Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Ulice Siromašnih

Ned Dec 06, 2020 7:44 pm
First topic message reminder :

Ulice Siromašnih - Page 7 B300ef8dacc12b242a8dcdafd6ed44b8


Često na glavnim ulicama stvara pometnju ako se nađe neko iz siromašnog sloja te se vrhovna vlast smilovala i izgradila ulice sa minimalnim budžetom za najniže slojeve društva. Ove ulice su najmanje održavane, one su takođe izolovane od ostatka grada tako da ne možete izaći odavde bez nekog specijalnog razloga. Na ovaj način vrhovna vlast čuva grad od prljanja. U ovim ulicama ne postoji nijedan lokal u kome se može sesti, sve su samo tezge koje stoje ispred malih objekata koji su prekriveni nekim platnom pa liči na šator. Ovde takođe lutaju razni osuđenici za zločine i slično. Ovim ulicama patroliraju stražari u grupama, neki patroliraju po zidinama oko ovog izolovanog mesta.

Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 5:44 pm
Rimuru je shvatio da je ovaj lik prijateljski nastrojen. Krenuo je gledajući u Dantea, očekivao je da ga prati.

Pa, Dante, zanimaju me tvoji ciljevi. Planirao sam da izadjem iz ovog smetlišta i predjem u ljepše krajeve.

Zastao je na par trenutaka, a zatim iznova krenuo da govori.

Želio bih da nadjem nekoga u koga mogu da se pouzdam kada se pridružim vojsci. Ne znam mnogo mladih ljudi ovdje, više sam samotnjak. Svi koje poznajem su, blago rečeno, kukavice. Činiš mi se kao neko jak i izdržljiv.

Izdahnuo je.

Možda previše pitam...
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 5:56 pm
Korakom je zapratio novoupoznalog prijatelja. Slusao je svaku njegovu rec dok se obazirao na male rusenive koje su bile na sve strane. Usput je otvoreno rekao sa kezom koji mu se razvlacio od uha do uha.

"Moji ciljevi? Zasigurno da na neki nacin napustim ovaj trulez ovde. Sebe vidim u vojsci zasigurno, moje borilacke sposobnosti treba da se iskoriste u najbolje svrhe. Hvala na komplimentu i ti mi se cinis kao dosta jak. Nego sta je to sto te je navelo na pomisao da se pridruzis vojsci?"

Zapitao ga je sa blagim zainteresovanjem u njegovim ocima dok je povremeno sklanjao kosu sa njegovih ociju zbog konstantnog "truckanja".
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 6:04 pm
Shvatio sam da ova zemlja treba mladu podršku i ja ću učiniti sve što mogu da bih došao do pozicije koja mi odgovara. Imam ambicije.

Gledao je u nebo razmišljajući o pljusku i hladnim vremenima. Nije mogao da ostaje tu, trebala mu je čista posteljina i topao obrok, ali znao je da mora da grize za takvo nešto.

Hajde da uđemo u vojsku zajedno i pokažemo tim jadnicima šta možemo.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 6:18 pm
Stavio je ruke u dzepove svog kaputa dok je setao uz svog verovatno prijatelja. Njegovo poverenje u druge bilo je dosta nisko ali sve do prve njihove greske verovace im kao lojalan pas, to je mozda bila njegova mana ali drugacije nije mogao steci saveznika makar bio lazan iako je mnogo veca greska i fatalnija primiti bodez u ledja od prijatelja. Klimnuo je glavom sa recima pune vere.

Verujem da ces ti te ambicije sigurno ispuniti, ostavi mesta i za mene hahaha (Zacerekao se). Ajde, dobre sam volje da to uradimo ali kako cemo to? Oni dolaze ovde retko da regrutuju? Mislis da cemo proci sa lakocom sta god nas cekalo kad izadjemo iz zidina?
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 7:04 pm
Ne brini se mnogo, imam poznanike koji su uspjeli. Osim toga, lakše će nam biti ako se budemo držali zajedno. Kada pređemo u ljepši dio grada, moraćemo naći još saveznika...

Rekao je zamišljeno i stavio ruke iza glave. Biće teško, znao je, ali nije želio da uliva nervozu ili strah u Dantea.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 10:22 pm
Ceprkao je po svojim pustim dzepovima u kome je imao samo jednu vrecicu i to je to. Ovo siromastvo ga je unistavalo ali nije mogao to da promeni, barem ne za sada. Ovaj novi prijatelj izgleda damu dobro dodje jer ima ljude vec u vojsci sto je super.

"Znaci znas neke koji su uspeli uci u vojsku? Mogu li nam oni pomoci?"

Postavio je pitanje dok je hodao uz njega.
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 10:38 pm
Nažalost, moraćemo to da zaslužimo. Ali dobro, vjerujem da mi to možemo.

Nasmijao se Rimuru, on je inače bio opušten i ponašao se prijatno. Nije volio da bude neraspoložen. Pogledao je Dantea u oči i progovorio.

Nadam se da me nećeš izdati. Očekujem te u svojoj brigadi kad postanem neko bitan.


Ulice Siromašnih - Page 7 654de96e2c701389e58a7ba7da2208eb
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 10:41 pm
Slusao je Rimarua koji je rekao ne tako ohrabrujuce reci. Spustio je glavu i uzdahnuo nakratko nakon cega je podigao istu i pogledao u Rimarua.

Verujem da mozemo. Naravno da te ne bih izdao. Takodje se nadam da ti mene neces izdati u nekom trenutku, verujem da cu ja biti bitniji od tebe.

Na poslednjoj reci se nasmejao.
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Jan 26, 2021 10:48 pm
Ulice Siromašnih - Page 7 95b1d08de5b303cb5ab80af7b08dbdc4

Rimuru se slatko nasmijao te pružio ruku Danteu.

Neću dozvoliti nikome da bude bolji od mene. Naravno, želim da se potrudimo obojica. Da, neka tako bude...

Rekao je to raspoloženim glasom i kroz smijeh. Djelovao mu je kao dobar čovjek i kao osoba od povjerenja.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sre Jan 27, 2021 1:31 pm
Ulice Siromašnih - Page 7 Tenor

Dante se nasmejao zajedno sa Rimuruom i prihvatio je njegovu ruku. Dobro ju je stegnuo kako bi pokazao neku vrstu muskosti u njemu. Potom nakon reci njegovog prijatelja rece.

Ko ce biti bolji samo buducnost zna, ali ja nisam bolji, ja sam najbolji.

Nakon tih reci se poceo malo smejati, nakon rukovanja vratio je svoju ruku u dzep i setao sa Rimuruom kuda god je on isao. Dok je pricao sa njim skoro da je zaboravio da tugu koja se nalazi oko njega.
Rimuru
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Čet Jan 28, 2021 3:58 pm
Sviđa mi se tvoje samopouzdanje. Biće nešto od tebe, nadam se.

Nasmijao se lagano i uputio ka središnjim djelovima siromašnog kraja. Pričali su opušteno i o raznim temama. Dante mu se svidio kao čovjek, nije djelovao iskvareno. Možda je ovo početak nekog dobrog prijateljstva.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Čet Jan 28, 2021 8:46 pm
Ino se šetala mračnim, hladnim i pustim ulicama. Povremeno bacajući pogled iza sebe kako bi bila sigurna u to da je niko ne prati... Sve oko nje bilo je nekako pomalo depresivno i mračno. Zaista se dugo šetala pokušavajući pronaći nekog sa kim bi mogla da porazgovara, ali kako je vreme odmicalo i kako nije naišla ni na jednu osobu polako je počinjala da gubi nadu.

"Koliko je mračno i sablasno u ovim ulicama.... Pitam se šta li Sakura sad radi, šta joj se desilo one noći?"

Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Čet Jan 28, 2021 10:50 pm
Sakura se razigrano šetkala ulicama. Uživala je u ovim ulicama koliko god da one sumorno izgledale spolja. Povremeno bi bacila pogled na prolaznike koji su je sa čuđenjem gledali. Nije bila uvređena jer je bila svesna da iz daleka izgleda kao dete u odelu vojnika. Dok je veselo prolazila ulicama ugledala je jednu lepu, visoku devojku plave kose. Malo je promislila ali je ubrzo shvatila da je nikada ranije nije ugledala. Polako joj je prilazila ali sa znatno ozbiljnijim hodom.

"Ko si ti? Nisam te viđala u ovim ulicama... "

Prišla joj je bliže te uspela da je pogleda u oči. U momentu ju je srce steglo ali nije shvatila razlog. Samo je shvatila da prepoznaje te oči.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pet Jan 29, 2021 12:09 am
Ino je i dalje šetala ulicama ali je već bila znatno umorna i sve više je gubila nadu da će ovde bilo koga sresti sa kim bi mogla da razgovara. Odjednom je čula neki ženski glas, kada se okrenula ugledala je prelepu rozokosu devojku u odelu vojnika i odlučila da joj priđe malo bliže iako je bila malo uplašena.



“Zdravo, ja sam Ino. Prvi put se nalazim u ovim ulicama... “



Celo to vreme gledala ju je sa određenom dozom straha i nepoverenja...
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pet Jan 29, 2021 6:39 pm
Što ju je više gledala to joj se više činila poznatom. Još uvek nije mogla da dokuči odakle je poznaje ali nije odustajala. Saslušala ju je te na momenat zanemala.

(Tako se zvala i....... Ma nije moguće..... To je sigurno slučajnost)

"Ja sam Sakura, drago mi je. Takođe, nemoj se brinuti, ja jesam vojnik ali sam poprilično detinjasta. Neću ti ništa učiniti samo želim da te upoznam. "

Rekla je te joj se prijateljski nasmejala. Po koji put bi bacila pogled na plavo nebo po kom su letele ptice. U jednom momentu joj se učinilo da je videla i onu malu plavu ptičicu kojoj je pomogla pre par nedelja.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pet Jan 29, 2021 11:14 pm
Približila se devojci i pogledala je u oči, bile su prelepe ali imala je osećaj kao da je negde videla iste. Kada joj se devojka predstavila osetila je kako ju je nešto steglo oko srca...


(Ova devojka mi deluje baš poznato, kao da sam je negde već videla... Možda bih trebala da je pitam, možda smo se zaista negde srele...)


“Ovaj....da se mi negde nismo srele?”

Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Jan 31, 2021 8:36 pm
Setao je sa Rimuruom i uzivao je u njegovom drustvu. Izgledao je kao odlican vodja od samog starta ali ipak Dante je teo da bude na vecem polozaju od njega, gledao ga je vec kao rivala. Nakon dugih setnji Dante u jednom momentu stade i rece Rimuru-u.

"Ovde cemo se razici, idem svojim poslom sada, nadam se skorijem vidjenju. Vidimo se!"

Posle tih reci mahnu rukom i uputi se prema kapiji. Nesto mu je bilo u glavi pa je hteo da proba.
Dante
Samurai
Samurai
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sre Feb 03, 2021 5:46 pm
Uputio se na ulicama ovog grada, bio je zaprepasten lepotom kakvu je video posle izvesnog vremena koje je proveo na ulicama siromaha. Ove ulice su vrhunske u odnosu na one na kojima je redovno bio. Divio se par momenata dok se nije osamario i nastavio dalje. U jednom trenutku mu za oci zapadne drveni znak na kojem je pisalo "Macan". Pocesao se po glavi pogledao unaokolo i onda usao unutra kroz vrata koja su zaskripala pri otvaranju.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Feb 06, 2021 4:20 pm
Gledavši njene oči polako se slamala iznutra. Ali njeno pitanje ju je probadalo sve dublje.... U tom momentu je bila potpuno pogubljena. Nije znala šta joj se događa. Ruke su joj se na momenat zatresle ali se ubrzo smirila. Duboko je uzdahnula te joj kratko i odsečno rekla:

"Ne... ne verujem."

Setila se da bi trebala da ide malo da vežba jer je poprilično ispala iz forme.

"Drago mi je da smo se upoznale Ino ali bih morala da pođem sada. Do sledećeg susreta."

Prijateljski se nasmeja te se okrete i krene polako. Čim se odmakla na licu je imala popriličan šok koji se trudila da prikirije.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Sub Feb 06, 2021 10:13 pm
Bila je prilično razočarana odgovorom koji je dobila od Sakure jer je duboko u sebi i dalje verovala da su se njih dve negde ranije srele. Njene oči su joj bile toliko poznate, imala je neki čudan osećaj koji se nije mogao opisati rečima.



“Bilo mi je drago da te upoznam Sakura, nadam se da ćemo se ponovo sresti.”



Gledala je Sakuru kako poloko odlazi i nestaje iz njenog vidokruga....Odlučila je da i ona polako krene i da još malo istraži ove ulice.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 2:46 pm
Dolazio je iz pravca glavne kapije , cesto bi prosao ovim ulicama kako nikad ne bi zaboravio ko je i odakle je , nekad bi ovde donosio hranu i delio siromasnima ali to bi radio pod okriljem noci kako ga niko ne bi prepoznao , to je u jednu ruku bilo protiv zakona jer se tako ohrabrivao siromasniji sloj ljudi , setavsi tako naisao je na plavokosu devojku koju do sada nije mogao da vidi ovde , zacudio se a onda prisao te upitao.

Dobar dan gospodjice , moje ime je Tien visi oficir ovog grada a vi ste ? Nisam upoznat sa vama , ko ste i odakle ste dosli ovde ? Kako jedna lepotica moze da zavrsi u hrpi smeca ? Zelis nesto da jedes ?

Upita je a onda saceka osgovor.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 3:23 pm
Kada je Sakura otišla Ino je nastavila da šeta i razgleda ove ulice.... Osećala se prilično usamljeno i tužno, razmišljala je gde može da ode i šta može da radi..... Odjednom se trže jer njene misli prekinu neki nepoznati muški glas... Kada se okrenula videla je visokog lika u uniformi koja je bila slična Sakurinoj, na trenutak je pomislila da se njih dvoje možda čak i poznaju.



Dobar dan, ja sam Ino. Nisam ranije bila u ovim ulicama. Paaa.... moja priča je prilično komplikovana, dolazim iz jednog sela po imenu Arakus ali tamo nisam bila jako dugo... Poznaješ li možda Sakuru?
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 3:36 pm
Izvadi svoj notes a onda pripisa sve sto je saznao o devojci , imao je naviku da belezi lica koji nemaju dokement ako bi se desilo da pobegnu lako bi indentifikao sve njih.

Drago mi je svakako , Sakuru ? Da , da poznajem je jako dobro bi mora da ste hako dobre prijateljice onda ?

Tien se pipnu za dzep a onda izvadi komad crne cokolade , to su oficiri dobijali ako bi opao secer prilikom misija , Tien nije imao priliku da je pojede jer je obavio jako brzo misiju a onda ispruzi ruku prema Ino te rece.


Izvoli , pocasti se.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 4:02 pm
Bilo joj je drago što je rekao da zna Sakuru, želela je da sazna nešto više o njoj kao i o ovom mestu.



Zapravo nju sam upoznala pre nekoliko sati šetajući se ovim ulicama, deluje kao vrlo fina osoba, imam osećaj kao da sam je negde ranije srela ali ne mogu da se setim... Odakle je ti poznaješ?



Tien ispruži ruku  prema Ino i pruži joj komad crne čokolade koji je Ino sa osmehom prihvatila a zatim mu se zahvalila.

Hvala ti.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 4:35 pm
Okrete se a onda ugleda jedan veci balvan oboren na zemlji , Tien pokaza rukom ka njemu a onda rece.


Podjimo da sednemo malo .

Napravi nekoliko koraka a onda rece.

Nakada davni na bas ovim ulicama sam upoznao Sakuru , ah da , stara vremena puna rada i truda za ovu zemlju , ali proslo je to vreme sada tezimo ka novim ciljevima , nisam je dugo video bas dugo ali ipak verujem da je dobro.

A onda dodje do panja te sede ostavivsi prostor da bi i Ino mogla sesti.

Izvoli sedi , kako ti se dopada cokolada ?
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 5:25 pm
Pažljivo je slušala Tiena dok je pričao i pažljivo je pratila svaki njegov pokret... Tien joj se činio kao zaista ljubazna osoba i bilo joj je drago da je srela nekog poput njega. Zatim pridje i sede pored njega jer je bila prilično izmorena od tolikog hodanja i više nije imala snage...



Čokolada je prelepa, hvala ti. Mogu li znati odakle si ti?
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 6:02 pm
Iz Kotoa , to jeste odavde , tu su rodjene moje tri generacije e sada ne znam ni sam kako su dosli na ovo mesto cuo sam da je moj ... tamo neki predak licno ucestvovou u izgradnji ovog grada , zapravo moja familija je vecno plecima drzala ovo kraljevstvo da ne posrne doslo je vreme i na mene na zalist ovo su mnogo teza vremena , ali da te ne davim oko toga , imam savet za tebe , sta mislis da se prikljucis vojsci dobar posao , redovna hrana , dojo za treniranje , smestaj i jos mnogo cega ? Ili si imala neke druge planove ?

Upita je Tien dok je gledao u Ino.

Izvini ako previse blebecem , ali ipak ne mogu da dozvolim da umres ovde.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 6:40 pm
Sva njena pažnja bila je usmerena ka Tienu, ali povremeno bi bacila pogled iza sebe kako bi bila sigurna da je niko ne prati.... Dok ga je slušala kako priča sve više je počinjao da joj se dopada kao osoba...



Hvala ti što brineš za mene.



Zastala je na par trenutaka jer je bila previše umorna, ali se trudila da to ne pokazuje, a zatim nastavila da priča.



Iskreno nisam baš puno razmišljala o svojoj budućnosti jer nije bilo ni prilike, nemam neke planove što se toga tiče ali mi se dopada tvoja ideja da se priključim vojsci.... Da li možda imaš neke obaveze? Nadam se da te ne zadržavam...
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 8:01 pm
Vojnici cesto imaju obaveze ali ne , nemam ih vise zavrsio sam moju misiju danas , sutra imam drugu ali nece biti previse teska sta bise odnosi se na obu koju sam danas radio samo da kazem malcice izmenjenog plana , verujem da nisi imala previse olanova ali ipak vojska je vojska tu si znatno izrazenija a i imala bi dosta novca , kako stojis sa novcem ?

Upita je smeskajuci se.

Ne treba da istanes vecno ovde znas , moram da brinem o mojim gradjanima i gradjankama.

Razvuce jos jednom osmeh od uha do uha posmatrajuci sarmantnu devojku.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 9:02 pm
Ovaj.....sa novcem nekako....ali da, zašto da ne. Lepo je što brineš, hvala ti.



Nasmeja se ljupko te malo zaćuta.

Nekoliko trenutaka je vladala neprijatna tišina koju ona odluči da prekine...



Znaš, volela bih da vas malo bolje upoznam.... Sakuru i tebe. Oboje ste vrlo fini i drago mi je što sam naišla na vas.



Na trenutak pogleda u nebo te se nasmeja i ponovo pogleda u Tiena.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 9:19 pm
Gurnu ruku u dzep te izvadi vrecicu sa novcem u vrecici bese 1.000 novcica , a onda je ispruzi prema Ino , nadao se da radi jedno dobro delo.

Ovde imas hiljadu novcica znam da nisu neke pare , ali tebi ce biti za sad dovoljno , nacices posao uveren sam u to a onda ce pare lagano poceti da dolaze , nadam se da ce ti koristiti iskreno jer prosto volim da pomazem , naravno kad god , sta god , gde god mozes da racunas na mene , Sakurini prijatelji su i moji prijatelji , ako ti zatreba neko oruzje , imam ga i previse , tako da sta god zelis resicemo .

Tien bese malo umoran ali ipak odlucio je da jos malo posedi sa Ino.

Drago mi je sto stices pozitivne dojmove o meni , imas jos nesto da me pitas ?
Sponsored content
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 7 Empty Re: Ulice Siromašnih

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu