara
Tsuki Kage
Tsuki Kage
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 25, 2021 1:03 pm
Metkovi su pogodili svuda po Kaitashijevom telu i bič je presekao njegov vrat. Imao je još par trenutaka svog patetičnog života, dok je padao na zemlju mogao je videti i čuti Kisukeove reči.

Videćemo se ponovo.

Nakon toga mu je vid zacrneo padajući u lokvu sopstvene krvi i sopstvenog pepela. Kisuke je zamahnuo bičem u mestu i tako ga je sprao a potom ga vrati u svoja leđa. Drugi mač kostiju je takođe vratio odande odakle ga je izvukao. Barijera je splasnula i gravitacija se vratila u normalu. Kaitashi više nije bio živ, nije imao ni puls i telo mu se hladilo. Pola vrata se pretvoriše u pepeo pomešan sa tamnom krvlju. To je bio njegov kraj. Pogledao je u gospodara i rekao.

Razumem, znam šta mi je činiti.

Nakon toga je svukao ono što je ostalo od Kaitashijeve uniforme i preko nje nacrtao ogromni mesec koristeći njegovu krv. Nakon toga je uzeo telo i predao je Ymir koja je znala šta treba da radi.

Neka Koto zna da mi nismo obična organizacija. Uskoro će svi pasti pod naša kolena ali mi nećemo imati milosti!

Nakon toga stade pored svog gospodara .
Ymir
Tsuki Kage
Tsuki Kage
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 25, 2021 3:24 pm
Ymir je čekala trenutak kada barijera koja je razdvajala njih i gladijatorske ratnike. Nije očekivala da će ova borba dugo trajati. U jednom momentu barijera je splasnula i ishod joj je bio jasan. Kisuke je prilazio njoj noseći upokojeno telo te ga baci ispred. Raširila je ogroman svitak i podmetnula ga je pod mrtvaca nakon čega je u čučećem položaju stavila ruku na hladnu kožu koja je počela da bledi. Uz par reči iskoristila je svoj či i sve se obasjalo. Telo je nestalo a na svitku je bilo iscrtano par simbola i pisalo je "Kaitashi". Nakon toga je podigla svitak i stavila ga na leđa, pogled je bacila prema vođi koji je dao znak da idu.

Razumem. Obavestiću naše ljude o situaciji.

Nakon tih reči svi su napustili ovaj položaj.

#card415

#card18

H 1000
E 1000
C 1600-30=1570
Mitarashi
Peasent
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Avg 29, 2021 11:54 am
Stvorivsi se na jednom drvetu , posmatrao je proplanak , dosao je sa namerom kako bi promatrao obliznje frakcije Koto grada , Akatsuki kao i nove buduce frakcije koje bi se stvarale , radio je sam tako da informacije koje bi skupio nigde ne bi mogle da procure , niko nije znao za njega i bio je potpuna tajna za sve apsolutna avet .


Mountain Leos - Page 4 Kashin10


Pitam se koliko su napredovali do sad , koliko u smislu njihovih snaga toliko u politickom i ekonimskom smislu pogotovo .

Spusti se niz drvo ali jos uvek nije spustao gard , naisao je na tragove borbe , ali ipak nije mu bilo jasno sa kime se sukobio , predpostavljao je da su medjunarodni sukobi ali nastavio je da istrazuje dalje.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Avg 29, 2021 7:16 pm
Uzalud , Akatsuki nema sanse protiv nas , ali ipak stitim dupeta dosadnih naduvanih bogatasa koji ne izlaze iz grada , Tien se kretao dok je njegov dojutsu jos uvek bio aktivan

Ko je to ?!

Tiho promumlja dok je gledao u sedokosog coveka koji je imao masku na svome licu , Tien je znao da je ovo teritorija Koto grada pitao se kako je on fospeo ovde a da ga vojska nije legitimisala.

Pozdrav moje ime je Tien , ja sam vojnik Koto grada duzan sam da vas legitimisem , duzni ste da postupate po mojim naredjenjima ili u suprotnom morao bih da primenim silu kako bih utvrdio vas indentitet.

Ko je ovaj cudak ? Nikad ga pre nisam video nema nikakvo obiljezje na sebi sem ove maske .

Dakle ti si ?

#card453

Hp-1000
En-1000
Chi-970
Mitarashi
Peasent
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Avg 29, 2021 7:28 pm
Vec je osetio da mu se neko priblizava , tako da se nije previse uzbudio .

Vojnik ? Pa vojnice zasto su ti ruke krvave do lakata ? Ja ? Pa ja sam niko u ovom svetu ali sam isto tako i neko , reci mi ovo zasto si morao da ga ubijes ? Nije bilo drugog nacina ? Ili si ti jedan od onih koji shvataju ovaj zadatak vojnika ozbiljno ?

Neke delove izgovori cinicno ali ipak sa osmehom na licu nastavi da gleda u Tiena , mislim da sam ga isprovocirao mozda bih trebao da se predstavim.

Mozes me zvati Mitarashi za sada ako ti to odgovara.

Mountain Leos - Page 4 Images10
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Ned Avg 29, 2021 7:44 pm
Izgleda da cu se prilicno pomuciti sa ovim covekom , pa sta da se radi ? Ali sada nije stvar u tome , nego kako je znao da sam ubio tog klinca ? Siguran sam da nije bilo nikog video bih ga mojim dojutsuom ?

Šta ? Sad si i vidovit zar ne ? Pa nista izgleda da ces da ga posetis gore , a onda se raspitaj zasto je umro kao pas , ni ti neces bolje proci Mitarashi bolje se odmah predaj i odustani nemas sanse protiv mene i ti si sigurno jedan od podanika Akatsuki organizacije .

Vreme je da pokazem moju pravu snagu !

Dojutsu je aktiviran ne trosim slotove na njega zatim aktiviram drugu tehniku skacem u vis i napadam protivnika.

Nadam se da ces imazi postovanja prema zemlji po kojoj hodas i teritoriji u koju ulazis starce ! Evo ti jedno pragmaticno resenje !

50+100+100+100+350x2(efekat od tehnike ulozio 350 dmg je 700) dakle 1050 dmg na tebe .

#card278

#card433

Hp-1000
En-650
Chi-910
Mitarashi
Peasent
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Pon Avg 30, 2021 7:14 pm
Dakle nisam uspeo da ga ubedim ? Eh steta..ali mora da shvati da ovde nisam dosao kao protivnik vec kao nesto sasvim drugo.

Grešiš Tiene , pravis ovim veliku gresku ja ne zelim borbu dosao sam ovde sasvim drugim poslom , nema potrebe za agresijom , razumem tvoj bes ubiti nekoga samo jer drugacije misli nije greh vec osuda , ne treba da budes besan zbog toga, odlucio si dakle uradio si tako...



Stvaram dzinovskog golema na kog stajem i gledam te sa visine dok se formira , grdosija od homile kamenja brzo se ukaza dok te posmatrala kao malog mrava .



*aktivno*

#card725


aktivne su sve pasivne kartice elemenata.

#card139

izbegavam napad i izlazim iz imuniteta.

#card152

stvaram golema na kom se i sam nalazim, tako da cekamo golemov potez.


Hp-1000
En-1000
Chi-870
Sponsored content
Level: 10

Mountain Leos - Page 4 Empty Re: Mountain Leos

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu