Wakoku Saga
Wakoku Saga

Dobrodošli na

Wakoku Saga RPG forum.


Ići dole
Musashi
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Training Dojo

Ned Dec 13, 2020 1:54 pm
First topic message reminder :


Training Dojo - Page 14 579580e3806dc333769e143a04e2d765

Mesto na kome se vrše treninzi. Ova prostorija je opremljena raznim oružijem i raznom literaturom koja omogućava učenje raznih tehnika. Ovde koju god tehniku da učite smatra se da izvodite mnogo slabije verzije tih tehnika kako ne bi razorili Dojo.


Poslednji izmenio Musashi dana Uto Dec 29, 2020 11:45 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 7:05 pm
Dok je pokušavala tehniku, počela je da ponovo razmišlja o svim problemima pa nije uspela da izvede tehniku. Duboko je udahnula te se smirila. Vratila je svoje misli na vežbu.

"Hajde, mogu ja i ovo."

#card629
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 7:05 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 QTSIXDf
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 7:18 pm
Nakon kratkog pokušavanja je uspela da savlada i tu tehniku. Na licu joj se pojavio manji smešak te je nastavila da traži nove tehnike.

"Ovo je izgleda nešto teže.. Hajde još dve tehnike i mogu da se odmorim.."

#card630
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 7:18 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 7:28 pm
Sakura je bila fokusirana na tehniku pa je sa lakoćom uspela da izvede i ovu tehniku. Osećala je blagi umor pa je odlučila da savlada još samo jednu tehniku. Kada je odlučila koju će tehniku da nauči, bacila se na proučavanje tehnike. Kada je bila sigurna da ju je izučila dovoljno, odlučila je da pokuša da reči sprovede u delo.

"Hajde, još samo ovo."

#card631
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 7:28 pm
Član 'Sakura' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 8:01 pm
Kada je uspela da savlada i tu tehniku, bila je veoma ponosna. Nije želela da se zamara pa je odlučila da se malo prošeta i odmori... Vratila je svitke na mesto te polako izašla iz Dojoa. Dok je izlazila, osvrnula se još jednom kako bi bila sigurna da nije nešto zaboravila.

"To je to, mogu da pođem.."
Nagito Komaeda
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 8:03 pm
#card20

Stvorio se u sali za treniranje gde je osetio jaku auru, podigao je glavu i osmehnuo se. Znao je da će se ona tu nalaziti i da će trenirati, jednostavno ga je nešto vuklo da ovde dođe. Zna da je ona veoma hrabra i borbena i da neće dozvoliti da se Nagito razočara. Gledao ju je neko vreme kako trenira u tajnosti a onda je izašao na videlo. Prišao joj i rukom joj obrisao znoj sa čela, sklonio joj kosu sa lica i stavio šaku na obraz gledajući je u divne oči.

Znao sam da si ovde, izgledaš odlično. Čuo sam za misiju na koju idete, želim ti punu sreću. Dante je dobra osoba i imam poverenja u njega, malo ima iskustva ali verujem da je jak.

Potom se njegovo lice poče približavati njenom i tako je poljubi u usne zadržavajući se tu neko vreme. Nakon par sekundi reče.

Srećno, volim te.. Vrati mi se!

Potom je jako pribi uz sebe i zagrliše.
Sakura
Enlisted
Enlisted
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Sub Feb 06, 2021 8:29 pm
Želevši da izađe iz Dojoa, sudarila se sa nekim. Pogled joj se susreo sa njegovim prelepim očima. Bila je pomalo zbunjena jer ga nije očekivala. Smirila se čim je osetila njegovu blizinu. Kut usne joj se izvio u mali osmeh dok nije shvatila da postoji mogućnost da je on tu bio i gledao je dok trenira. Malo se uspaničila jer je imala osećaj kao da se izblamirala.

"Hvala ti Nagito... Nego.... od kada si ovde?"

Upitala ga je te spustila glavu na trenutak dok su joj obrazi bili rumeni. Nije želela da se izblamira pred njim.

"I ti izgledaš odlično. Mnogo si mi falio, znaš?"

Nasmejala se te otisnula kratak poljubac na njegove usne. Kada je čula za misiju bila je pomalo zbunjena..

"Niko mi nije ni rekao da imam misiju... Pa, u svakom slučaju drago mi je da sam to čula od tebe. Hvala što si došao. Znači mi tvoja podrška. A što se Dantea tiče, ne brinem se ja. Verujem da ću naći zajednički jezik sa njim.."

Osetila je njegove mekane usne na svojima te se mahinalno nasmešila. Uživala je u svakom momentu sa njim. Slušavši ga bila je nekako zbunjena jer nije shvatala njegovu zabrinutost. Jako ga je zagrlila i udisala njegov miris u nadi da će je bar taj deo njega pratiti kroz misiju.

"Hvala ti... Volim te Nagito. Nemoj se brinuti, uvek ću naći način da ti se vratim.."

Ponovo ga poljubi a potom i zagrli. Nakon nekog vremena se odvojila od njega i isprepletala im prste.

"Pa, dragi Nagito.. Do sledećeg susreta..."

Zatim se odvojila od njega i u potpunosti izašla iz Dojoa.
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 2:08 pm
Udje u dojo , mnogi ga prepoznase i setise se coveka koji je skoro tri dana proveo u dojou trenirajuci i uvezbavajuci svoje tehnike , Tien pridje svojim dobrim poznanicima te ih pozdravi u malo se isprica sa njima a onda se odalji te rece.

Vreme je da pokusam nesto mnogo bolje , mora se stati u kraj sa obim tehnikama , moram ubaciti u vecu brzinu ako zelim uspeh.

#card441

#card442

#card443

#card444
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 2:08 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 2:13 pm
Ko bi rekao cetiri nove tehnike su naucene , vreme je da krenem dalje , ne smem ovde da stanem ima jos posla da se obavi ali ovo je veliki vetar u ledja za mene svega jos par tehnika i moje borilacke vestine bice na vrhuncu , svakako moram da nacim ovo i u praksi ali ne brinem se posle treninga uzecu dan odmora a zatim idem na jednu odlicnu misiju , mozda bih trebao da posetim Nagita ? Covece ... dugo ga nisam video.

#card445

#card446

#card447

#card448
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 2:13 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 2:19 pm
Bah..nije ovo kao sto sam zamislio moram bolje da se fokusiram cini mi se kao da sam zeznuo prvu i drugu a onda su se ostale same od sebe lose izvodile moram tacno da ubodem red kretanja , ali polako ova tura ce biti mnogo teza od prosle ali zato ako uspem definitibno cu oduvati borilacke vestine na novi nivo , sto svakako ide meni u prilog.

E sad , ajmo Tiene fokus moram da se fokusiram mnogo bolje. Uspecu !

#card445

#card446

#card447

#card448
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 2:19 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 4:24 pm
Odlicno , idemo dalje , vreme je da se borba privede kraju , mislim da cu uspeti iz ovog pokusaja , ali vec mislim da cu uspeti moram biti ubedjen u sebe , ako ne budem nema sanse ove dve poslednje tehnike su zaista previse mocne , ali uspecu , morao bih prvo malo da se osvezim ? Tien odlazi a onda rece.

Molio bih jednu flasu vode ?

Tien uzima flasicu vode a onda odlazi nazad da trenira.

#card449

#card450
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 4:24 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 4:28 pm
Znao sam ovo je bilo previse ishitreno , nadam se da cu uspeti iz drugog pokusaja , ali prvo morao bih opet malo da odmorim.


Covece ovo zaista uzima maha ali ipak napredujem jako brzo ko bi rekao , moguce je da cu sada uspeti , pa onda prelazim na sledece , nadam se da ce sada biti uspesno izvedene.

Staje u gard a onda pokusava opet.


#card449

#card450
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 4:28 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:18 pm
Taman , mogao bih odmah preci na sledecu vestinu svakako munjevite tehnike moraju biti savladane danas ali ipak necu da se preforsiram. Hm cini mi se kao da je ovo dobar pocetak ? Ili je samo puka sreca ? Ipak mislim da je ovo odlican vetar u ledja tako da kolo dobre srece ne sme biti prekinuto.

Ajmo ponovo.

Tien stade u gard a onda ispruzi ruku kako bi fokusirao chi.

#card367

#card368

#card369

#card370
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:18 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:26 pm
Ovo ce biti korisno , previse korisno , ali nadam se da cu razviti jos neke tahnike vezane za ovu novu oblast , ali ipak crpe mi previse chia , nadam se ds ce to u borbi biti drugacije , Tien se malo pomeri u stranu a onda nastavi i dalje da se fokusira na svoje sposobnosti.

Moje sposobnosti su zaista dosle do izrazaja , ali mora obo mnogo bolje , nadam se da cu uspeti .

Tien nakon krace pauze stade u gard kako bi se okusao dalje.


#card371

#card372

#card373

#card374
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:26 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 QTSIXDf
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:33 pm
Ovo je bilo ocekivano ... nah .. ajde nema veze moram nastaviti dalje , ali ipak ovo nije bas skroz do mene prosto nekoliko tehnika povuci iz cuga ipak nije bas toliko moguce , ali ipak treba jos truda samo kad se setim da bi trebao poraditi na tehnikama za lecenje i pojacavanje mojih misica , covece pa ja sam do guse u problemima.

Covece bas sam se zapostavio , ovo nije bas preporucljivo ali ipak moram da nastavim dalje .

Nadam se da se necu previse iznervirati oko ovoga jer ako nastavi kolo lose srece raznecu ovaj dojo y Tien pomisli cinicno.


#card371

#card372

#card373

#card374
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:33 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:40 pm
Odlicno , kazem ja da ovo ide savrseno , ali ipak moram da nastavim dalje imam osecaj da mi telo gori of bolova iz nekog razloga ali ipak mi je drago sto sticem i suvise znanja o ovim tehnikama ali ipak moram jos vise da se potrudim oko ovoga usavrsavanje mora biti do krajnjih mera pogotovo primena u borbi , posle ovoga definitivno cu otici na misiju da oprobam ove tehnike.

Odlicno , svidja mi se da makar malo napredujem.


#card375

#card376

#card377

#card378
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 5:40 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:37 pm
Odlicno , moram sam sebe da pohvalim brz sam to mi se dopada mocicu da se dokacim raznih tehnika imacu dosta vremena za izucavanje ako ovako nastavim ali ipak sreca nikad nije beskonacna. Morao bih malo vode da dospem sve sam iskapio , umaram se jako brzo to je sihurno jer sam pauzirao.

Izvinjavam se ja bih nasuo malo vode u bocu ako nije problem , znam da sam vam vec bunar popio ali izvinite.

Posle osvezenja vraca se na trening.

#card379

#card380

#card381

#card382
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:37 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 BQmMLii
Tien Shinhan
Shogun
Shogun
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:48 pm
Ovo je vise od srece sada , uspeo sam nekoliko tehnika da savladam skoro za manje od pola sata dobrog treninga , trebao bi da se bacim na resavanje drugih stvari kao sto je medicina , to bi trebao skoro sve da izucim trebace mi kad tad , a to je i vise nego korisno na bojnom polju , naravno nije tu samo medicina jaci je fokus na poboljasnaje mojih borilackih vestina , to me posebno raduje , tako da , trebao bih malo da se zagrejem za ovo potrajace.

Covece nisam ja toliko ni spor koliko mi se cini.

#card282

#card283

#card284

#card285
WSR Game Master
Admin
Admin
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Uto Feb 09, 2021 6:48 pm
Član 'Tien Shinhan' je izvršio sledeću akciju : Kockica


'Uspeh/Neuspeh' :
Training Dojo - Page 14 QTSIXDf
Sponsored content
Level: 10

Training Dojo - Page 14 Empty Re: Training Dojo

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu