Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Ulice Siromašnih

Ned Dec 06, 2020 7:44 pm
First topic message reminder :

Ulice Siromašnih - Page 6 B300ef8dacc12b242a8dcdafd6ed44b8


Često na glavnim ulicama stvara pometnju ako se nađe neko iz siromašnog sloja te se vrhovna vlast smilovala i izgradila ulice sa minimalnim budžetom za najniže slojeve društva. Ove ulice su najmanje održavane, one su takođe izolovane od ostatka grada tako da ne možete izaći odavde bez nekog specijalnog razloga. Na ovaj način vrhovna vlast čuva grad od prljanja. U ovim ulicama ne postoji nijedan lokal u kome se može sesti, sve su samo tezge koje stoje ispred malih objekata koji su prekriveni nekim platnom pa liči na šator. Ovde takođe lutaju razni osuđenici za zločine i slično. Ovim ulicama patroliraju stražari u grupama, neki patroliraju po zidinama oko ovog izolovanog mesta.

Vergil
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 17, 2021 11:32 pm
Da li me to indirektno pozivate na romantican sastanak Sakura?Ne prilici bas vasem vojnom licu,zar sam vam se toliko svideo na prvi pogled?(Nasali se Vergil),salu na stranu ja sam Kitsune(Vergil je nastavljao lagati radi bezbednosti i svog misterioznog karaktera)drago mi je da sam vas upoznao,da volim zvezde dolazim iz jednog mesta gde se zvezde vrlo ozbiljno shvataju tako da su bas onako misticne i interesantne za proucavanje.Mozemo ici gde god zelite taman da mi objasnite malo vise o ovim ulicama i da se ispricamo malo usput,bice mi drago da pravim drustvo tako lepoj dami,nadam se da prihvatate kompliment.


Vergil:Nadam se da nece biti neka zamka mada ne verujem izgleda previse dobre duse da bi tako nesto uradila,mada kako ono kazu,"pazi se kome verujes jednom je i djavo bio andjeo"...(pomislio je u sebi)
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 17, 2021 11:56 pm
Dok je slušala novog poznanika nasmejela se njegovoj šali.

"Moram da priznam da mi je drago da ste dobre volje pa se šalite. I meni ovako popravite veče i na tome Vam se zahvaljujem. Ali, pravo da Vam kažem, ne volim da sam sa nekim na Vi a da prijateljski pričamo pa ću Vas, uz vaše dopuštenje, oslovljavati sa ti."

Čim je čula da i Kitsune voli zvezde oduševljeno se osmehnula te mu rekla:

"I meni je drago Kitsune. Ja sam od malena razvila veliku ljubav prema zvezdama. One za mene predstavljaju dom znaš? Kao mala pronašla sam svoju zvezdu koju volim i gledam i dan danas. Sve se menja ljudi, mesto, okolina, ali zvezde su za mene uvek ostale iste. One predstavljaju moj dom. Imaš li ti zvezdu koju voliš zvati svojom?"

Dok je to izgovarala odlučila je da nastavi da se šeta ulicama sa Kitsunom.

"Nemaš ovde nešto puno mesta za šetnju. Imaš malo dalje krčmu i park ali nema ovde nekih velikih atrakcija znaš... Nisam nikada viđala ovde ulične svirače ili neku drugu vrstu zabave u kojoj bi mogli uživati stanovnici ovog grada. Nekada su ove ulice za mene bile veoma tmurne a verujem da su i tebi. Prosto, ove ulice će nekada i tebi biti ispunjene nekim lepim situacijama pa ti neće više biti strane veruj mi.."

Reče to te pogled opet prebaci na zvezde.
Vergil
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 18, 2021 12:22 am
Vazi Sakura obracacu ti se sa ti,ipak si ti mlada ne bih ni ja voleo da mi persiraju ali to je moja edukacija i deo moje licnosti sta god da ti smeta u vezi mene ti mi reci i ispostovacu tvoju zelju jer znam da budem vrlo direktan ali volim tako da kazem sve u lice sta mislim,dakle pitas me koja je moja zvezda?...Reci cu ti samo da je u pitanju Persej,najsjajnija zvezda Mirfak-a a ona je eklipsna promenljiva zvezda,takodje imam jos jednu zvezdu,da to je moguce ako se pitas makar za mene...ne mogu ti sad pricati zasto ali eto imam te 2 kostelacije,druga zvezda je Capricornus i one deluju na moju auru konstantno pored toga sto su moje zvezde vodilje.
Nadam se da cu pronaci nesto zanimljivo ovde kao sto si rekla posto za sada nema zive duse,hajmo jos malo setati pa cemo videti gde da odemo posle ako se ti slazes naravno.Daj ti meni odgovori na pitanje,sta mislis da li postoji zivot posle smrti i da li postoji raj,pakao i misticna stvorenja iz ova 2 mesta?


(Vergil je naravno to upitao posto je on bio u oba mesta ali vise u pakao gde je provodio najvise vremena bijuci se sa demonima i raznim stvorenjima a da ne spomenem to sto je sin demona Sparde i majke Eve smrtnice,u sustini on je polu demon/covek ili Nephilim deca palih andjela kako ih nazivaju stare knjige)
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 18, 2021 12:47 am
Celo vreme je zamišljeno posmatrala zvezde ali je u isto vreme bila uključena u razgovor. Ipak, njena odsutnost ju je koštala te se saplela o jedan kamen dok su se šetali. Nespretno je ustala te se nekako postiđeno zamislila i rekla:

"Izvini zbog moje nespretnosti. Kao mala sam uvek bila smotano dete. Iskreno se nadam da više ne misliš da sam neki opasan vojnik koji je došao da te privede ili nešto tome slično. Prosto, ja u svima vidim dobro a neki veruju da je to moja velika mana. Pre nekoliko nedelja sam pričala sa jednom osobom najnormalnije i iskreno, mislila sam da sklapamo sjajno prijateljstvo dok nije pobegao iz države. Izgleda da nije sve onako kako se čini zar nisam u pravu?"

Kada je to rekla shvatila je da mu nije odgovorila na pitanje pa je promislila i odgovorila:

"Iskreno, nikada nisam razmišljala na tu temu. Mislim da postoji mogućnost da postoji nešto takvo. Ja verujem u priču koju nosi moja zvezda a sudeći da je i ona povezana sa takvim stvarima bilo bi logično da i ja verujem u nešto takvo. Veruješ li ti u nešto takvo? Zanima me da li sam se srela sa istomišljenikom. Koliko se sećam ti si jedina osoba koja se razume u zvezde koju sam upoznala. "

Kada je to rekla setila se svoje sestre sa kojom je obožavala da gleda u zvezde. Svako sećanje na neki takav trenutak naterao bi je na suze. Niz lice je krenula da joj se sliva slana tečnost. Za kratko vreme su po podu padale kapljice njenih suza. Obrisala ih je te pogledala u Kitsunu te ga upitala:

"Imaš li ti brata ili sestru? Ako imaš, gde je sad? Da li ti nedostaje?"
Vergil
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 18, 2021 1:36 am
Dok su Vergil i Sakura pricali,ona se saplela i pala na pod,kad je ustala izvinula se na saprljtljavosti te je Vergil rekao:

"za sta se izvinjavas?! Jesi li dobro?"

Vergil je prisao Sakuri i pitao je da li sve u redu?

Mogu ti reci da si veoma dobra osoba i emotivna znam citati ljude,pricam po iskustvu ne moj brinuti za tu osobu ako te je napustila nije te ni zasluzila,sto se tice teme za sledeci zivot mogu ti samo reci da postoji al ne pitaj me kako to znam ne smem ti reci,u sledecem zivotu videces svoje voljene Sakura,ne brini...Ja imam samo jednog brata i nisam bas u dobrim odnosima sa njim.

Sakura ga gleda sa suznim ocima dok slusa Vergilov monolog
Ulice Siromašnih - Page 6 Hqdefa10

Vergil je primetio da place jer je nemoguce izbeci to i nije je nista pitao samo joj je prisao,zagrlio,pogledao u oci i dok su onako bili bliski rekao joj da ne brine ni zasta,da ce biti sve u redu neka samo veruje u sebe,Vergil joj prisao blize...i.. poljubac se desio,nakon toga...

Izvini Sakura,stvarno nisam imao nameru al su me emocije ponele...ehm...izvini ali moram da idem sada,ceka me dug dan sutra moram nesto da zavrsavam,mozda je ovo cak i zbogom...
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 18, 2021 1:52 am
Dok je plakala Kitsune joj ie prišao i poljubio ju je. Sakura ga je odmah odgurnula i upitno i besno pogledala.

"Da li si ti normalan? To što sam bila fina prema tebi ne znači da sam zaljubljena već da sam takva. Kako si mogao to da mi uradiš? Da li si pomislio da se meni sviđa neko drugi?"

Kada je to rekla okrenula se i krenula da trči sa suzama u očima. Bila je razočarana jer se tome zaista nije nadala. Takođe, nekako se osećala loše jer ju je poljubio neko dok su se njoj po mislima lutala potpuno druga osoba. Brzo je istrčala iz ulica...
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 2:12 am
Nagito i Sakura su ulazili u ulice gde je sve počelo. Kada je zakoračila u njih odmah se osetila nekako drugačije. Bilo joj je drago što je ponovo u ovim ulicama sa Nagitom. Pogledala je u njihove isprepletane prste dok je on govorio.

"Uvek ću biti uz tebe šta god da se desi."


Rekla je te mu se široko osmehnula i otisnula sitan poljubac na njegove usne. Bila je mnogo srećna uz njega. Nikada nije zamišljala da će se nešto ovako dogoditi i da ona može ikada biti srećna. Pogledala je ka Nagitu dok joj se na licu nalazio setni osmeh.

"Sećaš li se kada je sve počelo? Baš u ovoj ulici sam prišla tebi i Kawamatsuu. Teško mi je da poverujem kako smo uspeli da iz potpunih stranaca pređemo u osobe kojima najviše verujemo. Hvala ti Nagito. Da te nisam srela ne verujem da bih ikada spoznala pravu sreću."

U glasu joj se čula nostalgija dok je pogledom lutla po svakom ćošku u kom su imali makar i najmanje sećanje.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 2:19 am
Ušli su na te famozne ulice gde je sve počelo. Dok je držao ruku Sakure kroz njegovo telo prođoše talas nostalgije a zatim i talas topline. Umirujuće reči Sakure činile su ga srećnim. Nije i dalje mogao toliko da veruje da od svih njegovih planova desi se ono što i nije planirao. Navikao je da sve planira ali na sreću uglavnom. Valjda je ovo suđeno još one noći kada je prihvatio da i njegova zvezda bude Orion. Dao je Sakuri poljubac pre nego što su nastavili da tumaraju dalje ulicama.

Mislim da isto.. ne... ubeđen sam da isto važi i za moju očajnu malenkost. Verujem da nisam tebe upoznao zaista ne bih osetio EKSPLOZIJU sreće. Takođe.. ne planiram da te napuštam, uvek ću biti tu.. kad god mogu..

Odjednom dolaze do one zabačene ulice gde je Nagito obitavao ceo svoj život na ulicama. Stao je tu i pogledao u smeru gde su on i Sakura prvi put bili sedeli zajedno.

Sećaš li se ovog mesta?

Rekao je sa osmehom na licu.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 2:41 am
Sakura je uživala u celoj nostalgiji sa Nagitom. Svaki cošak tih mračnih ulica bio je osvetljen nekim sećanjem. Čvrsto je stezala Nagitovu ruku dok je u sebi razmisljala koliko je ona zapravo imala sreće tog sumornog dana. Cula je njegov topao glas i uz osmeh rekla:

"Naravno da se sećam. Sećam se svakog momenta. Par puta sam dolazila ovde sama kako bih bila sigurna da su sećanja ostala ista kao što su bila kada sam ih ostavila. "

Nastavili si šetnju i naišli na njihovu klupu.

"Da li ti ovo mesto izgleda poznato Nagito?"

Reče te izvuče svoju ruku iz Nagitove i potrča da sedne na klupu.
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 2:47 am
Šetajući sa Sakurom dolaze do tog mesta gde se mnogo desilo. U neposrednoj blizini se takođe razneo ali ovo je ta klupa gde su ona i on pričali i dogovorili se da dele zvezdu. Mnogo sećanja mu je prolazilo kroz glavu, behu lepa vremena ali drago mu je što ga je budućnost dovela ovde gde je sad. Bio je srećan. Stegnuo joj ruku te rekao.

Hahaha, naravno da se sećam i ovog mesta. Hajdemo da sednemo baš tu.

Kroz glavu mu u trenutku prođe figura neslavnog Kawamatsua kome je dao ćebe i još uvek ga nije vratio, mada nije ga ni video od tog dana. Misli je vratio na Sakuru opet i gledao ju je. Gubio se u njenim očima povremeno ali uživao je u tome svemu. Svestan je bio da će sve ove lepe momente prekinuti neki rat, ili poziv, ili misija, ili Honda. Ako bude bio General Honda bilo bi jako smešno baš na ovom mestu da se to desi. U glavi se smejao jer je napravio scenario šta bi se desilo. Samo Tien fali ovde.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 9:52 pm
Čim su seli na klupu Sakura se pribi uz Nagita. Kroz misli joj prođe neki strah. Pomislila je da bi se u svakom trenutku mogao pojaviti neko ko će prekinuti njihovo uživanje. Gledala je u njegove prelepe oči koje su imale neki poseban sjaj. Kroz maglu se prisetila njihovog razovora o zvezdama baš na toj klupi.

"Šta misliš Nagito..da li bi nas dvoje bili zajedno da nisi pristao da delimo zvezdu?"

Pogledala je ka nebu ali zbog svetlosti dana nije uspela da vidi Oriona već razigrane oblake koji plutaju po svetlom nebu. Oslonila je glavu na Nagitovo rame i uživala u tišini koja je prevladavala ovim ulicama. Tada se setila onog mučnog događaja kada je Nagito napravio eksploziju u parku. Setila se svih prolivenih suza zbog straha da ga je izgubila. Koliko je to bilo bolno tada dok sada sedi na klupi naslonjena na njegovo rame. Pogled prebaci ka Nagitu te ga molećivo pogleda.

"Možeš li da mi obećaš nešto?"

Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 11:16 pm
Zaseli su na klupu i grlili se. Sakura je bila uz Nagita svo vreme a on ju nije puštao ni trenutak. Postavila je jako blesavo pitanje. Nagito ju je pogledao pravo u oči a zatim poljubio u čelo. Taj poljubac je trajao duže malo nakon čega je prislonio njegovo čelo na njeno i gledajući je u oči progovori.

Bio bih, čak i da je nisi spominjala.

Nije mnogo pričao već ju je zagrlio jače te prislonio se opet na nju. Potom je pitala da li bi on mogao da joj obeća nešto. Tu Nagito malo zbunjeno upita.

Šta tačno? Zavisi...
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Jan 23, 2021 11:42 pm
Dok su sedeli zajedno zagrljeni Sakura se topila u Nagitovom zagrljaju. Dok je Nagito govorio Sakuri je srce zaigralo. Bila je srećna pored njega. Čim je čula njegov odgovor poljubila ga je u obraz te mu čvrsto stegla ruku. Dok su tako sedeli primetila je da ga je zbunila pitanjem pa je rešila da mu razjasni.

"Molim te, brini se malo za sebe... Sećaš se onog puta kada si se usprotivio Hondi u parku? Na sekund sam mislila da te nikada.... Samo nemoj to da radiš. Razumem da nas to što smo vojnici dovodi u rizik ali se bar potrudi da nađeš opciju gde bi ti preživeo... Šta god da se desi tebi dešava se i meni samo dva puta gore."

Rekla je to te ga čvrsto zagrlila. Dok su sedeli tako u tišini nasmejano je pomislila

(Koliko je ovde lepo i mirno.... Drago mi je što sve mogu da podelim sa njim. Čak i tišinu...)
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 12:08 am
Uživao je u toploti koju je delio sa Sakurom, taj zagrljaj mu je jako prijao i nije hteo iz njega, osećao se bezbedno. Znao ja ako taj zagrljaj samo nestane njegov omiljeni očaj će se vratiti u njegovo srce. No sada je mogao samo da svaki trenutak uživao dok traje. Ona je tražila od njega da obeća nešto jako teško, što nije do njega da li može da ispuni pa je rekao gledajući je ozbiljnim pogledom.

Mogu da obećam da ću se čuvati ali... ako dođe situacija gde mogu da biram da žrtvujem sebe zarad tebe.. siguran sam da ću se žrtvovati. Važnija si mi od samog mene, ti si puna nade, ja nisam, svu nadu koju dobijam dobijam je od tebe. Ako ikad bude da mi se nešto desilo, ne tuguj. Pogledaj u nebesa prema Orionu i mahaću, gledaću i čuvaću te iz tog pravca.

To je rekao i zagrlio ju je.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 1:26 am
Sedeli su tako zagrljeni satima. Sakura ga je pažljivo slušala i bila je donekle srećna. Ipak, bila je svesna jedne jedine opcije. Ona nikada nije bila preterano srećna. Svaki lažni osmeh ju je boleo kao jedna nova rana. Samo što je svaka bila sve dublja i dublja. Iza njenog nasmejanog lica krilo se mnoštvo depresivnih noći za koje je samo ona znala. Iza zelenih očiju krile su se mnoge suze koje niko nije video. Znala je da plače pred ljudima ali ne uvek. To bi se desilo samo kada ne bi mogla da se kontroliše. Tek pored Nagita uspela je da spozna pravu sreću koju je godinama čekala. Tek je sa Nagitom bezbrižno trčala popud deteta. Tek je pred njim pokazala stranu uplakanog deteta koje se boji. Pred njim je uspela da razruši zidine koje je godinama gradila. Postavila mu je to pitanje samo iz razloga jer je želela da neće nikada odustati. Niie bila presrećna jer je bila svesna da joj bez Nagita ni ovaj svet ne vredi. Postao bi bleda ljuštura njihovih sećanja. Prosto, bez Nagita ne bi bilo ni nje. Bilo joj je pomalo čudno kako je uspeo da joj se toliko uvuče u srce. Nikada se nije nadala da će nekog voleti više od sebe. Uvek je bila sama. Sada, kada je osetila kako je to imati nekoga u teškim trenutcima nije mogla da se vrati na staro. Nije želela da Nagito shvati šta joj se mota po glavi pa je potvrdno klimnula glavom.

(Kada bi samo znao da neću dozvoliti sebi da dočekam da mi mašeš na mestu gde se nalazi Orion. Ali ti to ne smeš da znaš. Onda bi me sigurno odgovarao. Terao bi me da ti se zakunem da ću nastaviti dalje a ja to ne bih mogla...)

"Hvala ti Nagito... Razumem o čemu mi pričaš. Ni ja ne bih ni sekund razmišljala da dam svoj život za tebe. Previše mi značiš..."
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 1:40 am
Bio je u toploti Sakurinog zagrljaja već duže vreme, ni sekund se nije hteo odvojiti jer zna da će kad tad žaliti ako se odvoji. Zna da će ga dužnost kad tad stići i da možda neće uspeti da se vrati. Gledao je u njene blistave oči i video je iskrenu ljubav. Znao je da ako se njemu nešto desi Sakura će sebe kriviti i neće bol moći da podnese, Nagito se toga plašio ali je brzo skrenuo misli sa negativnih stvari. Samo ju je jače stisnuo u poljubio usne na par sekundi. Nagito je posle tog trenutka rekao.

Nikada nećeš biti u položaju da daš život za mene. Niti ću dozvoliti da ti nešto bude. Imaj to na umu.

Opet je pao glavom na nju opuštajući se. Razmišljao je o svojoj prošlosti i o tome kako nikada nije voleo na ovakav način. Obično je ta ljubav bila upućena prema prosipanju krvi i farbanju drveća istom, ili ljubav prema njegovim prijateljima koje više nema. Tu se malo potišteno spustio više na Sakurino telo opuštajući se sve više. Par trenutaka je tako bio ali je onda uzdigao glavu i pogledao ju je.

Šta kažeš da te povedem u jednu moju patrolu?
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 2:03 am
Gubljenje u tim očima i licu sjajnijem od svetlosnih zraka Sakuri je postala navika. Sunce je obasjavalo njegovo bledo lice i činilo ga još sjajnijim. Zbog tolike udubljenosti u proučavanje svakog milimetra njegovog lica, svako udubljenje ili crta na njegovom prelepom licu Sakuri nije bila strana. Želela je da ga savršeno upamti kako bi večno bio uz nju. Znala je da će sva toplota i sigurnost pa i osećaj sreće nestati ako sw bude odvojila od njega ali nije očajavala. Želela je da bude srećna. Da izvor njene sreće bude iščekivanje njegovog ponovnog dolaska. Svaki njegov poljubac činio joj je veću želju za njim. Kada god bi čula njegov glas trudila bi se da upamti svaki ton i notu u njegovom glasu. Svaku njegovu reč. Znala je da ni on sam ne bi dozvolio da se žrtvuje zbog njega ali nikada ne bi mogla nastaviti nakon toga. Kako bi se opustila i odklonila loše misli, lepše se namestila u njegovom zagrljaju i tako udisala njegov miris. To bi je smirilo u bilo kojoj situaciji. Čim je čula njegov predlog radosno se osmehnula te rekla:

"Naravno. Ja trenutno ne želim da nas odvoji ništa. Zato ću sigurno poći sa tobom. Patroliranje je dobar izgovor zašto šetamo zajedno. "
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 2:10 am
Mogao je da oseti kako su mu se noge ukočile od ovolikog sedenja. Znao je da mora polako ustati i da krene na patrolu. Usrećila ga je vest da će i Sakura ići sa njim, možda to ne bi smeo da radi ali otkud on zna. Dobro ju je stisnuo u svoj zagrljaj te podigao u naručje opet. Tu se smeškao i toplim rečima rekao.

Ovako smem da te nosim do izlaska iz ulica, posle toga ću samo moći za ruku da te držim.

Nasmešio se i zažmureo nakrivivši glavu u trenutku. Posle toga se umalo spotakao na jedno parče drveta koje je tu bilo. Uspeo je da održi ravnotežu ali da ne bi ispalo kako je smotan odlučio je da cimne glavom i poljubi Sakuru. Nakon toga je nastavio da se šeta sa njom u naručju.

Nemaš brige da znaš, primetio sam da mi svi salutiraju valjda sam visok čin tako da verovatno mogu da te povedem sa sobom. Ako izbije borba stani iza mene malo udaljeno važi?

Nije užurban bio dok je hodao, trudio se da se ne spotakne opet kao što to ume na ovim ulicama da uradi.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 2:48 am
Skakanje popud deteta prelazilo je u Sakurinu naviku pored Nagita. Skakutala bi od uzbuđenja uz poneki osmeh. Ipak, Nagito je imao drugačije planove. Čim ju je podigao u naručje, refleksivno je stavila ruke oko njegovog vrata. Uživala je u svakom momentu sa njim. Dok ga je slušala malo je promislila pa mu rekla:

"Znam Nagito ali nisam sigurna da bi bilo pametno ni da me držiš za ruku. Ipak, kako bi to izgledalo iz perspektive drugih. Sigurno bi neko primetio i onda bi dolazila dobacivanja sa strane što ti svakako ne treba. Ako već želiš da znaš da sam uz tebe mogu da te držim za kraj jakne ili nešto tako. To će se manje primetiti."

Na trenutak se uplašila da se Nagito naljutio pa mu je otisnula kratak poljubac na usne.

"Nemoj da misliš da ne želim da me držiš za ruku. Samo se brinem za tvoj ugled."
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 9:04 pm
Joooj koliko je ovde jezivo,sve je prljavo i strokavo.Ovde je sve napusteno nema nikoga.Kada bih barem neko dosao da mi pravi drustvo ovde je jako,jako dosadno valjda ce imati nekog zivota ovde.Moglo bih uz nekoliko gradjana sve to da se sredi i bilo bi kao bombonica.
Vergil
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 9:17 pm
Posle onog dogadjaja sa Sakurom,Vergil je odlucio da se opet uputi mracnim ulicama,razisljao je da li je to bilo ok sto je uradio Sakuri i razmisljao je i razmisljao sve dok nije ugledao jednog cudnog lika nije imao telo ljudskog bica ali je imao istu strukturu kao covek,prisao mu je i pitao ga:

"Dobro vece gospodine da li ste novi ovde,kako ste zavrsili ovde sta trazite po ovim mracnim ulicama?"
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 10:02 pm
Uh hvala bogu napokon da ugledam nekoga u ovim mracnim ulicama.Ne znam ni ja kako sam zavrsio ovde,isao sam i isao i eto ali hvala bogu vi ste ovde dosli.Stvarno bih ti bio zahvalan ako bi hteo da mi pomognes da ove mracne ulice pretvorimo u nesto lepse.Jer je ovde stvarno sve strokavo i aljkavo.
Vergil
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 10:36 pm
"Polako druze treba vremena za to ako hoces da ulepsas ove ulice moras da krenes korak po korak mada ne vidim razlog zasto bi to radio sta imas ti od toga sta te vezuje za ove ulice jel si odrastao ovde pa sta,ja ti mogu pomoci malo nesto da sredis ali necu moci vise od toga jer ne planiram da ostajem dugo ovde,a ne bi ni ti trebao,ciljaj visoko druze ne moj se zadovoljavati ovim bednim zivotom podji sa mnom,nego...nisi mi odgovorio kako se ti zoves?Ja sam Vergil ali ne moj me tako zvati pred svima ovo sam samo tebi rekao i nikom drugom jer vidim u tebi jednu potencijalnu zverinu kao warrior-a i bices mi koristan u ostvarivanju svojih ciljevi kao sto bih i ja tebi bio a trebaju mi pomocnici tako da oboje dobijamo u ovom slucaju,znaci da ponovim pred drugima mi se obracaj kao Kitsune ne bih da kompromitujem svoj identitet jel to ok druze?"

I tako su se upoznali Vergil i Rafaelo,nije proslo mnogo vremena a da su se oni vec sprijatelji i razumeli onako na prvoj lopti,velika saradnja se ugleda na njih

"Nista hajmo sada da se prosetamo da se bolje upoznamo treba ce nam da znamo sto vise jedno o drugom a i ne bih da ostajem ovde vidis da nas ljudi gledaju cudno"

Ulice Siromašnih - Page 6 Ysz4bw10
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 24, 2021 11:56 pm
Okej je,inace ja sam Raffaelo i mislim da si upravu ne bi trebalo da se zadovoljavam ovim bednim zivotom ionako se vidi da nema nicega u njemu.Ako zelis mogli bi smo da budemo neki tim ako se slazes?I hajdemo mi odavde sto pre da nadjemo neko bolje skloniste i da zajedno ostvarujemo svoje ciljeve.I stvarno mislim da bi smo bili jak tim

Vergil
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 25, 2021 10:06 am
"Drago mi je Raffaelo ja sam Vergil,inace bicu ti kao mentor ako zelis mogu ti pomoci u dosta stvari kao na primer da budes bolji fighterr itd...bicu zamena splintera "hahaha"... a sto se tice za tim prerano je to jos moramo jos ti i ja nauciti dosta stvari da bih mogli da saradjujemo zajedno nismo dovoljno jaki jos uvek,znas kako ono kazu "only the strong survives" nema mesta za slabice ovde moramo biti najjaci od svih,hajmo sada u moje skladiste da mozemo jos vise na miru da caskamo i mogu ti pokazati moje vezbe za tehniku,snagu i preciznost"

*I tako su se polako Raffaelo i Vergil uputili ka njegovom domu polako
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 25, 2021 7:20 pm
Setao je lutajuci ovim ulicama gledajuci unaokolo. Jedva je odlucio da izgmize iz njegove jazbine u kojoj je obitavao vecinu svog vremena. Svojim bledim licem i tamnim ocima pogledao je u nebeski svod sa kojeg je sijalo obasjavajuce Sunce. Izgledalo je tako lepo konacno videti svetlost ovog tmurnog dana, tmurnog osecanja. Setao je trazeci nekog sa kim bi mogao da prica ali to tesko da se moglo naci ovde jer su svi bili uplaseni bilo kakvih kontakata. Dok je setao slucajno je zakacio ramenom jednu gospodju koja se odmah uplasila. Dante je odmah toplim recima rekao "Oprostite, nije namerno..." Njegov glas je bio poprilicno topao ali gospodja je odmah pobegla u strahu, nestala je u tamnini pasaza. *Eh... sta se ovo sve desava.. nakon tolike hibernacije sad me se svi plase..* Nastavio je setati ulicama pomalo tuzno.

Ulice Siromašnih - Page 6 37bf473bbc1bd0f517d80fd453e40384
Rafaelo
Hinin
Hinin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 25, 2021 7:49 pm
Pa da znas i treba mi pomoc da naucim nesto jer sam bas slab.Hajdemo u tvoje skladiste tamo mozemo da vezbamo i da se mnogo, mnogo bolje upoznamo.I treba da znamo mnogo vise jedan o drugom ako zelimo u buducnosti da budemo tim.I ako da bog mogli bi smo u buducnosti da imamo svoju drzavu.Ali pustimo mi sve, to mozemo ocekivati u malo daljoj buducnosti.Inace cime se ti bavis i odakle ti ovoliko skloniste.




Tako su Virgil i Raffaelo razgovarali i bolje se upoznavali.
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 25, 2021 8:34 pm
Išao je ulicom gledajući prazne poglede ljudi iz najsiromašnijeg sloja. Malo se gadio ovog kraja, bio je tako prljav i ispunjen tugom. Srceparajući prizori su ostali urezani zauvijek u ovom predjelu grada, i naravno, urezivaće se još mnogo godina. Rimuru nije imao u planu da gleda takve situacije još dugo. Šetao je ulicama razmišljajući o budućnosti ostavljajući prošlost za sobom.


Poslednji izmenio Rimuru dana Uto Jan 26, 2021 4:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Jan 25, 2021 8:53 pm
Dok je setao pravolinijski ovim ulicama razmisljajuci o lancu postupaka koje bi trebao da preduzme kako bi se izbavio odavde ramenom kaci neku osobu. Odmah je podigao glavu i ruke dok se smesio i govorio "Ups, moja greska oprosti." Nije hteo da pravi problem po ovim ulicama zato se malo udaljio i gledao u osobu sa kojom se sudario. Nadao se da ce il popricati sa njim il samo otici ali vise se nadao na socijalizovanje.
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 5:20 pm
Šetao je tmurnim ulicama dok mu je glava letjela u oblacima. Odjednom ga je neko trznuo. Iznenadio se i pogledao. Bio je to krupan momak. Rimurua trenutno nije zanimalo da li je jači od njega, želio je da skupi saveznike. Obratio mu se normalnim tonom.

Opušteno, nema veze.

Lagano se nasmijao i odlučio da se pretstavi.

Ja sam Rimuru. Znam da te pitam iznenada, ali želim da upoznam nove ljude... Pa ako ako nemaš ništa protiv, možemo da prošetamo.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 5:34 pm
Iznenadio se nakon reakcije potpunog neznanca ispred njega. Ocekivao je da ce samo otici ko ona gospodja ali nije, predstavio se sto je ucinio i Dante. Smeskajuci se izneo je "Moje ime je Dante, drago mi je. Divno imamo isti cilj i ja zelim upoznati nove ljude. Za setnju sam" Nakon tih reci je cekao da vidi kuda ce Rimuru krenuti. U njegovom srcu se krilo uzbudjenje od upoznavanja novog lika.
Sponsored content
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 6 Empty Re: Ulice Siromašnih

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu