Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Ulice Siromašnih

Ned Dec 06, 2020 7:44 pm
First topic message reminder :

Ulice Siromašnih - Page 8 B300ef8dacc12b242a8dcdafd6ed44b8


Često na glavnim ulicama stvara pometnju ako se nađe neko iz siromašnog sloja te se vrhovna vlast smilovala i izgradila ulice sa minimalnim budžetom za najniže slojeve društva. Ove ulice su najmanje održavane, one su takođe izolovane od ostatka grada tako da ne možete izaći odavde bez nekog specijalnog razloga. Na ovaj način vrhovna vlast čuva grad od prljanja. U ovim ulicama ne postoji nijedan lokal u kome se može sesti, sve su samo tezge koje stoje ispred malih objekata koji su prekriveni nekim platnom pa liči na šator. Ovde takođe lutaju razni osuđenici za zločine i slično. Ovim ulicama patroliraju stražari u grupama, neki patroliraju po zidinama oko ovog izolovanog mesta.

Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Ned Feb 07, 2021 11:40 pm
Ino je bila zbunjena, nije znala šta da radi i kako da postupi u ovom trenutku.... Bilo joj je glupo da tek tako uzme novac od nekog koga poznaje tako malo ali isto tako je znala da kod sebe nema puno novca... Mnogo toga joj se vrzmalo po glavi. Njenu zamišljenost prekinu Tien, prijateljski se osmehnula te rekla:

Hvala ti puno....ja zaista ne znam kako mogu da ti se zahvalim za ovo što si učinio za mene... Trenutno nemam drugog izbora osim da prihatim ovaj novac jer kod sebe nemam puno novca, ali ti obećavam da ću ti se nekako odužiti za ovo prvom prilikom...
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 6:20 am
Veruj mi , ne treba ti nista da vracas i da razmisljas o tome , drzava bi sama trebala da ti pomogne ali posto sam ja deo drzave pomocicu ti da se izbavis odavde . Sta mislis ? Ko bi mogao da ostavi jednu tako lepo devojku u ovom okruzenju ? Verujem niko ali danas su takve okolnosti.

Malo zastade pa rece gledajuci u Ino.

Novac dodje i ode, lako ga je posedovati i lako ga je trositi ako si na visem polozaju , ja sam za kratko vreme napredovao i ojacao tako ce biti i sa tobom ako nam se prikljucis , vidis tvoja i moja prijateljica Sakura je to vec uradila razumes ? I ona ce napredivati i postati snazna kad tad .

Noc je lagano padala i mogla se osetiti blaga promena temperature, zvezde su okitile nebo.

Plasis se da ostanes sama ovde ?
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 11:39 am
Noć je lagano krenula da pada, pogledala je ka nebu i videla je puno svetlucavih zvezda... Zvezde je podsetiše na detinjstvo i porodicu, kako je nekad sa svojom sestrom ležala i gledala u njih. Stalno ju je mučila misao šta se sa njom desilo onog dana, da li je uopšte živa.....misleći o tome oči joj se napuniše suzama ali nije dozvolila da one poteknu niz njeno lice. Pogled sa neba ponovo usmeri ka Tienu...Ni sama nije znala gde će da ide iako se plašila da ostane sama ovde ali nije želela da zadržava Tiena.



Ma..... ne brini za mene, snaći ću se ja već nekako, ne želim da te zadržavam ali hvala ti što brineš... Zaista nisam skoro upoznala nekog kao što si ti...
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 12:38 pm
Opusteno skroz , verujem da bi i ti meni pomogla da sam u takvoj situaciji , predpostavljam da si ljuta na drzavu ? I ja sam bio ljut mnogo , previse... ali to su sada prosla vremena poceo sam da radim za nju uskoro pokrecem i neki biznis pa ako zelis moglabi da budes deo njega , verovatno cu otvoriti cvecaru sta mislis o tome ? Volis cvece ?

Ljubazna je i pronicljiva , nadam se da ce dobro sluziti nasoj drzavi i da nece pobeci kao one kukavice , ali verujem da nije zla osoba.


Izvini ako previse blebecem ali dugo nisam pricao sa tako umiljatom osobom.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 6:31 pm
Ne, obećavam da ću ti se nekako odužiti prvom prilikom, ne mogu tek tako da zaboravim ovo što si učinio za mene. Paa... čak štaviše iskreno nisam ljuta na državu, ovde sam kako bih pronašla jednu osobu, nadam se da ću u tome i uspeti... Drago mi je zbog tebe... Zapravo ja obožavam cveće, proleće me je uvek radovalo baš zbog cveća. Zaista ne želim da ti kvarim planove i da ti budem na teretu.



Imala je osmeh na licu sve vreme, izgleda da joj je zaista prijalo njegovo društvo...
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 7:20 pm
Potapsa je lagano po ramenu a onda se osmehnu te rece.

Nisi mi opterecenje Ino , imam redovan posao veruj mi ne smes da se podcenjujes Ino ti si jedna posebna devojka , imas lepe oci , treba da se opustis i uzivas koliko za nekoliko dana , neces vise biti u takvoj situaciji obecavam ti , negi rekla si da trazis nekog ? Ako smem da znam koga ? Ja jedino trazim begunce iz sela.

Poce malo glasnije da se smeje , ali ipak nije htio previse ispitivati Ino jer joj izgleda nije bilo do odgovaranja ali Tienu se cinilo da joj prija njegovo druzenje.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 8:12 pm
Sve vreme dok je pričala sa Tienom imala je osmeh na licu, međutim čuvši njegovo poslednje pitanje njen osmeh odjednom nestade.... Osetila je kako je nešto steže oko srca i kako se njene oči polako pune suzama... Nije želela da to Tien primeti, samo je duboko uzdahnula i rekla:



Tražim svoju sestru koju nisam videla jako dugo, zapravo nisam je videla preko jedanaest godina... Ta priča je vrlo duga i komplikovana... Ne volim baš puno da pričam o tome ali nadam se da će biti prilike da ti je jednom ispričam.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Pon Feb 08, 2021 8:39 pm
Nisam znao , zao mi je ali ipak moras da nastavis ako je sestra , sestra nije bilo sta razumem te , i cenim trud koji ulazes oko toga svestan sam sta sve prolazis ja sam na zalost siroce , izgubio sam porodicu zauvek ali se trudim da ih nekako odrzim zivima bar u mojim mislima koliko toliko ali mi bas i ne ide toliko , kao mali sam ih cesto crtao , nekako to me ispunjavalu ali eto sve bude i sve prođe , inace sta mislis da pocnes da treniras nesto ? Borilacku vestinu ? Nemam predrasuda prema zenama ugledaj se na Sakuru .

Trudio se da Ino ne bude rob svojih misli i da ne bude suvise tuzna i zakljucana u sebi pa je menjao temu sa vremena na vreme kako bi odrzao balans.

Do pre nekoliko dana ovde sam vidjao dosta pasa lutalica izgleda da su odlutali dalje ..

Promumlja tiho dok se osvrtao oko sebe.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Feb 09, 2021 1:00 am
Stvarno mi je žao zbog tebe, izvini što sam te podsetila na to... Znam kako ti je, moji roditelji su mrtvi a sestru nisam videla jako dugo... Nadam se da je dobro i da ću uspeti da je pronađem...

Bila je prilično tužna zbog pomisli na svoju porodicu ali isto tako i zbog Tiena, nije znala da je i on izgubio porodicu i nije želela da ga podseća na to....

Zbog svega što mi se u prošlosti dešavalo nisam o tome puno razmišljala, ali zašto da ne...volela bih da se oprobam i u tome.  

Pogledala je u nebo koje je bilo puno zvezda te upita Tiena:

Da li voliš da gledaš zvezde? Ja sam kao mala obožavala da ih posmatram zajedno sa sestrom....
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Feb 09, 2021 10:25 am
Dosta je slicna Sakuri , pogotovo za Zvezde ? Hm .. nije moguce ali dobro , trebalo bi da budu makar malo slicne , nije to moguce.

Zvezde ? Pa onako cesto vise sam ih posmatrao kao mali , sad gledam vecinom sebe , mozda ti se cini da je to sebicno ali ipak moram sam sebi moram da budem prioritet jer eto videces ako nam se prikljucis kako je , ako mi verujes ovo mi je skoro pa prvi dan kako mogu da odmorim malo i posvetim se sebi , jos malo cu biti ovde pa odlazim u dojo imam dosta tehnika za izucavanje.

A onda pokaza prstom ka nebu gde se nalazila jedna odvojena zvezda te Tijen rece.

Vidis onu izdvojenu zvezdicu , to si ti , a ona malena grupica to smo mi , voleo bih kada bi nam se pridruzila.

Ponovo se nasmesi.
Ino
Peasent
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Feb 09, 2021 12:37 pm
Kao mala volela sam da posmatram zvezde zajedno sa sestrom ili da nam majka priča o njima... Obe smo imale svoju zvezdu. Nekako one mi daju osećaj sigurnosti i ispunjenosti. Kad god pogledam u njih setim se svoje porodice. I ja bih volela, želim da steknem nove prijatelje. Izvini ako sam se previše raspričala, nadam se da te ne zadržavam. Znaš..... u prošlosti nisam baš imala mogućnosti da se družim sa puno ljudi.... osećala sam se vrlo usamljeno sve dok nisam naišla na Sakuru i tebe.....


Pogleda u njega te se osmehnu.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Uto Feb 09, 2021 1:50 pm
Jako tuzna prica i zao mi je nemoj da budes tuzna Ino , veruj mi nacices ono sto trazis ubrzo , znam to ... a onda ces doci i pitati me kako sam znao a veruj mi da ni ja sam ne znam to ... prosto dobra si osoba imas cist put koji ne vodi ni ka moci ni ka zelji za zlobom vec za boljitku tvoje porodice sto je meni jako lepo , zelim ti mnogo srece , treba da znas da cu uvek biti tu uz tebe ako sta zatreba ali trebao bih da odem do dojoa i obavim moj trening kako bi moje moci bile kompletne , pozdrav.

Zagrlivsi Ino napravio je blag naklon a onda se udaljio dok je razmisljao o svom treningu u jednom trenutku je samo nestao.

#card20

Hp-1000
En-1000
Chi-970
Sponsored content
Level: 10

Ulice Siromašnih - Page 8 Empty Re: Ulice Siromašnih

Nazad na vrh
Similar topics
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu