Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Dojo Akatsuki

Ned Jan 17, 2021 1:09 am
First topic message reminder :



#card487

Mesto za treniranje tehnika. Ovo mesto drže vešti borci koju poštuju svačiju želju da nauče sve o borbi. Time je trening besplatan.

WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:12 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 BQmMLii
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:14 pm
Citao sam i sve kao da mi je samo ulazilo, da se urezivalo u moj mozak. Toliko jednostavno mi bi da manipulisem vetrom. Ispruzio sam prst u pravcu lutke za treniranje i pokusao da napravim vetroviti metak nakon samo jednog citanja o toj tehnici. Metak je izleteo i pogodio lutku direktno u glavu.

#card91
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:14 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 BQmMLii
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:37 pm
Bio sam zadivljen ovim, osecao sam se tako mocno kao da postajem vrhovni majstor elemenata. Moć koju sam trenutno osetio bila je nezamisliva. Nastavio sam da čitam i osećao sam se kao da letim u oblacima na vetru koji ja kontrolišem i manurvisem. Par trenutaka kasnije sam zaklopio oci i idalje sam mogao da citam sta pise u skrolu.

#card92
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:37 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 BQmMLii
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:39 pm
Mogao sam zamisliti kako oko mene sece vetar poput ostrih ostrica maca kako seku bambusovo drvo. Odjednom sam hteo da probam poslati ostricu vetra pa se okrenuh i mahom ruke saljem precizan talas vetar koji je lutki odsekao glavu. Bio sam zadivljen sam sobom. Izgleda da ovaj skrol jednostavno salje znanje o tehnikama. To je bila ogromna misterija za mene ali se nisam zalio.

#card93
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:39 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 BQmMLii
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:47 pm
Nastavio sam da citam svitak , cak vise se nisam ni obazirao toliko na citanje jer su reci same ulazile u glavu. Kao da sam vec sve znao pa sada samo ponavljam. Zbunjen sam idalje ali mi nije smetalo. Imao sam malu dozu straha da li je ovo dobro mozda mi se nesto kasnije lose desi ali ta misao je izasla iz glave brzo jer mi trening bio prioritet.

#card94
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Pet Jan 29, 2021 2:47 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 BQmMLii
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Čet Feb 04, 2021 2:09 pm
Nakon dugog treninga odlucio sam da odem malo u setnju van svog grada. Umio sam se vodom i obrisao jednim peskirom nakon cega sam pojeo parce hleba kako bih dobio malo energije. Desetak minuta sam odmarao a zatim ustao i uputio se prema izlazu iz dojoa pa do ulica. Pozdravio sam ljude koji su tu bili i onda izasao kroz vrata.
Itachi
Lord
Lord
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Čet Feb 11, 2021 2:42 pm
Stigao sam ovde i po ulasku sam se javio ljudima koji su tu vec bili. Nakon par trenutaka sam otisao do svoje sale koja je bila prazna kao i obicno. Tu sam uzeo da citam neki svitak u kome je bilo napisano nesto jako cudno. U pitanju je bio neki pecat. Izgleda da mi se istrazivanje rusevina isplatilo ovaj put. Izveo sam sve sto je pisalo u svitku a potom pritisnuo rukom na moj stomak.

#card710

Nakon toga se formirao pecat na mom stomaku. Osecao sam se kao da mogu uvek osloboditi prikrivenu moc koja tu lezi. Nakon toga sam krenuo da treniram tehnike.

#card41
#card42
#card43

chi 1000-600=400
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Čet Feb 11, 2021 2:42 pm
Član 'Itachi' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 BQmMLii
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Sub Feb 13, 2021 8:28 pm
Rafaelo otvara vrata dojoa i vidi neke ljude koji treniraju ali on ih ignorise i islred njega su dvoje vrata leva i desna.Rafaelo je video da je leva prostorija prazna pa je usao u nju,tu su stojalr neke svece i beke knjige za ucenje tehnika.

Rafaelo uzima knjigu sa elementom vatre i krece da je uci... Mislim da sam shvatio ovo probacu da ispalim iz ruke male vatrene lopte i tako da upalim one svece tamo.

#card34
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Sub Feb 13, 2021 8:28 pm
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 QTSIXDf
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Sub Feb 13, 2021 8:32 pm
Uff brate nisu se upalile mislio sam da cu uspeti hajde da probam ponovo nadam se da ce uspeti.Rafaelo govori u sebi(hajde molim te da uspe ovo mi je prva tehnika ne bih voleo da mi neuspe

#card34
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Sub Feb 13, 2021 8:32 pm
Član 'Rafaelo' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Dojo Akatsuki - Page 4 QTSIXDf
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Sub Feb 13, 2021 8:37 pm
Toooo naucio sam jee hvala ti boze.Odoh ja iz dojoa bilo je dosta za danas sutra cu ponovo da dodjem pa cu da naucim novu tehniku.Rafaelo izlazi iz dojoa prolazi pored onih ljudi i kada je izasao rekao je u sebi(tooooo napokon moja prva tehnikaaa jejj).
Sponsored content
Level: 10

Dojo Akatsuki - Page 4 Empty Re: Dojo Akatsuki

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu