Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Dojo Akatsuki

Ned Jan 17, 2021 1:09 am
First topic message reminder :



#card487

Mesto za treniranje tehnika. Ovo mesto drže vešti borci koju poštuju svačiju želju da nauče sve o borbi. Time je trening besplatan.

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 6:28 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 6:47 pm
Uspeo sam nauciti jos jednu tehniku,prelazim odmah na sledecu, Kawamatsu cita u sebi(hmm,aha. aha,aha, razumeo sam,znaci u sustini stvaram jak vetar koji mi cisti svu prasinu i maglu, hmm fokusiram chi bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla,radim znakove rukom bla bla bla bla i fokusiram se na tehniku bla bla bla bla.

#card97
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 6:47 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 7:03 pm
Uspeo sam da naucim novu tehniku jupii, prelazim odmah na sledecu... Kawamatsu cita u sebi(znaci oblozim Shurikene chiem zvuci prosto pa pokusacu ali prvo da uzmem sa police Shuriken), oh lepo uzeo sam Shuriken sa police sa knjigama i oblozio ga chijem, te bacam taj shuriken oblozen chijem na lutku za vezbanje.

#card98

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 7:03 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 7:13 pm
Dobro pokusavam opet, vadim shuriken, pa ga ponovo oblazem chiem, fokusiram chi na shuriken bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla, oblazem shuriken chiom i bacam na lutku za vezbanje,Kawamatsu se moli u sebi da uspe da nauci tehniku(hajde uspeces Kawamatsu samo veruj u sebe).

#card98
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 7:13 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 22, 2021 7:21 pm
Uhh konacno sam uspeo da naucim i da oblozim shuriken chiom, jupii ali sad moram prvo da izvadim shuriken iz lutke za vezbanje i da ga vratim na mesto,nakon tih reci Kawamatsu vraca shuriken na mesto i penje se uz stepenice, pozdravlja se sa svima u dojou i izlazi iz dojo i zaputi se prema svojoj kuci.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:30 am
Ah konacno sam stigao u dojo ali prvo sam se pozdravio sa svima koji su trenirali borilacke vestine pa zatim krenuo u neku praznu sobu da treniram... aha ova ce biti idealna, uzimam knjigu sa elementom vetra i krecem da ucim tehniku... aha shvati sam,znaci stvaram ostar vetar koji ce preseci sve, aj da probamo. fokusiram chi bla bla bla bla,koncentrisem se i pokusavam stvoriti ostar vetar koji saljem prema lutci za vezbanje.

#card99
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:30 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:36 am
Jupii uspeo sam ali prelazim na sledecu tehniku... aha shvatam ali prvo moram uzeti mac sa zida, Kawamatsu uzima mac sa zida te onda nastavlja citati...aha...aha...aha shvatam, znaci pokusavam obloziti mac chiem, fokusiram chi bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla i onda pokusavam obloziti mac chiem.

#card100
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:36 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:41 am
uh znao sam da ce biti tesko obloziti mac chiem ali nisam odustao, hajde da pokusam ponovo,Kawamatsu ponovo pokusava obloziti mac chiem,fokusiram chi bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla i pokusavam obloziti mac chiem.

#card100
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:41 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:50 am
Uh bilo je tesko ali necu mnogo odugovlaciti nego cu odmah preci na sledecu tehniku,Kawamatsu cita sledecu tehniku...aha...aha...aha, mislim da sam shvatio, znaci u sustini pokusavam stezati moj chi dok ne dodje do eksplozije ali necu mnogo stezati chi da ne dodje do velike eksplozije da ne unistim dojo, znaci fokusiram chi bla bla bla. koncentrisem se bla bla bla bla i stezem moj chi dok ne dodje do eksplozije.

#card101
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 12:50 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:01 am
Oh uspeo sam, nekako sam znao da ce biti mala eksplozija ali necu mnogo odugovlaciti te prelazim na sledecu tehniku,Kawamatsu cita u sebi...aha...aha...aha shvatio sam,znaci pokusavam stvoriti tornada koja kruze oko mene,znaci fokusiram chi bla bla bla bla,koncentrisem se bla bla bla bla i pokusavam stvoriti tornada koja kruze oko mene.

#card102
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:01 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:07 am
Necu odustati, hajde pokusacu ponovo,Kawamatsu pokusava stvoriti tornada koja kruze oko njega,fokusiram chi bla bla bla bla,koncentrisem se bla bla bla bla i pokusavam stvoriti tornada koja kruze oko mene i stite me.

#card102
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:07 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:14 am
Oh uspeo sam i tu tehniku ova je bila teza od prethodne ali necu da trosim vreme na gluposti pa prelazim odmah na sledecu tehniku,Kawamatsu cita u sebi...aha...aha...aha shvatio sam, znaci u sustini stvaram vetrovitog zmaja, pa pokusacu, fokusiram chi bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla i pokusavam stvoriti vetrovitog zmaja.

#card103
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:14 am
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 1:18 am
Oh uspeo sam ali mislim da je za danas dosta naucio sam dosta tehnika, e da zamalo da zaboravim da vratim mac na zid e tako, sada krecem ka vratima dajoa ali prvo se pozdravljam sa svima u dojou i izlazim iz dojoa i krecem ka mojoj kuci.
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 7:28 pm
Ah konacno sam stigao u dojo, prvo cu se pozdraviti sa svima u dojou koji treniraju borilacke vestine,Kawamatsu se pozdravio sa svima u dojou te otisao dole niz stepenice u sobu da trenira nove tehnike,Kawamatsu uzima knjigu sa elementom vetra i pocinje da cita novu tehniku,Kawamatsu cita u sebi(aha....aha...aha shvatio sam), u sustini stvram razoran vetar koji saljem prema lutci za vezbanje,znaci fokusiram chi bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla i pokusavam stvoriti razoran vetar koji saljem prema lutci za vezbanje.

#card104
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 7:28 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 7:35 pm
Oh uspeo sam da naucim ovu tehniku ali necu da odugovlacim te prelazim odmah na sledecu tehniku, Kawamatsu cita u sebi sledecu tehniku(aha...aha...aha shvatio sam), znaci u sustini trebam da stvorim krila od vetra, fokusiram chi bla bla bla bla, koncentrisem se bla bla bla bla i pokusavam stvoriti krila od vetra te pokusavam leteti, hajde hajde hajde.

#card105
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 7:35 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 QTSIXDf
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 7:41 pm
Ah ovo ce biti tesko za nauciti ali necu odustati zato sto nisam uspeo iz prve, znaci fokusiram chi bla bla bla bla bla bla,koncentrisem se bla bla bla bla bla bla i pokusavam stvoriti krila od vetra sa kojima cu leteti,Kawamatsu se moli u sebi da uspe nauci ovu tehniku(hajde hajde hajde uspi molim te).

#card105
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 7:41 pm
Član 'Kawamatsu' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 3 BQmMLii
Kawamatsu
Ronin
Ronin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Ned Jan 24, 2021 9:17 pm
Ah naucio sam dosta tehnika za danas, moram da zurim kuci da spavam necu da trosim vreme na gluposti, nakon tih reci Kawamatsu izlazi iz dojoa i krece punom brzinom prema kuci da bi se odmorio od treniranja tehnika.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:12 pm
Stigao sam u Dojo, bilo je takodje mnogo novih ljudi koji su tu trenirali ali moj privatni dojo je naravno uvek slobodan pa sam se uputio prema njemu. Kada sam usao video sam da jedna zena cisti. Sacekao sam da ocisti iako je ona htela da izadje ranije, nisam hteo da smetam u njenom poslu. Nakon sto je izasla seo sam za stocic u klececem polozaju i rasirio skrol. Poceo sam da ga citam , ovo kao da sam samo ja mogao da citam. Kao da je misteriozno znanje samo ulazilo u mene.

#card90
Sponsored content
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 3 Empty Re: Dojo Akatsuki

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu