Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Mountain Leos

Pet Jan 15, 2021 11:00 pm
First topic message reminder :

Mountain Leos - Page 3 65739311

Leos je velika planina poznata po cestim odronima.

Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 2:47 pm
Nagito se zaprepastio kada je došao u arenu. Svuda mrtvaci, kao da ga progoni ono što je uradio i dao Itachiu onaj skrol. Odjednom iz zemlje iznikoše kostur koji je u potpunsti isti kao Tien, ovo mora da sanja. Imao je one strune koje još nije mogao da koristi (Ovo je prvi potez). Odlučio je da krene odmah borbeno. Stvorio je blato unaokolo kako bi usporio kostura koji liči na Tiena a potom je počeo da vaja figure.

#card125

#card554
(Vajam ih ovaj potez)

#card552
(Vajam 2 ove figure ovaj potez)

H 300
E 400
C 650-30-30-30=560

Kontrola: 225
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 4:00 pm
Šta kog ?!? Sta se desva osecam se drugacije nego inače ? Nagito o cemu je...

Tien bese svestan ali izgubi moc govora njegova dusa bese premestana u skelet , Tienovo telo je visilo iznad jednog prolaza ali je bilo uspavano . Onda progovi neko sasvim drugi iz Tiena.

Ako ubie mene ti dobije njega ako ne ti umre sa njega ! XA XA XA !

Neartikulisani zvuci su se culi , bess ovo zemlja mrtvaca , droga koju su konzumirali Tien i Nagito bila je povezana sa ovim svetom mrtvaca.

#card452

#card453

#card165

Metak udara u tlo i unistava ga na tebe ide 400 dmga.

Hp-360
En-460
Chi-375

Kontrola-225
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 4:14 pm
Video je kako opasni napad ide prema njemu te ispruži ruku i napravi jednu eksploziju koja ga je malo povredila. Vredelo je jer je preživeo makar.

Šta se ovo dešava koji moj... OČAAAAAAAAAAAJJJJ!!!

Nagito poče malo ludeti te posla šišmiše na protivnika, jedan sa jedne drugi sa druge strane, svaki po 300 damagea i po 50 zagarantovanog zbog razlike u brzini. Gledao je kako šišmiši lete prema neprijatelju ili prijatelju, čemu god. Publika je urlala ali to Nagita nije ometalo jer mora da pobedi ovaj put.

#card553

#card554
(Šaljem ih ovaj potez, svaki šišmiš po 300 dmg, zagarantovani od brzine po 50, trošim 1 slot da ih aktiviram tako da imam još 2)

#card552
(Vajam opet ove dve figure, trenutno imaju po 100+75 dmg)

H 300-100=200
E 400
C 560-30=530

Kontrola: 225

Aktivno:
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 4:42 pm
Skeleton stovri Barijeru a onda ulazi u borbeni stav koranjace tako da odbija dmg i zagarantovani , a onda te napada pesnicama.

Ti umreti ovde !

Pokaza rukom na njega a onda masa nastavi jos jace da urla , bacajuci kosti i otpad na teren , buka je odjekivala na sve strane bilo je skoro pa zaglušujuce , Tien je pokusavao da preuzme kontrolu nad sobom ali nije uspevao , osecao je hladnocu oko zglobova ruku i nogu , bili su to okovi za koje je bio privezan  , pokusao je makar da se izvine Nagitu ali reci nisu izlazile sem neratikulisanih zvukova.

#card429

#card460

#card434

#card240

#card155

#card430



*Dmg 51+50+40+150+100, ulozeno je 100 energije , udarac ide ka tebi.

Hp-360
En-270
Chi-285
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 7:37 pm
Nagito je video da će teško da se bori protiv ovog stvorenja. Odlučio je da stvori ispred sebe zid koji ima 225 hpa a potom stvori barijeru od čia koji ga je spasio. Međutim zbog toga što je ćelavi dotakao i zid i barijeru njegove oči su izgubile senzor sposobnost.

Šta ćeš sad? Ahahahaha

Nakon tih reči se udaljava od Tiena na 10 metara za svaki slučaj.

#card126

#card258

#card257

(One figure imam kod sebe, svaka ima po 250 dmg)

H 200
E 400
C 530-175-30-20=305

Kontrola: 225
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 7:50 pm
XA XA ! BEZATI ?! Pateticni smrtnik ! Nema kuda !

Kostur stavi ruku na tlo a onda munja krenu ispod zemlje i barijere prema Nagitu.

Moj si !

Rece potpuno grubim glasom i veoma cudnim za Tienov izgled , Tien je osecao veliku bol u predelu prsa cinilo se da mu Kostur crpi previse energije za borbu jer ovo nije bilo njegovo telo .

#card158

Hp-360
En-270
Chi-220
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 9:34 pm
Nagito je stojao u mestu jer su oko njega krenule munje da se kreću. Znao je da se ni Tien ne može sad pomerati kao ni on. To mu je išlo u korist jer su udaljeni jedan od drugog tako da ne može da Tien tuče svojim rukama. Nakon toga strune koje je imao pokuša da sahrain Tiena odnosno kostura. Valjda će Nagito imati sreće.

Osvesti see Tieneee!

#card552
(Vajam ih treci potez)

#card557
(Vajam ga prvi potez)

#card410
(Pijem napitak)

H 200+50=250
E 400
C 305-75-30+50=250

Kontrola: 225
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 9:34 pm
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Mountain Leos - Page 3 BQmMLii
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 9:59 pm
Strune su uspesno isprobijale skeltona , njegovo telo je zasijalo i zasenilo sve ukljucujuci i tebe , Tien je spao sa okova i dosao sebi , priblizio ti se i sada rame uz
rame sa tobom nastavljate dalje tvoje sposobnosti ostaju iste njegove su normalne sem sto je ostao na 100Hp-a zbog pretrpljene psihicke stete , dok je bljestavo svetlo isčezavalo , iz tame se ču reč "Kreni !" Ispred vas se stvara grdosija od dva metra ogroman skeleton sa kapuljačom i ogromnom sabljom , skelton vas hvata za glave a onda isisava svetlo sivu materiju iz vas , dozivljavate ogromne bolove ali ne gubite HP , Skeleton ima Hp-400 , En-500 , Chi 650 , Od porodicnih tehnika ima Semiru , od elemenata zemlju , munju , vetar , od skilova Taijutsu , Samuraj , Ilusion , kontrola chia 400 i 100 inteligencije , sve ovo ima do lvl 100 ali ima 4 slota za koriscenje , strune jos uvek imas i mozes da ih iskoristis u trecem postu , borbu ne zapocinjete jos uvek , skeleton vam se obraca i nakon toga vi napadate prvi.

Mountain Leos - Page 3 Skelet10

Verovatno pitate se sta ? Zasto ? Kako ? Odakle ? Zasto ja obracati se vama ? Zasto se boriti sa vama , ja , Oto , moje ime vi unistili moj dom zato platiti !  Mracni narednik me poslao vi postati moj novo telo !
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 10:12 pm
Uspešno je sredio kostura i Tien beše oslobođen. Bilo mu je drago toliko da je hteo da ga zagrli ali on nije bio toliko patetičan baš sad u ovako kriznom momentu. Odjednom iz tame se pojavi grdosija od 2 metra koja je pričala i mumlala nešto. Malo je pohvatao ali ga nije bilo briga, zna da su u problemu. Nagito kao vrhovno rešenje odluči da uradi sledeće.

Tieenee! Popij ovaj napitak! A ja ću svojeeeeee!

Nakon toga dodaše Tienu jedan napitak a za to vreme je sebi upalio travu. Uzeo je par cimova i poče se urnebesno smejati.

Ahahahahahha pa vidiiiiii ovog ružnog ispred naaasss pun je očajanjaaa želii neeštoo? A da naša telaa, nee možeeee!

#card420

Tienu dajem:

Uzeo je da vaja onog svog pauka još malo a potom poče vajati i dva šišmiša opet.

#card554

H 250-50=200
E 400
C 250+50-30=270

Kontrola: 225
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 10:26 pm
Tien je konacno dosao sebi , kvrcnuo je svoje pesnjce jednu od drugu a onda stao u svoj stav , pogledao u Tiena i uzeo naoitak i ispio do kraja.

Hvala Nagito , da tebe nije bilo sada bi verovatno zrtvovan , a ti vreco kostiju , sada ces spoznati sta znaci bol na vise nacina !

Tien se zalece a onda napada neprijatelja.

Platicete za ovo sto ste napali mene i mog prijatelja !

#card452

#card429

#card453

#card433

#card432

Ulazem 100 energije zbog efekta kartice to je 200 dmg 200+51+50=301 plus 100 zagarantovanog od ovog napada. Dojutsu aktivan.

Hp-150
En-160
Chi-550
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 10:43 pm
Mladi , uvek misle da su silni .. ja mnogo jaci od njih , pokazati pravu moc ! Oni pasti na svoja kolena i moliti za milost ! Ja mora opravdati pad nase vrste , ja mora opravdati nade mracnog gospodara , ja mora uspeti da pobedi ove jadnike !

#card188

#card452

#card433

#card434

*Skeleton je level 100 , ima 50 brzine i 100 inteligencije urodjene , kontrola chia 400 . Branim se od napada ulazem 100 energije sto je dmg 200 , ka meni ide jos 101 dmg ali imam 200 defenca tako da upijam i dmg i zagarantovan jer nije dovoljno da ga uniste dmg je anuliran .

Hp-400
En-350
Chi-650
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:03 pm
Nagito je posmatrao kako se Tien lepo zagrejavao za borbu. Nakon što je odradio svoj napad bledunjavi mladić posla svog pauka a za njim su išle i dve bube od po 250 dmg, svaka po 50 zagarantovanog. Pauk će ti probiti defence i time nećeš imati def ovaj potez tako da ti se ne računa. Posmatrao je kako njegova glinena vojska maršira prema grdosiji, to beše taman dovoljno vremena da se Tien pomeri odatle.

Tieene bežiii!

Povika glasnim tonom.

#card557
(Kabum 500 dmg, 100 zag, nema defenca da te brani od zag)

#card552
(250 x 2, svaki po 50 zag plus te prate, izvajao sam ih davno ali ih sad koristim)

H 200
E 400
C 270

Kontrola: 225
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:19 pm
Tien odskoci nekoliko metara u nazad , posmatrajuci Nagita kako salje veliku gomilu eksplozivnih glinenih figurica pomislio je da ce ovo biti dovoljno da unisti skeletona pa je ostao po strani i cuvao emergiju za sledeci potez kako bi bio siguran da je sve sigurni njegovim dojutsuom osmatrao je tribine.

Gotovo je.

Hp-150
En-160
Chi-520
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:21 pm
Oni su dobri , ja dorastao nisam , mracnji vodjo izvini ali ja umreti u ovoj borbi mora , oni su mnogo jaka moc ja sam starost , a starost nestati zajedno sa sscanjima na prosle dane , ali ne sme pokazati slabost i tugu oni mora da pate !

#card126

(Ulozeno 650 chia ) Bushido ponisten visina tornja 5 metara.

#card99

Ovo ide na Tiena.400
En-350

Hp-400
En-350
Chi-370
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:34 pm
Nagito je savršeno uspeo da sredi protivnika i da ga oslabi ovim napadom. Kreacije nema, bube su ti se nakačile na tvoja kosturska rebarca i eksplodirala. Imaš 0 hp-a no i dalje stojiš. Nagito izvuče strune i posla ih u nadi da će uspešno i ovog da zarobe, ili ti oslobode ovog paćeničkog života sa mrtvacima.

Ajde padni!

Za to vreme je vajao svoje šišmiše drugi potez.

H 200
E 400
C 270

Kontrola: 225
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:34 pm
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Mountain Leos - Page 3 QTSIXDf
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:41 pm
Velika kolicina eksplozija sudari se sa stenama nastade ogriman nered i podize se ogromna prasina kostur je primio sav dmg i zbog siline Dmga odbacen je i razoren zajedno sa stenama , ostaje zatrpan ispod zemlje hp jeste na nuli ali strune su ga promasile , ali posto je ovo ekslozije veceg inteziteta bila je dovoljna da raznese kostura koji je u sustini gomila kostiju i nema telesnu masu tako da ste uspeli da savladate svet mrtvih , mracni gospodar je odlucio da vas nagradi tako da se ispred vas stvaraju 1 premium za Nagita, kao i 1 normal za Nagita i 1 premium za Tiena , puta ka vasem svetu je otvoren , kosturovi i arena je nestala , polozili ste , cestam !
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:49 pm
Posmatrao je kako se kostur ne obnavlja kao što je očekivao. Video je da se raspao i da su stenčuge razbacane na sve strane. Vladar podzemlja ih je zbog ovoga nagradio kovčezima. Iznenadio se ali se takođe i plašio ako ih otvori da ne propadnu još dublje u neku mizeriju. Počeo je da se bori sam sa sobom unutar svoje glave jer ga je tukla velika želja da otvori kočeg i dobije nešto sa puno nade iako je znao da postoji šansa da dobije nešto puno očajanja. Počeo je maltene da ludi u tom trenutku ali onda se pribrao i polako prislonio ruke na oba kočega i otvorio ih u isto vreme.

Šta to moja srećaaaa govoriiiii!?
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:49 pm
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


#1 'Normal Chest' :
Mountain Leos - Page 3 #card511#card511

--------------------------------

#2 'Premium Chest' :
Mountain Leos - Page 3 #card521
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:52 pm
Posto ga pogodi ekspozija dmg koji je poslao udario je u zemlju i nije dosao do mene , bas kao i sto sam mislio Nagito ga je vratio u pelene , pa sta da se radi neka mu je laka ova stena , pomisli cinicno , odjednom sve nestade i pretvori se samo u dobru pricu , ispred njih stvorise se kovcezi , Tien pusti Nagita da otvori zapravo nasao je dosta stvar a onda pridje i on da otvori svoj.

Nova avantura ?
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Pon Jan 18, 2021 11:52 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Premium Chest' :
Mountain Leos - Page 3 #card521
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:13 am
Odmorili su malo, dan dva su tu bili i pojeli ono što imaju. Uzeo je sve što mu treba kao i mistične spise koje je brzinski pročitao ali ih je i spakovao da ih ponese kući. Nakon toga je odlučio ipak da protumara još ovom okolinom jer je previše radoznao. Zna da možda zažali zbog toga što radi ali njegova je odluka bila čvrsta. Rukama je brisao prašinu sa zidina u nadi da naiđe na nešto. Tien je tu ibo još i zna da će ih obojicu uvaliti u problem. A onda je našao...
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:13 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Pretrazivanje Oblast' :
Mountain Leos - Page 3 #card510#card505
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:15 am
Začuše se neki koraci odozgo, izgleda da su neki ljudi ulazili polako u ovu misterioznu rupu, to je bilo zabrinjavajuće. Nagito nije znao koliko ih je ušlo ali svakako nije moglo da bude dobro. Bio je odmorniji ali ipak zdravlje mu je isto ostalo. Ovo možda bude bilo dosta teško ako ih mnogo bude bilo.

Predajte se!

Povika pomalo blefirajući.
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:15 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Kockica' :
Mountain Leos - Page 3 WHFCxLJ
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:51 am
(Zab sam scroll chest)
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:51 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Scroll Chest' :
Mountain Leos - Page 3 #card524
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:55 am
da vidim koju klasu scroll poseduje..
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 12:55 am
Član 'Nagito Komaeda' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Kockica' :
Mountain Leos - Page 3 TPAn1D4
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Uto Jan 19, 2021 9:45 am
Nagito je pronašao svitak koji nije baš mogao da tumači sad dok su neki ološi bili tu kod njega i Tiena. Odluči da vaja šišmiše dok za to vreme šalje pauka na jednog. Stiskao je glinu što je brže mogao kako bi što pre ove pobedili.

Tiene idi sa desne strane da te moj pauk ne uhvati.

#card557
(300 dmg na prvog npca)

#card554
(Vajam ovaj potez)

H 400
E 500
C 750-75-30=645

Kontrola: 225
Sponsored content
Level: 10

Mountain Leos - Page 3 Empty Re: Mountain Leos

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu